Enfamil Bebek Maması

Enfamil Bebek Maması

Enfamil Bebek Maması

2019 yılında patlama yapan mama talepleri özellikle Enfamil ve Similac üzerinde yoğunlaşınca, bu konuda biz de bir paylaşım yapalım istedik. Sıklıkla Enfamil ve Similac ürünlerinin alışverişlerini yapan kullanıcılarımıza mini bir anket yaptık ve buradan çıkan ortak görüşü de sizinle paylaşıyor olacağız.

 

 

 

Malum 2019 yılı itibariyle organik ve sağlıklı ürünlere ulaşmak gittikçe zorlaşmaya başladı. Bebekleri için en sağlıklısını düşünen anneler ise doktorlarının tavsiyelerine uyarak çeşitli arayışlara girdiler. Amerikanpaketim olarak bizi tanıyan kullanıcılarımız bebeklerinin ihtiyaçları olan besinleri, gıda takviyelerini getiriyorlardı. Tanımayanlar ise zamanla kullanıcımız olmaya başladılar. Bu yazıyı okuyorsanız, muhtemelen siz de Enfamil ürünlerini Türkiye’de bulamıyor ve arayışa giriyorsunuzdur. Hiç merak etmeyin, bizimle Enfamil ürünlerini kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

 

 

 

Önce anket yapmış olduğumuz annelerden çıkarmış olduğumuz iki sonu iletelim. Annelerin doktor tavsiyesi ile en çok aradıkları ürün Enfamil ve Similac. Enfamil Türkiye’de yok, Similac ise içeriği değiştirilmiş şekilde satılıyor. Dolayısıyla anneler, bebeklerinin besin ihtiyaçlarını bizim aracılığımızla getirterek sağlıyorlar. Biz de bir gün göndermiş olduğumuz Enfamil mamalarla büyüyen çocukların, kendi çocuklarına da ürün gönderebilmenin hayalini kuruyoruz.

 

 

 

Bu yazımızın hemen sonunda detaylı bir video ile Enfamil ürünlerini nasıl sipariş vereceğinizi anlattık, ancak buradan da bazı sorulara hızlıca cevap verelim.

 

 

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Sipariş vermek istediğiniz Enfamil ürününün linkini Amerikanpaketim sayfanıza yapıştırıp siparişinizi oluşturuyorsunuz. Sonrasını ise bize bırakın, her an kapınız çalarak paketinizi teslim edebiliriz.

 

Ne Kadar Sürede Geliyor?

 

Amerika sevkiyat merkezimize ulaşması ardından 3-8 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyoruz.

 

Ne Kadar Öderim?

 

Enfamil ürün masrafına haricen kargo ücreti ve vergi ücreti eklenecektir. Vergi ücreti sabit olup, ürün ücretinin %20’si kadardır. Kargo ücreti ise ilk 1 kg için 19$, sonraki her 1 kg için 10$ dır. Paket içeriğinizi ne kadar büyük tutarsanız, kargo ücretinden o kadar tasarruf edersiniz. Enfamil ürünlerinde örnekli açıklamayı, videomuzda bulabilirsiniz.

 

Diğer Ürünleri De Sipariş Verebilir Miyim?

 

Bebeğinizin, kendinizin ya da çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını sipariş verebilirsiniz. Bazı bebekler alerjik olabiliyor ya da özel besin değeri içeren ürünlere ihtiyaç duyabiliyor. Gerek besin takviyesi, gerek yağ, gerek yiyecek, gerek likit, aklınıza gelebilecek her ürünü getirtebilirsiniz.

 

Gümrük İşlemleri Nasıl Oluyor?

 

Paketlerinizin gümrük işlemleri uzman müşavirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kargo ücretinizle birlikte, gümrük vergisini de websitemiz üzerinden ödemeniz ardından, tüm gümrük işlemleriniz firmamızca yapılacak, sizden hiçbir belge ya da ek ücret istenmeyecek ve belirtmiş olduğunuz teslimat adresine paketiniz teslim edilecektir. Gümrük takılma, gümrük işlemi görme, gümrükten geçmeme gibi riskler söz konusu değildir. Dolayısıyla dilediğiniz Enfamil ya da bir başka ürünü dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.

 

Tüm sorularınız için +14242705308 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp