Christophe Robin Saç Bakım Ürünleri

Saç bakımı konusunda klasikleşen, her yerde bulunan ve ucuz markalardan sıkıldıysanız, high-end bir marka arayışına girdiyseniz Christophe Robin ürünlerini sizin için adresinize getiriyoruz. Nasıl mı? Buyrun başlayalım.

 

 

Christophe Robin Hakkında

 

Christophe Robin Fransa, Paris’ te kurulan ve 1999 yılından itibaren faaliyet gösteren bir saç bakım markasıdır.

 

 

10 $ dan başlayan fiyatları ile tüm saç tiplerine ve özelliklerine uygun içeriklerde ürünler bulmak mümkündür. Saç detoksu ve temizlik koleksiyonu, saç köklerini besleyici koleksiyon, saç yapısını yenileyici koleksiyon, saç renklerini koruyucu koleksiyon olmak üzere kategorize edilmiş ürünleri mevcuttur. Ürünlerin normal boylarının yanı sıra deneme ve seyahat amaçlı taşıma için mini boyları da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra fön ve kolay tarama için taraklar da satılmaktadır.

 

Christophe Robin Saç Bakım Ürünleri

 

Christophe Robin ürünlerinden bazıları; saç kremi, şampuan, balsam, bakım ve onarım yağları, saç maskesi, duş öncesi ve sonrası serumlar, karışıklık açıcı sprey, kahve ve sarı tonlarında gölgeler ve renklendirmeler için krem formda ürünler, boyalı saçlar için renk koruyucu şampuan ve maskeler, sıra ile uygulanan bakım ve onarım kitleri, kabaran saçlar için yatıştırıcı sprey vb.

 

Christophe Robin Saç Bakım Ürünleri

 

Birçok Christophe Robin marka ürün erkekler için de kullanılabilmektedir. Ürünlerin asıl amacı saç tellerini kalınlaştırmak ve güçlendirmek, saç diplerini temizlemek ve arındırmak, yıpranmış ve hacimsiz saçları canlandırmaktır. Özellikle yaz döneminde güneşe ve tuzlu suya maruz kalan saçlar için set halinde bakım malzemeleri bulunmaktadır. Marka bünyesinde boyalı, dalgalı, düz, kabarık, ince telli gibi özelliklere göre farklı ihtiyaçları bulunan saçlara özel ürünler satılmaktadır. Bahsedilen renkli saç kozmetiği için jel ve maske formunda ürünler vardır. Gri ve beyaz saçlar için renk eşitleyen ürünlere de rastlanmaktadır.

 

Christophe Robin Saç Bakım Ürünleri

 

Ürün içeriklerinde aloe vera, deniz mineralleri, bitki özleri, hint yağı, e vitamini, antioksidan, amino asit vb. maddeler bulunmaktadır. Her ürün için kullanım şartı, kullanım sıklığı, hangi saç sorununa yönelik olduğu ve saç bakımında hangi sırada kullanılması gerektiği detaylı olarak verilmektedir.

 

Christophe Robin Saç Bakım Ürünleri

 

Christophe Robin internet sitesinden yapılacak ilk alışverişte %15 indirim tanımlanmaktadır. Ayrıca yapılacak 65 $ üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Markayı ve ürünleri ‘Bir Arkadaşa Önerin’ üzerinden tanıtıldığı takdirde, önerilen kişinin yapacağı ilk alışverişten sonra %10 indirim uygulanmaktadır. Ürünlerin tamamına resmi internet sitesinden, anlaşmalı çevrimiçi alışveriş sitelerinden ve mağazalardan ulaşılabilmektedir. 

 

Christophe Robin Saç Bakım Ürünleri

 

Christophe Robin Satın Al

 

Christophe Robin ürünlerini Amerika’daki ünlü department store larda ve kendi sitesinde bulabilirsiniz. Bu da size her iki hizmetimizden de faydalanabilme imkanı sağlıyor. Aşağıdaki videolarımızda da detaylı şekilde açıkladığımız gibi isterseniz Benim için satın al, isterseniz Kendim Satın Alacağım hizmetimizi kullanabilirsiniz. Tüm sevkiyat ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, adresinize teslim edilecektir.

 

 

Bu blog 16-09-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...