Gucci Çanta

Gucci Çanta

Gucci tasarım ve lüks çanta koleksiyonu alışverişlerinde Amerikanpaketim ile tüm siparişlerin gümrük, vergi ve kargo işlemleri tamamlanmaktadır. Yurt dışı alışverişlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştiren hizmetler ile sipariş süreci daha kolay ilerlemektedir. Hizmet detayları ve Gucci çanta kreasyonu bilgilendirmeler için içeriği okumaya devam edebilirsiniz.  

 

 

 

Gucci Çanta Hakkında

 

Bir İtalyan firması olan Gucci 1921 yılından bugüne hizmet vermeye devam eden tekstil, aksesuar ve lüks yaşam eşyaları markasıdır. Global çapta tanınan ve dünyanın pek çok bölgesinde mağaza zincirleri bulunan firmanın, çanta koleksiyonu da son derece geniş ve özgündür. 

 

 

 

 

Gucci çanta modelleri:

  • Sırt çantası, 
  • Omuz çantası,
  • Bez çantalar,
  • Küçük boy çantalar,
  • Çapraz kullanıma uygun çantalar,
  • Clutch çantalar vb. 

 

 

Gucci Çanta

 

 

Hemen çoğu Gucci çanta modellerinde sap değiştirebilme özelliği yer almaktadır. Gucci model klasik çantalarda toka ve zincir renk uyumu ağırlıktadır. Yan yana iki G harfinden oluşan marka logosu çoğu çantanın üzerinde yer alan ve çantaların orijinalliğini kanıtlayan detaylardan biridir. 

 

 

,Gucci Çanta

 

 

Gucci çantalarda en çok düz renkten oluşan tarzlara yer verilirken, desenli ve birden çok renkli tasarımlar da sezonlar arasında bulunan modellerdendir. Çanta ağırlıkları kullanılan materyallere göre standart çanta ağırlıklarından daha fazladır. Yılan derisi, timsah derisi ve diğer deri türleri ile dizayn edilen çantalarda hem materyal hem de deri ağırlığı bulunmaktadır. 

 

 

Gucci Çanta

 

 

Kaliteli deri materyallerin yanı sıra altın, gümüş gibi materyaller de Gucci çantalarının yapımında kullanılan süslemelerdir. Birçok farklı renkte model ve materyale sahip olan çanta koleksiyonları, genellikle dikdörtgen kalıp formunda üretilmektedir. Yumuşak deri Gucci çantalar daha az miktarda bulunmaktadır. 

 

 

Gucci Çanta

 

 

Yeni sezon Gucci çantalarda elde tutmalı modeller yoğunluktadır. Parlak deri görünümdeki yeni sezon çantalar, logo taşımayan düz ve sade tasarımlardan oluşmaktadır. 

 

 

Gucci Çanta

 

 

Tüm Gucci çantaların ebatlarına ve üretim yerlerine Gucci resmî web sitesinden ulaşılabilmektedir. Kadın çanta modellerin yanı sıra Gucci erkek ve çocuk çanta koleksiyonları da bulunmaktadır. 

Gucci çantaların orijinalliğinin sorgulanması, çanta ile gönderilen ‘Kontrol Kartı’ sayesinde yapılır. Yaklaşık 10 haneli olan kart numarası ile çantanın gerçek olup olmadığı test edilebilmektedir. 

 

 

Gucci Çanta

 

Gucci Çanta Sipariş

 

Gucci çanta siparişi vermek istediğinizde, ürünlerin gümrüğe takılmaması ve teslimat sürecinin uzamaması için Amerikanpaketim’in hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tüm yurt dışı siparişlerinizde gümrük, vergi ve kargo uygulamalarını üstlenen servislerimiz sayesinde orijinal ürünler adresinize teslim edilmektedir. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere iki servisten oluşan uygulamalarımızda, ürünlerin satın alınmasının da dahil olduğu bir servis isteyenlere Benim İçin Satın Al hizmeti, ürünün satın alınma işlemini gerçekleştirmiş müşterilere de vergi ve diğer uygulamaların tamamlandığı Kendim Satın Alacağım hizmeti önerilmektedir. Aşağıdaki videolardan Amerikanpaketim hizmetlerini keşfedebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 05/01/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp