Artemisinin Sipariş

Kanser tedavisinde kullanılan Artemisinin bitkisinden yapılan ilacı satın almak isterseniz Amerikanpaketim kanallarını kullanabilirsiniz. Gümrük işlemlerini, kargo ve teslimat sürecini üstlendiğimiz hizmetlerimiz ile güvenilir alışveriş imkânı sunuyoruz. Artemsinin yararlarını öğrenmek, bu ürünü avantajlı bir şekilde doğrudan Amerika’dan satın almak ve tüm süreci sizin için nasıl yönettiğimizi öğrenmek istiyorsanız, detaylı bilgiler aşağıdadır. 

 

 

 

Artemisinin Hakkında

Artemisinin kanser tedavilerinde kullanılmak üzere 1972 yılında keşfedilmiştir. Anti-kanser etkisi bulunan Artemisinin ilacı, birçok farklı marka ve formda satılmaktadır. Ana maddesinden olarak ilaca verilmiş olan ismi ile Artemisinin açık yeşil küçük, ince yapraklı bir bitkidir. Yaz ve bahar aylarında ise sarı renkte çiçek açmaktadır. 

 

 

 

 

Hem Artemisinin hem de türevleri agresif kanser hastalığında bitkisel bir tedavi şekli oluşturmaktadır. Kanserin yanı sıra sıtma hastalığı için de kullanılan Artemisinin genellikle hap formunda satılan bir ilaç türüdür. Ayrıca bitkisinin ham hali çay olarak da tüketilerek faydalarından yararlanılabilmektedir. 

 

 

Artemisinin Sipariş

 

 

Artemisinin kullanımında görülebilecek yan etkiler;

  • Baş dönmesi,
  • Kulak çınlaması,
  • Duymada zorluk çekme-işitme kaybı,
  • Deride döküntü.

Klinik çalışmaların hala devam ettiği Artemisinin bitkisi, cilt kanseri, rahim kanseri, akciğer kanseri ve kolon kanserine çözüm için araştırılmaktadır. 

Artemisinin kanserli hücreler için şu etkileri göstermektedir;

  • Yayılmayı engellemek,
  • Kanser hücrelerini yok etmek,
  • Kanser hücrelerinin kaynağına etki etmek,
  • Tümörün yavaşlatılması vb.

 

 

Artemisinin Sipariş

 

 

Artemisinin kısmi deneylerde ve araştırma sonuçlarının doğrultusunda belirli ilerlemeler kaydedildiği ve kanserle mücadelede etkin rol oynadığı görülmektedir. Klinik tedavinin yanı sıra kullanılabilecek bir tedavi türü olduğu bilinmektedir. Fakat Artemisinin reçeteli olarak satılan bir ilaç değildir. İlgili doktora danışılmadan hiçbir Artemisinin ilacına başvurulmamalı ve doktor onayı olmadan kullanılmamalıdır. 

 

 

Artemisinin Sipariş

 

 

Kanser ve sıtma hastalarının iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı Artemisinin için, belirlenen sürelerde yapılan denemeler olumsuz sonuçlardan daha çok olumlu sonuçlanan gelişmeler kaydetmiştir. Özellikle teşhis koyulduktan sonra kullanmaya başlayan hastalarda bahsedilen sonuçlar saptanmıştır.

 

 

Artemisinin Sipariş

 

 

Nutricology, Healthy ve benzer markaların toz ve kapsül formda satılan Artemisinin ilaçları mevcuttur. Toz formdaki Artemisinin ilaçları su ile karıştırarak tüketilmektedir. İlaçları kullanma şekilleri (aç/tok) ve kullanma sıklıkları (örneğin günde 1 kez gibi) ile ilgili verilen bilgiler doğrultusunda tüketilmesi önerilmektedir. 

 

 

Artemisinin Sipariş

 

Artemisinin Sipariş

 

Çeşitli markaların altında satılan Artemisinin siparişi vermek için satışları bulunan web siteleri tercih edebilirsiniz. Siparişinizde karşınıza çıkabilecek gümrükte kalma ve kargo bekleme süreçlerini Amerikanpaketim’in Benim İçin Satın Al veya Kendim Satın Alacağım hizmetleri ile yönetebilirsiniz. Benim İçin Satıl Al servisinde seçtiğiniz Artemisinin ürününün linkini bize gönderdikten sonra ürünün siparişinden teslimatına kadar tüm süreci biz tamamlıyoruz. Kendim Satın Alacağım servisinde ise ürünü satın aldıktan sonraki gümrük uygulamalarını ve kargo gönderimini takip ederek hızlı bir alışveriş süreci için çalışıyoruz. Amerikanpaketim’in Amerika’dan ürün satın almanızı kolaylaştıran hizmetlerini öğrenmek için aşağıda bulunan videolara göz atabilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 

Bu blog 24-11-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...