Solgar Kolajen Sipariş

Solgar Kolajen Sipariş

Solgar ürünleri Türkiye’de her geçen popülerliğini artırırken, hayatımıza yeni bir terim girdi, kolajen. Tabii ki Solgar gibi büyük bir marka da bu fırsatı kaçırmadı ve kendi kolajen ürününü üretti. Peki Solgar Kolajen ürününü bilmeyenler için yurt dışında nasıl sorunsuz adresinize kadar getireceksiniz, yazımızın devamında.

 

 

Solgar Kolajen Hakkında

 

İlerleyen yaş ile birlikte vücudun ürettiği kolajen miktarı azalır. Solgar Kolajen ise kolajen miktarını gereken seviyeye çıkarmayı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. C vitamini ve bakır gibi besin maddelerinin dahili olarak verilmesi saç, tırnak ve cilt sağlığını desteklemeye yardımcı olabilmektedir. Bu formülasyonla aynı zamanda sağlıklı cilt yaşlanmasını destekleyebilir, göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların ortaya çıkmasını önleyebilir, saç sağlığı ve parlaklığınızı destekleyebilir ve sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca kirpiklerinizin düşmesi veya saç uzama hızınızın yavaşlığından şikayetçiyseniz mutlaka denemeniz gereken bir üründür.

 

 

Yüzde yüz bilimsel formüller ve sağlıklı hammaddelerle üretilen Solgar Kolajen, yapay malzemelerin ve bilumum katkı maddelerinin kullanımından kaçınarak üretim yapma anlayışıyla çalışmaktadır. USP su ve HEVA hava filtrasyonlarına sahip Solgar, 70 yıldan fazla zamandır hizmet vermeye devam etmekte olan köklü bir markadır.

 

 

Solgar Kolajen 60 ve 120 adet tabletler halinde satılmaktadır. Günde iki kere yemeklerle beraber alınması tavsiye edilmektedir. İçeriğinde gluten, buğday, maya, şeker, tuz, tatlandırıcı, koruyucu ve gıda boyası gibi zararlı veya kimi insanlar için hassasiyet oluşturma tehlikesi barındıran maddeler içermez. Oda sıcaklığında oldukça kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Eğer hamile veya emziren bir anneyseniz Solga Kolajen kullanmadan önce doktorunuzdan tavsiye istemeniz önerilmektedir.

 

 

Kosher ve helal sertifikalarına sahip olan bu ürün, tamamen vegan olmakla beraber aynı zamanda non-GDO yani genetiği değiştirilmiş organizma barındırmayan bir üründür. Bu anlamda hiçbir alerjen ve hayvansal gıda barındırmayan bu ürün veganlar ve vejetaryenlerin kullanımı için uygun olduğu gibi, çölyak hastaları, glüten ve laktoz hassasiyeti olan insanlar içinde hiçbir sakınca yaratmaz. Solgar markasının pek çok alanda takviye vermeyi amaçlayan daha farklı ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünleri kullanarak vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bazı eksiklikleri rahatlıkla giderebilirsiniz.

 

 

Solgar Kolajen Satın Al

 

Solgar ürünleri için bildiğiniz gibi, önerimiz amazon’dan sipariş vermeniz. Hem hızlı, hem güvenilir, hem uygun fiyatlı hem de her iki servisimize de uygunluğu sebebiyle amazon’u tercih ediyoruz. Amazon’dan isterseniz Solgar kolajen linkini bize iletin, sizin için satın alalım, isterseniz de Amazon’dan siz sipariş verin, size verdiğimiz (eğer üye olmadıysanız, olunca alacağınız) Amerika adresinize gönderin. Paketinizi teslim alalım, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yapalım ve adresinize teslim edelim. Detaylar için aşağıdaki videolarımızi izleyebilir ya da Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp