Blueland

Blueland

Bu dünya bizim, onu ne kadar iyi kullanırsak, bize o kadar iyi dönüşü olacaktır. O nedenle çevreye duyarlı ürünleriyle Blueland bugünkü konuğumuz.

 

 

Blueland Hakkında

 

Blueland, yeni nesil hijyen ürünleri sunan bir markadır. Blueland’ın kuruluş hikayesi çevreci bir anlayışa dayanıyor. Her yıl milyarlarca plastik ürünü atılarak çevreyi ve okyanusları kirletiyor. Buna bağlı olarak günümüzde yediğimiz ve içtiğimiz her şey %90 oranında mikro plastik parçaları içeriyor. Öte yandan incelenen deniz kaplumbağalarının %100'ünde, balinaların %59'unda, fokların %36'sında ve deniz kuşu türlerinin %40'ında plastik bulunmuştur. Bilim adamları, 2050 yılına gelindiğinde okyanusların balıklardan daha fazla plastik içereceğini tahmin ediyorlar.

 

 

Blueland tam da bu noktada devreye giriyor. Blueland ürünleri, 2019 yılından bu yana depolama alanlarından ve okyanuslardan 1,9 milyardan fazla tek kullanımlık plastik şişeyi ortadan kaldırmaya yardımcı oldu. Blueland ürünleri etkili, kullanışlı, kullanımı güvenli, uygun fiyatlı ve çevreye duyarlı malzemelerden üretilmiştir. Ürünler piyasaya sürülmeden önce, standartları daha iyi karşılayabilmek adına en son yöntemleri belirlemek için sürekli yenilik yapan Blueland, 40'tan fazla patentle ürün arz ediyor.

 

 

Blueland ürünleri, 100 milyara kadar ulaşan kullanım imkanları ile tek kullanımlık şişelerin depolama alanlarından ve okyanuslardan uzaklaştırılmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Yeniden kullanılabilir, yeniden doldurulabilir bir sistem olarak tasarlanan Blueland ürünleri, plastik atıkları azaltmayı kolaylaştırmak için üretiliyor. Yalnızca ambalaj değil aynı zamanda malzemelerin seçimi ve temini sırasında da çevreye en faydalı koşullar tercih ediliyor.

 

 

Bir Blueland şişesi satın aldığınız zaman, onu sonsuza kadar kullanabilirsiniz. Şişenizi suyla doldurun, temizlik veya sabun tabletini suya bırakın ve birkaç dakika içinde temizlemeye başlayın. Üstelik herhangi bir çalkalama veya karıştırma işlemi uygulamanıza da gerek yok. Tüm malzemeler, insan ve gezegen sağlığının optimize edilmesi ekseninde özenle seçilmiştir ve tüm ambalajlar geri dönüştürülebilir veya kompostlanabilir durumdadır.

 

 

Blueland yalnızca son kullanıcıya çevre dostu bir ürün sunmakla kalmıyor aynı zamanda o ürünü üretirken de çevre dostu koşullarda üretiyor. Üretim fabrikasındaki su ve enerji tüketimi özenle denetliyor ve verimli kullanımı sağlamanın yanı sıra atıkları en aza indirmek için en iyi yolları belirleniyor. Ayrıca Blueland, 2020 yılından beri Nötr Karbon ve 2021 yılından itibaren de Nötr İklim sertifikasına sahip.

 

 

Blueland Alışveriş

 

Blueland sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz servisimizi kullanabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım servisinde ;

1 – Amerikanpaketim sitemize üye olup, Amerika adresinizi alın.

2 – Blueland alışverişinizi yapın, teslimat adresi olarak Amerika adresinizi yazın.

3 – Paketinizi teslim alalım, gümrük ve kargo ücretlerinizi iletelim.

4 – Ödemenizi yapın ve paketinizi kapınıza teslim edelim.

 

 

Dilerseniz ise Benim için satın al servisimizi kullanabilirsiniz. Bunun için ise ;

1 – Blueland sipariş vermek istediğiniz ürün linklerini bize iletin.

2 – Sizin için satın alalım.

3 - 3 – Paketinizi teslim alalım, gümrük ve kargo ücretlerinizi iletelim.

4 – Ödemenizi yapın ve paketinizi kapınıza teslim edelim.

Bu kadar basit. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşın.

 


Bu blog 07/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp