Movita Organics

Movita Organics

Kadınlara özel multivitamin ihtiyacını karşılayan Movita Organics ürünlerini Amerikanpaketim ile adresinize kadar getirtin.

 

 

Movita Organics Hakkında

 

2015 yılında Tonya Lewis Lee tarafından kurulan Movita Organics, kadınlar için iyi beslenme çizgisi kazandırmayı amaçlayan bir doğal ürünler markasıdır. Faaliyet merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Movita Organcis, iyi bir yaşam tarzını destekleyen olumlu besin ve güzellik takviyeleri üretiyor. 2007 ila 2013 yılları arasında ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı’nın Sağlık Ofisi tarafından başlatılan “Sağlıklı Bir Bebek Sizinle Başlıyor” isimli kampanyanın sözcüsü olarak görev yapan Lee, kadın sağlığına destek vermeyi amaçlayan misyonu doğrultusunda kurduğu Movita Organics kapsamında eksikliğini gördüğü ürünlerin üretimi için girişim yaptı.

 

 

Kadınların kendi öz bakımlarının yanı sıra bebekleri için de en iyi bakım seçeneklerini bulmayı ve sunmayı hedefleyen Movita Organics, hayatın içerisinde denge bulmak ve sağlığa doğru yolculuk yapmayı isteyen kadın ve anneler için mükemmel ürünler üretiyor. Her kadının bedeninin ve amaçlarının farklı olduğunun bilincinde olan Movita Organics, her kadının ihtiyaçlarını karşılayabilmek için doğru formülleri oluşturmayı amaçlıyor.

 

 

Movita Organics tarafından üretilen tüm ürünler çevre dostu olmasının yanı sıra aynı zamanda glütensiz, sütsüz, yumurtasız, etsizdir. Alerjen içerikli hammaddeler ise, üretim sırasında asla kullanılmaz. Movita Organics, ürettiği vitaminlerin daha yüksek düzeyde emilim oranlarına sahip olması ve daha kolay bir biçimde sindirilebilmesi için özel bir fermantasyon yöntemi kullanıyor.

 

 

ICS sertifikasına sahip olan Movita Organics ürünlerinin tamamı Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilir. Hiçbir ürününde GDO barındırmayan marka, her kadın için bulunduğu noktadan daha sağlıklı bir noktaya hareket vadediyor.

 

 

Movita Organics ürünlerinden biri olan Movita Prenatal, doğum öncesi vitaminlerle bir kadının vücudunu, bağışıklık fonksiyonunu ve büyüyen bebeğinin gelişimini desteklemek için beslenmedeki boşlukları doldurmak amacıyla geliştirilmiş bir vegan takviyesidir.

 

 

Movita Beauty ise adından da anlaşılabileceği gibi güzel ve sağlıklı görünen saç, cilt ve tırnaklar için günlük bir besin takviyesidir. Benzersiz probiyotik fermantasyon işlemi kullanılarak yapılan bu ürün tamamen vegandır. Movita’nın ana ürünü olan Movita Multivitamin ise, tamamen organik malzemelerle yapılmış ve kadınlar için günlük multi vitamin takviyesi sunan vegan bir üründür.

 

 

Movita Organics Satın Al

 

Movita Organics vegan multivitamin ürünleri kendi sitesinde, iherb de, Amazon Amerika’da satışa sunulmaktadır. Özellikle hızlı teslimat için Amazon Amerika’dan satın almayı tercih edebilirsiniz. Amazon Amerika’dan yapacağınız alışverişlerinizde isterseniz Benim İçin Satın Al hizmetimizi, isterseniz de Kendim Satın Alacağım hizmetimizi kullanabilirsiniz. Aklınızdaki gümrük sorun olur mu sorunuza da `olmayacaktır` şeklinde cevap veriyor ve tüm işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Bu blog 23/06/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp