Kurt Geiger

100’e yakın mağazası ve 2000’e yakın çalışan sayısı ile ABD’nin tanınmış markalarından bir tanesi olan Kurt Geiger ile alışveriş yapmak artık çok kolay. Her geçen gün dünyanın farklı bölgelerine yayılan Kurt Geiger ürün ve hizmetlerini Türkiye’de gümrük işlemi sorunu yaşamadan temin etmenizi sağlıyoruz. Marka hakkında daha fazla bilgi ve ürünü satın almaya dair diğer bilgiler için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Kurt Geiger Hakkında

 

100’ün üzerinde ülkeye ürünlerini ulaştıran Kurt Geiger 1963 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana modayı yakından takip etmeyi amaçlayan şirket bugün büyük bir müşteri potansiyeline sahiptir. Ürün yelpazesi son derece geniş olan markanın ürünleri:

  • Ayakkabı: Topuklu ayakkabılar, sandaletler, spor ayakkabılar, vegan ayakkabılar ve daha fazla ayakkabı seçeneği.
  • Çanta: Bez çantalar, omuz çantaları, mini çantalar, cüzdanlar ve daha fazla çanta seçeneği.
  • Aksesuarlar: Giyim aksesuarları, mücevherler, cüzdan ve aksesuar çantalarla yine geniş bir seçenek yelpazesi.
  • Koleksiyonlar: Kurt Geiger koleksiyonları son derece meşhur koleksiyonlardır. Bunların arasında Kensington koleksiyonu KG Kurt Geiger ve Kurt Geiger Londra koleksiyonları en gözde olanlarıdır. 
  • Erkekler için de seçenekler bulunuyor: Ayakkabılar, botlar, gündelik ve resmi kıyafetler bu seçeneklerden bazılarıdır. 

 

 

 

 

Koleksiyoncuların rağbet ettiği pek çok koleksiyoncu ürün Kurt Geiger mağazalarında yer almaktadır.

Kurt Geiger, kendi deyimiyle bir Londra markasıdır. Ürünlerin kumaşında ve tasarımların etkileyiciliğinde Londra’nın ruhunun olduğu söylenir. Marka, Londra’yı evi olarak görür, Londra’dan ilham alır ve yaratıcılığı Londra’nın enerjisinden beslenir. 

Sürekli olarak ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyen Kurt Geiger özellikle en son çıkardığı ürünlerde çanta ve ayakkabı yoğunluklu olarak hareket etmektedir. Kadın modasında Londra esintisinin en çok görüldüğü markaların başında Kurt Geiger markası gelmektedir. 

 

 

Kurt Geiger

 

Kurt Geiger Satın Al

 

Kurt Geiger ürünlerini direkt olarak resmi internet adresinden satın almanız mümkündür. Resmi internet sitesi dışında bazı department store’lar da Kurt Geiger ürünlerine yer vermektedir. Bu satın alma seçeneklerini veya başka bir satın alma seçeneğini tercih edin fark etmez, biz sizler için en iyi adrese teslim hizmetini sunmaktayız. Benim için satın al servisimiz ile dilediğiniz ürünü sizin için satın alarak tüm gümrük ve kargo işlemlerini üstleniyoruz. Kendim satın alacağım servisi ile ise satın aldığınız ürünün gümrük işlemlerini sorunsuz bir şekilde hallederek Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Ürün satın alma servislerimiz ile alakalı tanıtım videolarına aşağıda yer vereceğiz.

 

 

 

 

 

Bu blog 10-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...