Tobi Tobin Candles

Tobi Tobin Candles

Tobi Tobin Candles piyasaya lezzetli çikolatalar, modunuzu değiştirecek mumlar ve hoş kokular sürmüş olan bir marka. Amerikanpaketim ise zahmetsiz ve güvenli bir şekilde Tobi Tobin Candles ürünlerine doğrudan Amerika’dan ulaşmanın anahtarı. Gümrüğe takılmadan Amerika’dan alışveriş ipuçları yazımızın devamında.

 

 

 

Tobi Tobin Candles Hakkında

 

Lüks yaşam uzmanı Tobi Tobin; çikolata, mum ve kokulardan oluşan “Tobi Tobin Lüks Koleksiyonu”nu piyasaya sürmüş ve 15 yıllık deneyimini kamuoyunun beğenisine sunmuş. 

Tobi Tobin Candles’ın çikolataları Los Angeles’da yerel olarak üretiliyor. Taze ve el yapımı olan lük çikolata serisi küçük, orta, grande ve süperior kutu olarak 4 şekilde piyasada yer alıyor. Küçük kutu Tobi Tobin çikolataları bir tanıtım niteliğinde. Orta boy kutuda 15 farklı bitter çikolata bulunuyor. Grande çikolata kutusu markanın klasik, zanaatkar, imza çikolata kutusu ve 22 adet bitter çikolata yer alıyor. Süperior çikolata kutusu ise grande ve orta kutudan oluşan Tobi Tobin Candles’ın en lüks çikolata serisi. 

 

 

 

 

Tobi Tobin Candles’ın imzası niteliğinde olan tuzlu serisi, fındıklı ve fındıksız bitter çikolataları paketlerin içeriğinde yer alıyor. Tuzlu Trüfler 3 farklı lezzet kombinasyonuna sahip. Bunlar Fransız gri deniz tuzu ile kaplanmış bitter çikolatalı trüf, Hawaii kızıl deniz tuzu ile kaplanmış karamelli bitter çikolatalı trüf ve pembe deniz tuzu ile kaplanmış fıstık ezmeli bitter çikolatalı trüf. Tüm bitter çikolatalar GDO’suz topyoka şurubu ile yapılıyor ve gluten içermiyor. 

 

 

Tobi Tobin Candles

 

 

Her bir kutu markanın imzası niteliğinde olan siyah grogen kurdele ile süslenmiş, parlak siyah renkte bir kutuyla piyasada yerini alıyor. 

 

 

Tobi Tobin Candles

 

 

Tobi Tobin Candles’ın kokuları çiçek, narenciye, meyve ve odunsu bahar olmak üzere çeşitli kategorilerde sunuluyor. En çok satılan kokulardan biri olan Numara 3 yasemin, gül ve sandal ağacının mükemmel birleşimini yansıtıyor. Karga; beyaz çay, soku kireç ve meşe yosunu kombinasyonuyla hazırlanmış. Bergamot, lavanta ve tütünden oluşan numara 19 ile beyaz biber, portakal çiçeği ve sedir ağacından oluşan numara 20 yine markanın en çok satan kokuları arasında. 

 

 

Tobi Tobin Candles

 

 

Ev kokuları için yine çiçek, narenciye, meyve ve odunsu bahar kategorileriyle harmanlanmış mumlar ve oda spreyleri piyasada yerini almış durumda. Meyve kategorisinde Portakal, çiçek kategorisinde Romanesk, Narenciye’de Tuz kutusu ve Odunlu Baharat’da Barok ve Klise serinin en çok satan kokulu mumları olarak biliniyor. 

 

 

Tobi Tobin Candles

 

Tobi Tobin Candles Sipariş

 

Lüks kokulara ve lezzet harikası çikolatalar Tobi Tobin Candles kalitesi ve Amerikanpaketim’in güvenli hizmeti ile birleşiyor. Amerikanpaketim olarak tüm kargo ve gümrük işlemlerinizle sizin yerinize uğraşıyoruz ve adresinize kadar teslimat sağlıyoruz. “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçeneklerimizle güvenilir ve kolay alışverişin kapılarını aralıyoruz. 2 seçenek arasında yalnızca %10’luk bir komisyon farkı bulunuyor. Detaylar için aşağıdaki videoları izleyebilir, aklınıza takılan sorulara WhatsApp iletişim hattımızdan yanıt bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 29/07/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp