Orjinal Mahjong Seti Sipariş

Orjinal Mahjong Seti Sipariş

Mahjong, orijinal adıyla ‘mah-jongg’ bir Çin masa oyunu. Genellikle Çin Dominosu olarak da adlandırılıyor. Tabii ki her yüzyıllık oyunda olduğu gibi Mahjongda da yeni ve çoğu kalitesiz olan plastikten oyun setleri var. Ancak biz size bugün adına yakışır bir Mahjong seti nasıl sipariş verebilirsiniz, nasıl getirtebilirsiniz bundan bahsedeceğiz.

 

Orjinal Mahjong Seti Nerede Bulabilirim

 

Mahjong, arkası yüzyıllara dayanan bir Çin masa oyunu. O nedenle vintage Mahjong setlerini bulmak çok kolay değil ancak imkansız da değil merak etmeyin. Türkiye’de son dönemde oldukça ilgi çeken, arkadaş ortamlarında oynanma sıklığı sürekli artan Mahjong için en etkili adres ebay. Ebay üzerinde Vintage ya da yeni ancak kaliteli Manjong setleri bulmanız mümkün. Birazdan nasıl sipariş vereceğinizden bahsedeceğiz.

 

Mahjong Seti Nasıl Olmalıdır

 

Orijinal Mahjong seti fildişi ya da kemikten yapılır. Mevsimli ya da çiçekli seri olmasına bağlı olarak 136 ya da 144 taşla oynanıyor. Dolayısıyla orijinal ve kaliteli bir mahjong seti sahip olmak isterseniz taşları ya kemik ya da fildişi olacaktır. Mahjong’da bir normal ıstaka bir de Catalin Tiles adı verilen catalin ıstaka bulunmaktadır. Eğer zevkinize düşkünseniz Mahjong Catalin Set almanız en doğru tercih olacaktır. Tabii ki her zevkin de bir değeri olduğunu unutmayın. Vintage setler genellikle deri kutularda saklanır. Bunun timsah derisi olması makbulüdür.

 

Mahjong setini ebay’den sipariş vermek için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

 

Öncelikle ebay.com’a girerek yukarıdaki search alanına Mahjong Set, Mah Jongg Set, Mahjong Catalin Set, Vintage Mahjong Set gibi kelime öbekleri yazarak aratabilirsiniz. Güncel olarak bu kelime öbeklerinde yapmış olduğumuz aramaları aşağıda bulabilirsiniz.

 

Satın almak istediğiniz ürünü seçerek, website linkini Amerikanpaketim’de anasayfada bulunan ilgili alana yapıştırmanız gerekmektedir.

 

Satın almanızı tamamlamanız ardından, satın alma ekibimiz ilgili linkten sizin için ürünü satın alacaktır.

 

Paketiniz sevkiyat merkezimize ulaştığında tarafınıza bilgi verilecek, kargo onayınız ardından express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim edilecektir.

 

Açık Artırmaya Katılabilir Miyim

 

Bu tip vintage ve değerli ürünler, genellikle satıcıları tarafından açık artırma yoluyla satışa sunulmaktadır. Ancak bu sizi endişelendirmesin. Amerikanpaketim ile ebay’deki dilediğiniz ürünün açık artırmasına katılabilirsiniz. Yapmanız gereken aynı şekilde ürün linkini Amerikanpaketim hesabınıza yapıştırarak, açık artırma teklifinizi girmek olacaktır.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için websitemizin sol altında bulunan yeşil whatsapp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilir ya da [email protected] adresimizden mail atabilirsiniz.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp