Porsche Yedek Parça

Porsche Yedek Parça

Lüks arabanız var diye, fahiş fiyatlarla yedek parça almak, servise girdiğinizde bir araba parası daha ödemek zorunda değilsiniz. Yurt dışından ister sıfır, ister ikinci el Porsche yedek parçalarını sizin için tedarik ediyor, kargo ve gümrük işlemlerini yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Porsche Hakkında

 

Pek çok ilke imza attığı bilinen ve bu sebeple adını sık sık duyurmayı başaran Porsche, bir Alman otomobil markasıdır. Merkezi Stuttgart’ta olan bu dev firmanın, spor arabaları ile ikon haline geldiğini söylemek de mümkündür.

 

 

Markanın geçmişi, 1947 yılına dayanmaktır. Bu yılda, Ferdinand Porsche’nin oğlu olan Ferry Porsche Stuttgart merkezli bir spor araba markasını kurmuştur. İkon haline gelmiş spor arabalarının ilk modeli ise firmanın kurulmasından yalnızca bir yıl sona üretilmiştir. 1948 yılında çıkarıldığı bilinen bu ilk Porsche modeli, Porsche 356 olarak adlandırılmıştır. Bu arabanın tasarımında oğluna yardım eden Ferdinand Porsche, 1951 yılında vefat etmiştir.

 

 

Dünyaca ünlü olan bu ikonik marka, 1963 yılında bir diğer aracı olan Porsche 911’i üretmiştir. Porsche 911, araba yarışlarında müthiş bir başarı elde ederek adını duyurmuştur.

 

 

Yukarıda verilen araba türleri, Porsche’nin ilk modelleridir. Bu modellere ek bir de son dönemlerde üretilen ve üretimine devam edilen araba modelleri de vardır. Porsche yedek parça sektöründe de bir hareketliliğe sebep olmaktadır. Bunun sebebi eski ve yeni modellerinin bir kısmı günümüzde hâlâ üretiliyor olmasıdır. Porsche yedek parçaya en çok ihtiyaç duyulan modellerden bazıları şöyledir:

  • Porsche 911
  • Porsche Boxster
  • Porsche Cayenne
  • Porsche Cayman
  • Porsche Panamera
  • Porsche 911 GT3

 

Bu modeller ya da diğer modeller fark etmeksizin Porsche yedek parça alırken son derece dikkatli davranılmalıdır. Porsche yedek parça satın alınan noktalarda güveni ve kaliteyi ön plana koymak gerekmektedir. Orijinal Porsche yedek parça satan satış noktalarından bu parçaları temin etmek aracın verimli çalışması için hayati önem taşımaktadır.

 

 

Porsche yedek parçalarının orijinal olması, aracın zarar görmemesi açısından da önemlidir. Orijinal olmayan parçaların kullanımı araca zarar verebilir. Bu noktada uzun vadede ciddi zararlar doğabilir, arabada daha ciddi arızalar meydana gelebilir. Daha ekonomik gibi görünen Porsche yedek parçaların aslında uzun vadede büyük maddi zararlara yol açma ihtimali de vardır bu nedenle. Dolayısıyla orijinal yedek parça satın alınmalı ve alanında uzman bir usta tarafından monte edilmelidir.

 

 

Porsche Yedek Parça Sipariş

 

Porsche yedek parça sipariş verirken iki servisimiz bulunuyor. İsterseniz sizin için satın alıyor, adresinize teslim ediyoruz. İsterseniz yurt dışından siz sipariş veriyor, bize yönlendiriyorsunuz, kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Herhangi bir parça lazım olduğunda parça numarasını bize iletin, sizin için araştırıp fiyatını iletelim, karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Tüm sorularınız için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her iki servisimizin nasıl çalıştığına dair videolarımızı da aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

 


Bu blog 07/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp