En Popüler Atıştırmalıklar

Son dönemde dünyada birçok şey hızla değiştiği gibi yeme-içme alışkanlıkları da yeni bir boyut kazanmaya başladı. Vegan yiyecekler, az kalorili atıştırmalıklar ve protein ağırlıklı besinler, insanların yemekten vazgeçmeden daha sağlıklı kalmalarına destek olmak için üretiliyorlar. Tartışmasız atıştırmalıkların tarihteki ilk uygarlığı olan Amerika da bu furyada başı çekiyor.


Kimine göre ''treats'', kimine göre ''snacks'' olarak adlandırılan atıştırmalıklar, Amerika günlerini özleyenlere, ''şu Amerikalıların yediğinden ben de istiyorum'' diyenlere amerikanpetim.com aracılığıyla kapı teslim geliyor. :) Dünyada çok popüler olan bu atıştırmalıklar Türkiye’ye ya gelmiyor, ya da içeriği değiştirilerek getiriliyor. Amerikanpaketim.com olarak orijinal, marketinden kapınıza teslim Amerika’nın en çok tercih edilen atıştırmalıklarını bir araya getiriyoruz.


Öncelikle son dönemde popülaritesi artan sağlıklı atıştırmalıklarla başlayacağız. Ardından ise ''lezzetli şeyler daima sağlıksızdır`'' düşüncesinden yola çıkarak ''bir kere geleceğiz dünyaya, bir defadan birşey olmaz'' diyenlere, diğer atıştırmalıkları sunacağız.


Şimdiye kadar olan birçok yazımızda amerikanpaketim ile nasıl kullanacağınızı, Amerika’dan nasıl alışveriş yapacağınızı anlattık. ''Televizyonunu yeni açanlar için'' sistemden kısaca bir kez daha bahsetmek isteriz. Amerikanpaketim.com olarak Amerika’dan ürün getirtmeyi ikiye ayırdık: ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' ve ''Kendim Satın Alacağım.''


''Benim Adıma Siz Satın Alın'' seçeneğinde, istemiş olduğunuz ürün linkini ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıyorsunuz ve dilerseniz taksitle, dilerseniz ise havale olarak ödemenizi tamamlıyorsunuz. Siparişinizi sizin için satın alıyor, sevkiyat merkezimize ulaşınca, kargosunu hesaplayıp, kapınıza kadar teslim ediyoruz.


''Kendim Satın Alacağım'' servisinde ise, siparişinizi ilgili siteden siz satın alıyor, Amerika’daki arkadaşınız olan amerikanpaketim.com adresine (1625 Franklin St Unit A Santa Monica, CA 90404) gönderiyorsunuz. Siparişiniz bize ulaşınca kargosunu hesaplıyor ve kapınıza teslim ediyoruz.


İşte bu kadar basit. Siz de Amerikanpaketim.com'un sizin için sunduğu bu ayrıcalıklardan yararlanmak istemez misiniz?
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Sizin İçin Seçtiğimiz En Sevilen Atıştırmalıklar


KIND Bars, Dark Chocolate Nuts & Sea Salt, Gluten Free, Low Sugar, 1.4oz, 12 Count

İçerisinde sadece 5 gr şeker ve 6 gr protein bulunan atıştırmalık bar, Amazon'un çok satan atıştırmalıkları arasında yer alıyor. Siyah çikolata ve fındıkların üzerine serpiştirilmiş Brezilya deniz tuzu karışımı ile orijinal bir tat sunmaktadır.

$14.19
SATIN AL

RXBAR Whole Food Protein Bar, Chocolate Sea Salt, 1.83 Ounce (Pack of 12)

%100 doğal karışımlardan elde edilen RXBAR Protein Bar'ı, içerisindeki 12 gr protein desteği ile tüketicisini bir hayli memnun etmektedir. Ara öğün için ideal olan protein bar, çikolatalı deniz tuzu çeşidiyle büyük satış rakamları yakalamıştır.

$20.39
SATIN AL

Kellogg’s Rice Krispies Treats, Crispy Marshmallow Squares, Original, Value Pack

Çocuk ve yetişkinler için ideal ve sağlıklı bir atıştırmalık olan ''Kellogg’s Rice Krispies Treats'', süt ve soya içermektedir. Mısır şurubu yoktur. Fırında kızartıldıktan sonraki marshmallow'ların aroması için bile kesinlikle denemelisiniz!

$3.68
SATIN AL

Nabisco Sweet Treats - Variety Pack Cookies, 30 Count Box

Road trip'ler için biçilmiş kaftan! İçerisinde; 10 Klasik Oreo, 10 Golden Oreo ve 10 Chips Ahoy! bulunan paket ile tatlı ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaksınız.

$6.98
SATIN AL

WELCH'S Mixed Fruit Snacks, 120 Count

Gluten ve herhangi bir yağ içermeyen atıştırmalık, gerçek meyvelerden üretilmiştir. WELCH'S Mixed Fruit Snacks'in içerisinde %100 Vitamin C, %25 miktarında ise Vitamin A&E bulunmaktadır. İçerisinde 2 kutu bulunmaktadır. (her birinde 60'ar adet)

$32.99
SATIN AL

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack, 35 Count

Tatlarına alışkın olduğunuz cipsleri tek bir pakette sahip olmak istemez misiniz? İçerisinde 6 farklı çeşit cips bulunan pakette, toplamda 35 adet ürün bulunmaktadır. Bu paket, uzun yolculuklar ya da çılgın partiler için oldukça ideal. Sizce de öyle değil mi?

$11.98
SATIN AL

M&M's Peanut Chocolate Candy Party Size 42-Ounce Bag (3 Bags)

Parti boyu 3 paket M&M's'ler ile mutluluk katsayımızı bir düzey daha artırıyoruz!

$98.72
SATIN AL

SKITTLES Original Fruity Candy 41-Ounce Party Size Bag

Çilek, portakal, üzüm, limon ve yeşil elma aromaları içeren SKITTLES Original Fruity Candy, 41 adetlik parti boyu ile gün boyu tatlı ihtiyacınızı karşılamaya hazır!

$7.69
SATIN AL

Starburst Original Fruit Chews Candy, 2.07 ounce (36 Single Packs)

İçerisinde 36 paket bulunan şekerleme, doğal çilek, vişne, portakal ve limon lezzetleri ve gluten içermeyen özelliğiyle rakiplerinden ayrılıyor ve çok tercih ediliyor.

$23.69
SATIN AL

Sour Patch Kids Sweet and Sour Gummy Candy (Original, 2 Ounce Bag, Pack of 24)

Önce eksi, sonra tatlı! Bu tat bizi küçüklüğümüze götürüyor hiç şüphesiz! O zaman şimdi beş taze aromanın oluşturduğu ekşi-tatlı şekerlemenin tadını çıkarma vakti!

$18.28
SATIN AL

REESE'S Peanut Butter Cups Miniatures, 40 Ounce (Pack of 5)

Her birinde 40 adet ürün bulunan ve 5 paketten oluşan REESE'S Peanut Butter Cups Miniatures, yer fıstığı ezmesi sevenlerin vazgeçilmezi olacak! Atıştırmalık, aynı zamanda gluten içermeyen özelliğiyle de tüketicilerinin ilk tercihi olmayı başarıyor.

$137.35
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular