iHerb Alışveriş Türkiye

iHerb, destekleyici gıdalar denildiğinde, temiz çalışan, güvenilir, müşteri memnuniyetini üst seviye tutan, fiyatları makul, ürün çeşitliliği yüksek en iyi online alışveriş sitelerinden biri. Üstelik Türk kredi kartı da kabul ediyor. Fakat Amerikanpaketim ile henüz tanışmayan herkes ise suratını düşürerek, `gümrükten geçmez ki` diyor. Merak etmeyin geçer! Yazımızın devamında nasıl olacağından bahsedeceğiz, şimdilik burada bir ara verelim.

 

iHerb Alışveriş Türkiye

 

iHerb Sipariş Nasıl Verilir?

 

Biraz evvel de bahsettiğimiz gibi iHerb’de Türk kredi kartı kabul ediliyor. Bu ne demek, herhangi bir ekstra banka komisyonu ödemeden siparişinizi verip Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize paketinizi göndereceksiniz. Paketinizi teslim alacak, kontrollerini yapacak, eksik, hatalı, hasarlı ürün varsa tarafınıza bilgi verecek, yoksa paket hesaplamızı yaparak kargo emrinizi iletecek ve express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim edeceğiz. Çok uzun bir cümle oldu değil mi, haklısınız, hadi toparlayalım.

 

iHerb Alışveriş Türkiye

 

  1. iHerb sitesinde siparişinizi oluşturuyorsunuz.
  2. Teslimat adresi kısmına Amerikanpaketim Los Angeles sevkiyat merkezi adresini giriyorsunuz. 1625 Franklin St. Unit A Santa Monica, CA 90404
  3. Ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlıyorsunuz.
  4. Göndermiş olduğunuz paketinizi takip edebilmemiz için Amerikanpaketim üyeliği oluşturarak, paket formu dolduruyorsunuz.
  5. Paketinizi teslim alarak kontrollerini yapıyoruz.
  6. Kargo emrinizi veriyorsunuz.
  7. Express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim ediyoruz.

 

iHerb Alışveriş Türkiye

 

Hangi Ürünleri Sipariş Verebilirim?

 

DİLEDİĞİNİZ her ürünü sipariş verebilirsiniz. Vitaminler, yağlar, supplementler, sporcu gıdaları… Bazen ikna etmekte zorlanabiliyoruz. Yine de inanmıyorsanız, küçük bir ihtiyacınızla deneme yapabilirsiniz.

 

iHerb Alışveriş Türkiye

 

Peki Ya Gümrük İşlemleri

 

Gelelim en merak edilen konuya. Amerikanpaketim, hem Türkiye’de hem de Amerika’da ithalat/ihracat lisansı olan firmalara sahiptir. Paketlerinizin Amerika’dan Türkiye’ye gelmesi sizin adınıza değil, şirketlerimiz arasında gerçekleşiyor. Destekleyici ürünlerin Türkiye’ye girişi bireysel gönderilerde yasaktır. Tahmin edebileceğiniz gibi Türkiye’de satılan destekleyici ürünler Türkiye’de üretilmiyor! Bu nedenle gönül rahatlığıyla, Türkiye’deki çeşit kısıtlılığına mecbur olmadan, yüksek ücretler ödemek zorunda kalmadan iHerb’den dilediğiniz ürünü Amerikanpaketim aracılığı ile getirebilirsiniz.

 

iHerb Alışveriş Türkiye

 

Ne Kadara Mal Olacak

 

Hesabınızı kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer siparişinizi iHerb’den kendiniz alır ve bizden sadece kargo ve gümrük hizmeti almak isterseniz iki maliyetiniz olacak. Kargo ücreti ve vergi ücreti.

 

Kargo ücreti 1kg’a kadar 19$, sonra eklenen her 1 kg için 10$ dır. Ortalama olarak 4-5 kutu vitamin, 1-2 kutu sporcu toz gıdası, 8-10 şişe yağ 1kg eder ve 19$ dır.

 

Vergi ücreti ise ürün birim fiyatının %30’udur. Güncel bilgiyi Whatsapp hattımızdan alabilirsiniz.

 

`Peki siz ne kazanıyorsunuz, hizmet bedeli vs yok mu` diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Herhangi bir hizmet ücretimiz yok, biz bir kargolama firmasıyız. Dolayısıyla kazancımız kargo ücreti üzerindendir. O kadar da kazanalım değil mi!

 

Çok fazla düşünmenize gerek yok, hemen iHerb’e girip siparişinizi oluşturun ve adresimize gönderin. Bırakın geri kalanı biz halledelim. Eğer sorularınız olursa - ki çok normal – sayfamızın sol altından whatsapp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...