Jo Malone Parfümleri

Jo Malone, sahip olduğu zengin koku portföyü ile İngiliz'lerin elegant markalarından biri olarak dikkat çekmektedir. Jo Malone ürünlerini Amerika’dan sipariş etmek isterseniz Amerikanpaketim bunu sizin için kolaylaştırıyor. Jo Malone ve Amerikanpaketim hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Jo Malone Hakkında

Jo Malone London markası, 1999 yılında Estee Lauder Companies’in marka ailesine katılmıştır. Bu katılımın ardından Jo Malone ürünleri tam 69 ülke ve bölgede satışına sunulmuştur. Jo Malone London markasının eşsiz bir parfüm portföylü bulunmaktadır. 

Jo Malone Parfümleri

 

Banyo, vücut ve ev için lüks koku ürünleri ile elegant İngiliz yaşam tarzını markasına yansıtarak Jo Malone London, ürünleri ile farklı kombinasyonlar yapabilme imkanı sunmaktadır. Zarif ama hareketli konseptleri ile Jo Malone’un eşsiz parfümleri ilham verici kokuları ile takipçi kitlesine hitap ediyor. Jo Malone’un ürünleri ayrıca son derece özel birer hediye olarak tercih edilmektedir ve tüketiciler tarafından sevdiklerine hediye verilmek üzere de kullanılmaktadır.

 

Jo Malone Parfümleri

 

Kadın için, erkek için ve ev için üretilen özel kokuları ile kusursuz ürünlere sahip olan Jo Malone, geleneksel olmayan sofistike bir anlayışa sahiptir. Mütevazi bir stile de sahip olan Jo Malone London, seçkin ve şık bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Kurulduğu 1994 yılından bu yana parfüm dünyasında devrim niteliğine sahip ayırt edici ve sade kokular üretmeyi başarmıştır. En çok tercih edilen parfüm markalarından biri olmuştur.

 

Jo Malone Parfümleri

 

İngiliz stilini başarı bir şekilde yansıtarak uluslararası bir marka haline gelmeyi başaran Jo Malone London’un ürünlerini Londra’nın en önemli yaratıcı ekipleri tasarlanmaktadır. Markanın kurucusu Jo Malone London, parfüm dünyasının liderlerinden biri olmayı başarırken, bunu ileri görüşlü kişilerle de çalışarak gerçekleştirmiştir. 

 

Jo Malone Parfümleri

 

Jo Malone Türkiye Satın Al

Ja Malone ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek artık çok kolay. Amerikanpaketim sitemizi ziyaret ederik dilediğiniz ürünü güvenilir ve kolay bir şekilde evinize kargolatabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Ja Malone ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 28-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...