Dünyanın En Popüler Puro Markaları

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

Amerikanpaketim kullanıcılarından son zamanlarda gelen en sık taleplerden biri de purolar. Purolar hakkında gelen sorulara cevap verebilmek ve siz puro severleri ya da puroya yeni başlamak, havalı görünmek isteyenler için bu makalemizi hazırladık.

 

Puro, basit bir anlatımla silindir şeklinde sarılmış tütün yapraklarından oluşan bir üründür. Ortasında, içinde tütün parçacıkları bulunan bir tutucu yaprak ve bunun etrafında spiral şeklinde sarılmış sarıcı yaprak bulunur. Puroyu farklı ve pahalı kılan içindeki tütünün dışında, sarıcı yaprağın sağlam, esnek, güzel aromalı ve düzenli yanıcı özelliğe sahip olmasıdır. 

 

Amerikanpaketim olarak merkez ofisimiz California’da olduğundan ötürü, çok sayıda kaliteli puro üreticisi ve satıcısı ile komşuyuz. Bu nedenle hem kargo süresi hem de erişimimiz bize, dolayısıyla siz kullanıcılarımıza büyük avantaj sağlıyor.

 

Puro, ağırlıklı olarak Güney Amerika bölgesinde yetişen ve bu bölgede tüketilen bir üründür. Bir kalite ve statü sembolü olarak görünen puro, aynı zamanda mükemmel bir hediyedir. Fiyat aralığı oldukça geniştir.

 

Peki nasıl satın alacağım, nasıl getirteceğim, gümrükten geçer mi, kendim satın alacağım özelliğini kullanabilir miyim gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Tütün ve tütün ürünleri grubu bireysel gönderimlerde yasaktır ancak Amerikanpaketim olarak ithalat işlemlerini yaptığımız için adresinize teslim etmekteyiz.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

 

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

 

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

 

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

 

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de destek@amerikanpaketim.com mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

 

En Popüler Puro Markaları

JR Alternative Cigars

40 yılı aşkın süredir puro üretimi yapan JR Alternative Cigars, Macanudo, Excalibur ve Montecristo gibi markaların tütünlerini kullanmaktadır. Tamamiyle el yapımı olan JR Alternative Cigars, en üst kalite olarak tanımlanırken, ekonomik sınıfa girer.

$44.60
SATIN AL
 

Romeo y Julieta Cigars

1875 yılında, adını Shakespeare’in ünlü romanı Romeo y Julieta’dan alan Romeo y Julieta Cigars Winston Churchill’in en favori markasıydı. Firmanın tarihi ve Küba mirasına olan bağlılığı, Romeo y Julieta Cigars’ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliktir.

$122.00
SATIN AL
 

Montecristo Cigars

1935’te Küba’da mütevazı bir başlangıç yapan Montecristo Cigars, bugün Dominik Cumhuriyeti ve Nikaragua’da dünyanın en iyi puro ustaları ve silindirleriyle her şekil, güç, renk ve boyutta puro üretimi yapıyor.

$52.70
SATIN AL
 

Macanudo Cigars

Macanudo Cigars, Amerika’nın en çok satan premium purolarından biridir. Puro sevenler için Macanudo’yu anlatmaya gerek yok. Egzotik ve sıra dışı el yapımı purolar üreten Macanudo Cigars, her sigara içenin zevkini tatmin edebilir.

$144.10
SATIN AL
 

Arturo Fuente Cigars

Arturo Fuente Cigars, bir follower'dan ziyade ''game changer'' özelliği ile öne çıkıyor. Carlos Fuente’nin kurduğu Arturo Fuente Cigars, mükemmel puro sargısı, dolgu tütünlerini titizlikle yetiştirmesi ile puro dünyasına yep yeni bir bakış açısı getirdi.

$131.00
SATIN AL
 

 

Diğer birçok marka ve model için aşağıda önerdiğimiz websitelerini ziyaret edebilirsiniz:

 

www.jrcigars.com

 

www.cigarsinternational.com

 

cigarandpipes.com

 

www.famous-smoke.com

 

www.cigar.com

 

Amerika’dan Nasıl Puro Satın Alırım?

 

Gelelim bu sanat eserlerini nasıl temin edebileceğinize. Amerika’da yurt dışından puro alımı yasak olduğundan ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' servisimizi kullanarak Amerikanpaketim aracılığıyla getirtebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz puroyu seçmek, ürün linkini ya da linklerini, sırayla ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırmak. Detaylı bilgi için destek@amerikanpaketim.com adresimize e-mail atabilir ya da WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

whatsapp