Boldify Saç Bakım

Boldify Saç Bakım

Saç sağlığınız için güvenilir bir ürün bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Boldify ürünleri aradığınız şeyi size verecek. Amerikanpaketim olarak Boldify ürünlerini sizin için temin ediyor ve kapınıza kadar getiriyoruz. Amerikanpaketim hizmetleri ve Boldify markası hakkında daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

 

 

Boldify Hakkında

Boldify’in kuruluş amacı, saç bakım ve onarımı için gerekli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktır. Ürün segmenti üç başlık altında incelenen Boldify’de saç sağlığı ve bakımı için ürünler, saç uzaması için yardımcı ürünler ve ince telli saçlar için güçlendirme etkili ürünler bulunmaktadır. 

 

 

 

Boldify saç güçlendirme ürünlerinin ana bileşenleri adaçayı, biberiye ve biyotindir. Saç köklerini besleyen ve doğal sonuçlar elde etmeyi sağlayan biyotin sayesinde saç ağırlaşmadan bakım yapılır. Biyotin saçların kolay bir şekilde kırılmasını engeller, saç tellerini besleyerek güçlenmesini sağlar ve daha sağlam saç tellerinin oluşmasına yardımcı olur. Boldify ince telli saçlar için 6 farklı ürün mevcuttur:

  • Saç kalınlaştırıcı serum
  • Saç kalınlaştırıcı şampuan
  • Saç kalınlaştırıcı krem
  • Saç çizgisi tozu
  • Saç kalınlaştırıcı sprey ve
  • Güçlü saç görünümü veren pudra. 

 

Boldify Saç Bakım

 

Ürünlerin tamamında 15 farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Bu sayede her saç rengi için saçları daha kalın telli, daha yoğun ve dolgun gösteren Boldify ürünlerini kullanım imkanı sağlanmıştır. Doğal saç renklerine yakın olan renklerin yanı sıra, boyalı saçlar için de kullanılabilen Boldify bakım ürünleri, kelleşmekte olan bölgeleri profesyonel bir şekilde gizleyerek naturel bir görünüm oluşturur. 

 

Boldify Saç Bakım

 

Ürünlerin kullanım koşullarına bilgi bölümlerinde ve ambalaj kutularında yer verilmiştir. Kalınlaştırıcı şampuan ve saç kreminin duş sırasında, saç pudrasının kuru saçlara, kalınlaştırıcı saç spreyinin ise nemli saça uygulanması ve ardından kurutulması tavsiye edilmektedir. Özellikle şampuan ve saç kreminin düzenli olarak kullanılması daha uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Diğer bakım ürünlerinden ise 60 saniyede kesin sonuç almak mümkündür. Boldify saç bakım ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeden formülize edilmektedir. Ürünlerin birçoğu ise vegandır. Yapay renklendiriciler ve kokular içermez.  

 

Boldify Saç Bakım

 

Boldify Türkiye Satın Al

Satın almak istediğiniz Boldify saç bakım malzemeleri için Amerikanpaketim servisleriyle kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Amerika'dan alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Boldify ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 


Bu blog 23/05/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp