OnePlus

Bugünkü içeriğimizde sizlere OnePlus telefon serisini anlatmaya çalışacağız. 


Öncelikle kimdir bu marka, nedir, hangi ülkenin markasıdır gibi sorularınızı duyar gibiyiz. OnePlus, teknoloji devi, dünyanın yönlendiği yer Shenzhen, Çin’de 2013 yılında Pete Lau ve Carl Pei tarafından kurulmuştur.


Apple iPhone’lardaki fiyatlar ve kullanıcı bağımlılığı algısı, telefonlarını değiştirmek ya da yeni telefon almak isteyenleri farklı markalara itiyor. OnePlus ise iPhone’a alternatif markalar arasında fiyat ve kalite olarak öne çıkıyor.

 

Size, OnePlus akıllı telefon serileri olan ;

 

  • OnePlus 3


  • OnePlus 3T


  • OnePlus 5


  • OnePlus 5T


  • OnePlus 6

 

modellerinden kısaca bahsedeceğiz. Ardından ise bu cihazlara nasıl sahip olabileceğinizi, Türkiye’ye nasıl getirteceğinizi, ne kadara mal olacağını anlatacağız.

 
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Popüler OnePlus Modelleri

OnePlus 3

İhtiyacınız olan tüm özellikleri içerisinde barındıran, basit, hızlı ve cool bir cihaz sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir alternatif OnePlus 3. 16 MP kamerası, auto-focus (otomatik odaklanma) özelliği ve flaş hızıyla benzersiz bir fotoğraf çekim deneyimi sunuyor. Kolay menüsü ve android altyapısıyla OnePlus serisine geçmeniz için sizi ikna ediyor.

$429.00
SATIN AL

OnePlus 3T

OnePlus 3T, OnePlus 3’ün tüm özelliklerini içerisinde barındırması yanı sıra en dikkat çeken özelliği sadece 30 dakikada tüm günlük şarj kapasitesine ulaşması. Geliştirilen kullanıcı deneyimi ve artırılan 128 GB lık kapasitesiyle oyunsever ve fotoğraf depolamak isteyenler için ideal bir akıllı telefon olma özelliği sunuyor.

$429.99
SATIN AL

OnePlus 5

OnePlus 5, OnePlus serisinin en göze çarpan ve markaya çıkış yaptıran modeli. Çift arka  kamerası ve ön kamerası ile, iPhone’lardan eksiği yok, fazlası var. OnePlus 3T’den %40 daha hızlı odaklanma özelliğine sahip OnePlus 5, ram kapasitesini de bu modelinde 8GB’a artırıyor. 128 GB’lık kapasitesini koruyan OnePlus 5 FullHD kalitesi ve çekim kapasitesiyle size özgürlük sunuyor.

$499.99
SATIN AL

OnePlus 5T

OnePlus 5T’yi, OnePlus 5’ten ayıran temel özellikler 16+20MP kamerası, büyütülmüş ekran görüntüsü, daha uzun süre şarj kapasitesi ve hızı olarak göze çarpıyor. Parmak okuma özelliğini tüm modellerinde barındıran OnePlus, OnePlus 5T’yi de es geçmemiş.

$459.40
SATIN AL

OnePlus 6

Ve gelelim ona, One Plus 6! OnePlus markasını son üründen başlamak isteyenlere ya da daha evvel satın aldığı OnePlus modelini yükseltmek isteyenlere yepyeni bir akıllı telefon sunuyor OnePlus 6 modeliyle. Özellikle görünüşe önem verenlerin en çok tercih ettikleri kırmızı ve beyaz renk seçenekleri OnePlus 6’yı çekici kılıyor.

 

Daha hızlı, daha kullanışlı 19:9 ekranıyla ister oyunseverlerin, ister fotoğraf çekmek isteyenlerin, ister maillerimi okumak istiyorum diyenlerin tercih sebebi oluyor OnePlus 6. Kullanıcılarına muhteşem bir deneyim sunan 16+20MP’lik kamerası bu modelde de değişmemiş fakat yer değiştirmiş. Kullanıcı deneyimlerinden yola çıkan OnePlus mühendisleri, kamerayı üst köşeye değil, ortaya taşımışlar. Su geçirmez özelliği size özgürlük sunan OnePlus 6, özgün işletim sistemi ve kablosuz kulaklıklarıyla iPhone’a en büyük alternatiflerden biri.

$559.99
SATIN ALGelelim cevabını aradığınız sorulara...  

Nasıl Satın Alacağım?

İster firmanın kendi internet sitesinden, ister amazon.com’dan, ister ebay.com’dan, isterseniz de satışı yapılan herhangi bir başka internet sitesinden beğendiğiniz modelin linkini kopyalayıp, amerikapaketim.com ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki boşluğa yapıştırarak siparişinizi tamamlıyorsunuz. Uzman satın alma ekibimiz sizin için satın alıyor ve Los Angeles sevkiyat merkezimize kargolatıyor.

 

Ya da siz, istemiş olduğunuz websitesinden satın alıyor ve Amerikapaketim Los Angeles sevkiyat merkezimize kargolatıyorsunuz.

 

Yukarıdaki her iki opsiyonda da ürün, sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve vergi bedeli hesaplanarak tarafınıza iletiyor. Kargo emrini vermeniz ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim ediliyor.

 

Gümrük İşlemleri Nasıl Olacak?

Amerikapaketim olarak sipariş vermek istediğiniz ürün her ne olursa olsun, herhangi bir ek hizmet bedeli almadan tüm işlemlerinizi uzman gümrük departmanımız ile tamamlıyoruz. Böyleye sizden ek belge ya da ücret talep etmiyoruz. Akıllı telefonlarda gümrük vergisi %20’dir. Ürün tarafımıza ulaştığında kargo bedeli ile birlikte ürün bedeli üzerinden %20 vergi talep edilecektir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar Olacak?

OnePlus tüm modellerinde kargo bedeli 19$’dır.

 

Türkiye’de Kullanabilir Miyim?

Telefoncunuzdan ya da Turkcell, Vodafone gibi servis sağlayıcınızdan, cüzi bir miktar karşılığı kayıt ettirebilir ve kullanabilirsiniz.

 

En Fazla Kaç Adet Satın Alabilirim?

Dilediğiniz adette satın alabilirsiniz.