Steam Deck Konsol

Oyun bilgisayarınızı zahmetsiz bir şekilde yanınızda taşımak istemez miydiniz? Steam Deck oyunlarınızı dilediğiniz yerde oynamanıza imkan sağlıyor. Amerika'dan nasıl ürün getirtebilirim derseniz Amerikanpaketim bunu sizin için yapyor. Steam Deck ve Amerikanpaketim hakkında daha fazal bilgi için yazımızın devamını okuyabilrsiniz.

 

 

Steam Deck Hakkında

Valve Corporation’un geliştirdiği Steam, on binlerce oyun çeşidinin yüklenebildiği, birden fazla oyuncunun beraber oyun oynayabildiği ve aynı zamanda iletişim içinde bulunabildiği App Store, Play Store, App Gallery ve masaüstü indirme seçenekleri bulunan global ve çevrim içi bir oyun dağıtım platformudur. 

 

Steam Deck Konsol

 

Steam Deck ise Advanced Micro Devices – Steam işbirliği ile hazırlanmış el oyun konsoludur. 64 GB, 256 GB ve 512 GB gibi saklama alanı seçenekleri bulunmaktadır. Konsolların ek depolama hafızası için SD kart girişleri de mevcuttur. Konsol üzerinden Steam hesabı etkinleştirildikten sonra, hali hazırda kullanılan masaüstü Steam gelişmeleri direkt olarak bağlanarak oyunlara kaldığı yerden devam edilebilmektedir. Steam Deck sayesinde kesintisiz oyun zevkinize devam edebilirsiniz.

 

Steam Deck Konsol

 

Oyun severler ve oyun yayıncıları için en önemli şeylerden biri olan şarj süresi faktörü, Steam Deck kullanıcıları için verimli şarj tüketimi sağlamaktadır. Elde oyun oynamayı son derece konforlu hale getiren Steam Deck, çeşitli el yapılarına uygunlukta üretilmiştir. Steam Deck ile sabit bilgisayar konumundan çıkarak, gidilen her yere oyunlarınızı da götürebilme şansını yakalıyorsunuz. 

 

Steam Deck Konsol

 

Ön yüzeyinde diğer oyun konsollarına benzer türde 8 adet ön tuş, 4 adet yan tuş ve 2 adet analog çubukları bulunmaktadır. Fakat diğer konsollardan ayıran en büyük özelliği 7 inç ekrana sahip olmasıdır. Dokunmatik oyun ekranı oldukça kullanışlı ve dayanıklı yapıdadır. Steam Deck diğer cihazlardaki görüntü, grafik ve ses kalitesinin birebir aktarıldığı bir konsoldur. Her türlü oyunu rahatlıkla oynamanıza olanak sağlar.

 

Steam Deck Konsol

 

Harici ekranlarla bağlantı kurulabilmesi ve ekran yansıtma özellikleri için ‘Bağlantı İstasyonu’ adı altında ek ürünü de satılmaktadır. Dilediğiniz ekrana Steam Deck'inizi bağlayıp, büyük ekranda oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Tercihe göre sanal klavye ile de değerlendirilebilir. Steam mağazasındaki diğer oyunları da konsoldan erişebilir ve indirebilirsiniz. Steam Deck, daha önceki masaüstü kullanıcıların işletim sisteminden farklı olarak SteamOs üzerinden çalışmaktadır. 

 

Steam Deck Konsol

 

Oyunların ilerlemelerinin kaydedilmesi, sohbetlerin eşzamanlı olarak masaüstü sürümle entegre olması "Bulut Yedekleme" ile yapılmaktadır. Aynı zamanda Steam’de paylaşılan son haberlere, gelecek etkinliklere ve daha birçok Steam bilgilendirmesine ulaşmak mümkündür. Steam hesabınızı ve oyunlarınızı elinizde taşımanıza imkan sağlayan Steam Deck, Amerika'da bir çok kullanıcının gözdesi durumunda.

 

Steam Deck Konsol

 

Steam Deck Türkiye Satın Al

Steam Deck'i Türkiye'de bulmanız biraz zor olabilir. Amerika'dan nasıl sipariş verebilirim diye düşünüyorsanız, Amerikanpaketim Amerika'dan siparişi sizin için hızlı ve kolay bir hale getiriyor. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Steam Deck ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu blog 15-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...