Omega Tresor Collection

Omega Tresor Collection

Amerikanpaketim servislerinden siparişlerinize uygun olan hizmet kanalını seçerek Omega Tresor Collection ürünlerini satın alabilirsiniz. Yurtdışı siparişlerinin güvenilir adresi Amerikanpaketim, sizler için gümrük, vergi ve kargo işlemlerini üstlenerek satın alma kolaylığı sunmaktadır. İçeriği keşfetmeye devam ederek Omega Tresor Collection saatlerini ve Amerikanpaketim servislerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Omega Tresor Collection Hakkında

 

İsviçre lüks saat markası olan Omega, son derece köklü bir firmadır. 1848 yılından itibaren saat üretimleri yapan markanın ünlü koleksiyonları mevcuttur. Swatch Gruba bağlı olan Omega, kadın ve erkek saatlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde pek çok mağazası bulunan Omega’nın resmî web sitesi üzerinden saat satışı bulunmamaktadır. 

 

 

 

 

Omega saat kategorileri arasında şık saatler, dalış saatleri ve spor saatler bulunmaktadır. Ürünlerin ana materyalleri altın, titanyum, seramik ve çeliktir. Saat türleri kronometre saatler, kronograf saatler, otomatik saatler, manuel (kurmalı) saatler ve kuvars saatler olmak üzere 5 alt başlıkta incelenmektedir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Omega’nın en meşhur saat koleksiyonlarından biri ise Tresor Collection’dur. Tresor koleksiyonuna özgü ilk saat 1949 yılında üretilmiştir. Tresor koleksiyon saatleri mekanizma yapısıyla, kullanılan altın kaplama malzemeyle ve ince işçiliğiyle oldukça kaliteli ve işlevselliği yüksek saatlerdir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Omega Tresor Collection bünyesinde 57 saat çeşidi bulunmaktadır. 10 farklı renk alternatifiyle spor ve şık bir forma sahip Tresor saatleri kadranlarının tamamında roman rakamları kullanılmıştır. Zarif ve kibar bir görünümü olan Omega Tresor Collection saatleri manuel (kurmalı) ve kuvars türlerinde üretilmiştir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

6 farklı kalibre ölçüsüyle satılan Tresor koleksiyon saatlerinde deri kordonların yanı sıra mücevher ile kaplı kordonlar da kullanılmaktadır Omega Tresor koleksiyonu kadınlar için çıkarılmış ve kırmızı, pembe, yeşil gibi farklı renk geçişlerine sahip tasarımlarla üretilmiştir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Bilek üzerinde ağırlık yapmayan, hafif ve konforlu bir saat türü olan Tresor koleksiyon ürünleri Omega’nın klasik saat görünümüne sahiptir. Saat türleri modernize edilmiş ve 36 mm ve 39 mm kasa ölçüleri kullanılmıştır. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Omega Tresor Collection saatleri 5 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Saatlerin yapımında kullanılan kaliteli materyal ve malzemeler sayesinde Tresor saatler yatırımlık ürünler kategorisine girmektedir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

Omega Tresor Collection Türkiye

 

Amerika’dan satın almak istediğiniz Omega Tresor Collection ürünleri için Kendim Satın Alacağım veya Benim İçin Satın Al kanallarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu yurt dışı sipariş hizmetleri dahilinde gümrük uygulamaları, kargo işlemleri ve vergi ödemeleri hazır hale getirilmektedir. Hızlı ve güvenli bir alışveriş için her iki hizmetimizden de kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 12/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp