Orjinal Mahjong Seti Sipariş

Mahjong

Mahjong, orijinal adıyla ‘mah-jongg’ bir Çin masa oyunu. Genellikle Çin Dominosu olarak da adlandırılıyor. Tabii ki her yüzyıllık oyunda olduğu gibi Mahjongda da yeni ve çoğu kalitesiz olan plastikten oyun setleri var. Ancak biz size bugün adına yakışır bir Mahjong seti nasıl sipariş verebilirsiniz, nasıl getirtebilirsiniz bundan bahsedeceğiz.


mahjong


Orjinal Mahjong Seti Nerede Bulabilirim


Mahjong, arkası yüzyıllara dayanan bir Çin masa oyunu. O nedenle vintage Mahjong setlerini bulmak çok kolay değil ancak imkansız da değil merak etmeyin. Türkiye’de son dönemde oldukça ilgi çeken, arkadaş ortamlarında oynanma sıklığı sürekli artan Mahjong için en etkili adres ebay. Ebay üzerinde Vintage ya da yeni ancak kaliteli Manjong setleri bulmanız mümkün. Birazdan nasıl sipariş vereceğinizden bahsedeceğiz.


mahjong


Mahjong Seti Nasıl Olmalıdır


Orijinal Mahjong seti fildişi ya da kemikten yapılır. Mevsimli ya da çiçekli seri olmasına bağlı olarak 136 ya da 144 taşla oynanıyor. Dolayısıyla orijinal ve kaliteli bir mahjong seti sahip olmak isterseniz taşları ya kemik ya da fildişi olacaktır. Mahjong’da bir normal ıstaka bir de Catalin Tiles adı verilen catalin ıstaka bulunmaktadır. Eğer zevkinize düşkünseniz Mahjong Catalin Set almanız en doğru tercih olacaktır. Tabii ki her zevkin de bir değeri olduğunu unutmayın. Vintage setler genellikle deri kutularda saklanır. Bunun timsah derisi olması makbulüdür.


mahjong


Mahjong setini ebay’den sipariş vermek için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.


Öncelikle ebay.com’a girerek yukarıdaki search alanına Mahjong Set, Mah Jongg Set, Mahjong Catalin Set, Vintage Mahjong Set gibi kelime öbekleri yazarak aratabilirsiniz. Güncel olarak bu kelime öbeklerinde yapmış olduğumuz aramaları aşağıda bulabilirsiniz.


mahjongmahjongmahjongmahjong


Satın almak istediğiniz ürünü seçerek, website linkini Amerikanpaketim’de anasayfada bulunan ilgili alana yapıştırmanız gerekmektedir.


Satın almanızı tamamlamanız ardından, satın alma ekibimiz ilgili linkten sizin için ürünü satın alacaktır.


Paketiniz sevkiyat merkezimize ulaştığında tarafınıza bilgi verilecek, kargo onayınız ardından express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim edilecektir.


Açık Artırmaya Katılabilir Miyim


Bu tip vintage ve değerli ürünler, genellikle satıcıları tarafından açık artırma yoluyla satışa sunulmaktadır. Ancak bu sizi endişelendirmesin. Amerikanpaketim ile ebay’deki dilediğiniz ürünün açık artırmasına katılabilirsiniz. Yapmanız gereken aynı şekilde ürün linkini Amerikanpaketim hesabınıza yapıştırarak, açık artırma teklifinizi girmek olacaktır.


Aklınıza takılan tüm sorular için websitemizin sol altında bulunan yeşil whatsapp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilir ya da destek@amerikanpaketim.com adresimizden mail atabilirsiniz.VINTAGE MAH JONG GAME SET

Bakelite Tiles

Rack, dice, case

158

$250.00
SATIN AL

VINTAGE BAKELITE MAHJONG MAH JONGG GAME SET

Bakelite

152

$149.00
SATIN AL

167 PIece Vintage Cardinal MAH JONGG SET

167 pieces

Vintage

$125.00
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular