Charlotte Tilbury Ürünleri

28 yılı aşkın tecrübesiyle Charlotte Tilbury, kendisini gerçek bir yaratıcı vizyoner ve yenilikçi olarak tanımlar. Charlotte Tilbury ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek ve adresinize kadar kargolatmak istiyorsanız, Amerikanpaketim olarak sizin için çalışıyoruz. Charlotte Tilbury ve Amerikanpaketim hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

 

 

Charlotte Tilbury Hakkında

Charlotte Tilbury, makyajın gücüyle herkesin her gün kendinin en güzel versiyonu gibi görünmeyi ve hissetmeyi hak ettiğine inanıyor. Bugün Charlotte Tilbury, İngiltere'nin en ünlü makyaj endüstrisi ihracatlarından biridir ve ödüllü, rekor kıran, evrensel sevilen makyaj ve cilt bakımı şirketi ile sınırları zorlamaya devam ediyor.

 

Charlotte Tilbury Ürünleri

 

Charlotte, mankenlerin yorgun, susuz kalmış, donuk görünen cildinin görünümünü dönüştürmek için başlangıçta moda şovlarının sahne arkasında kendi 'sihirli nemlendiricisini' karıştırmaya başladı. Herkes ona "Anında Mucize Geri Döndürücü Krem" demeye başladı ve kısa sürede her süper modelin ve yıldızın çekimler ve şovlar, kırmızı halılar ve podyumlar için cilt bakım kurtarıcısı oldu. Charlotte Tilbury'nin mucizevi nemlendirici efsanesi kısa sürede sektörde dalgalanan bir viral sansasyon haline geldi ve Charlotte'a her gün süper modeller, yıldız adayları, girişimciler ve ikonlar tarafından uygun bir şekilde sihirli krem dedikleri şey soruldu.

 

Charlotte Tilbury Ürünleri

 

Parlak cildin kraliçesi olarak bilinen Charlotte Tilbury, herkes, her yerde gençlik ve ışıltını sihirli çiyini şişeleyerek sırrını dünyayla paylaşmak istedi. Charlotte's Magic Cream, 2013 yılında Selfridges'te dünya çapında beğeni topladı ve saatler içinde tükendi. Günümüzde hala en önde gelen makyaj ve cilt markası olan Charlotte Tilbury, bir çok insanın hayatına dokunmaya devam ediyor.

 

Charlotte Tilbury Ürünleri

 

Charlotte Tilbury Türkiye Satın Al

Charlotte Tilbury ürünlerini Amerika'dan sorunsuz bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde tek tuşla Amerika'dan dilediğiniz ürünü kapınıza getirtebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Charlotte Tilbury ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu blog 11-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...