Deborah Lippmann

Dünyanın tercih ettiği Deborah Lippmann artık Türkiye’de! Amerikanpaketim ile dilediğiniz ürünü getirtebildiğinizi artık biliyorsunuz, Deborah Lippmann da bunlardan sadece biri. Nasıl mı? Tüm detaylar makalemizde.

 

 

Deborah Lippmann Hakkında

 

Vogue, W, InStyle, Vanity Fair Elle’den Narciso Rodriguez, Donna Karan, Rodarte, Versace ve Machesa gibi ünlü moda dergilerinin kapaklarının görünmeyen yıldızı; Deborah Lippmann.

 

 

Deborah Lippman, dünyaca ünlü olan ve bu bağlamda geniş bir okuyucu kitlesi bulunan dergi ve moda evlerinin tercih ettikleri ünlü bir manikürcüdür. Mevcut sektöründe uzun yıllar boyunca elde ettiği deneyimin ardından faaliyet alanını genişletmek isteyen Deborah Lippmann, kendi adını taşıyan tırnak cilaları, bakım ve tasarım ürünleri üretimi için gerekli hazırlıklar içerisine girmiştir. Kendisinin olağanüstü yeteneği, tırnak bakım ve tasarım ürünlerine de olağanüstü bir yapı kazandırmıştır.

 

 

Dünya’nın en çok aranan manikürcülerinden biri olan Deborah’ın bu konuma gelmesi tesadüf değildir. Deborah Lippman, aynı zamanda yenilikçi bir girişimcidir. Kozmetoloji okuluna kaydolan ve bu bağlamda çeşitli eğitimler alan Deborah’ı farklı kılan, kendisinin de içerisine girdiği farklı bir şeyler bulma arayışıdır. 

 

 

Bu bağlamda söz konusu alanların en büyük isimleri ile iş yapmaya başlayan Deborah, işe piyasada eksik olan renklerin ve tırnak bakım ürünlerinin belirlenmesi ile başlamıştır. Ünlü şarkıcılar, editörler, modeller ve moda tasarımcıları başta olmak üzere dünyaca tanınan kişilerin el ve ayaklarının bakımlı olmalarının sırrı budur.

 

 

Deborah Lippmann Ürünleri

 

Oje, üst ve alt taban kat ürünleri, tırnak bakımı ürünleri, aseton ve bunların tamamının kullanılması sonucunda ihtiyaç duyulan araçlara ek, eller ve ayaklar için ekstra cilt bakım ürünlerini de bünyesinde bulunduran Deborah Lippmann, aynı zamanda dudak parlatıcısı ve balsamı da üretmektedir.

 

 

Ürünlerin her birinin bu denli seviliyor olmasının nedeni, piyasada var olan eksiklikleri gidermek temelinde üretilmiş olmalarıdır. Yani ürünlerin her biri ihtiyaç duyulan eksiklikler çerçevesinde ortaya çıkmıştır. Genel kitleye hitap etmelerinin ve dünya genelinde bilinirlik elde etmelerinin nedeni budur.

 

Deborah Lippmann Ojeleri

 

Deborah Lippmann markasının özellikle öne çıkan ürünleri arasında ojeler vardır. Son derece geniş bir renk skalası bulunan bu markanın ojeleri, her rengin farklı tonlarını içerdiği için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ojelere verilen dikkat çekici isimler de kadınlar tarafından çekici bulunmaktadır. Deborah Lippmann ojeleri, canlı ve doygunluğu yüksek renklere sahip oldukları için hem günlük hem de profesyonel kullanım için uygundur.

 

 

Deborah Lippmann Satın Al

 

Deborah Lippmann ürünlerini Amerika’da Sephora’dan Ulta’ya, Amazon’dan Ebay’e dilediğiniz birçok sitede bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu ürünleri ise ister Benim için satın al, isterseniz de Kendim Satın Alacağım servisimizle satın alabilir, getirtebilirsiniz. Bildiğiniz gibi istediğiniz kozmetik ürününü sizin için gümrük işlemlerinizi yaparak, yani gümrük sorunlarınızı aşarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Her iki hizmetimizin de kısa videoları aşağıda sizlerle.

 

 

Bu blog 30-03-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...