OnePlus

OnePlus

Bugünkü içeriğimizde sizlere OnePlus telefon serisini anlatmaya çalışacağız. 

 

Öncelikle kimdir bu marka, nedir, hangi ülkenin markasıdır gibi sorularınızı duyar gibiyiz. OnePlus, teknoloji devi, dünyanın yönlendiği yer Shenzhen, Çin’de 2013 yılında Pete Lau ve Carl Pei tarafından kurulmuştur.

 

Apple iPhone’lardaki fiyatlar ve kullanıcı bağımlılığı algısı, telefonlarını değiştirmek ya da yeni telefon almak isteyenleri farklı markalara itiyor. OnePlus ise iPhone’a alternatif markalar arasında fiyat ve kalite olarak öne çıkıyor.

 

Size, OnePlus akıllı telefon serileri olan ;

 

  • OnePlus 3

 

  • OnePlus 3T

 

  • OnePlus 5

 

  • OnePlus 5T

 

  • OnePlus 6

 

modellerinden kısaca bahsedeceğiz. Ardından ise bu cihazlara nasıl sahip olabileceğinizi, Türkiye’ye nasıl getirteceğinizi, ne kadara mal olacağını anlatacağız.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Gelelim cevabını aradığınız sorulara...  

Nasıl Satın Alacağım?

İster firmanın kendi internet sitesinden, ister amazon.com’dan, ister ebay.com’dan, isterseniz de satışı yapılan herhangi bir başka internet sitesinden beğendiğiniz modelin linkini kopyalayıp, amerikapaketim.com ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki boşluğa yapıştırarak siparişinizi tamamlıyorsunuz. Uzman satın alma ekibimiz sizin için satın alıyor ve Los Angeles sevkiyat merkezimize kargolatıyor.

Ya da siz, istemiş olduğunuz websitesinden satın alıyor ve Amerikapaketim Los Angeles sevkiyat merkezimize kargolatıyorsunuz.

Yukarıdaki her iki opsiyonda da ürün, sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve vergi bedeli hesaplanarak tarafınıza iletiyor. Kargo emrini vermeniz ardından 4 ile 6 iş günü içerisinde adresinize teslim ediliyor.

 

Gümrük İşlemleri Nasıl Olacak?

Amerikapaketim olarak sipariş vermek istediğiniz ürün her ne olursa olsun, herhangi bir ek hizmet bedeli almadan tüm işlemlerinizi uzman gümrük departmanımız ile tamamlıyoruz. Böylece sizden ek belge ya da ücret talep etmiyoruz. Akıllı telefonlarda gümrük vergisi %20’dir. Ürün tarafımıza ulaştığında kargo bedeli ile birlikte ürün bedeli üzerinden %30 vergi talep edilecektir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar Olacak?

OnePlus tüm modellerinde kargo bedeli 19$’dır.

 

Türkiye’de Kullanabilir Miyim?

Telefoncunuzdan ya da Turkcell, Vodafone gibi servis sağlayıcınızdan, cüzi bir miktar karşılığı kayıt ettirebilir ve kullanabilirsiniz.

 

En Fazla Kaç Adet Satın Alabilirim?

Dilediğiniz adette satın alabilirsiniz.

 

 


Bu blog 07/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp