Keto Diyeti

Keto Ürünleri Getirtmek

Bu güne kadar doğal yoldan zayıflayarak ya da kilo alarak istenilen kiloya kavuşmak için bir yığın diyet çeşidi denenmiştir. Son zamanlarda ön plana çıkan keto diyeti de bunlardan biridir. Keto diyetinde, istenilen vücut ölçülerine ulaşmakta alışkanlıkları ters yüz eden ayrıntı makro besinlerde yani sağlıklı yağ, protein ve karbonhidrat üçgeninde kişinin vücut endeksine göre alması gereken yağ oranının fazla, karbonhidrat seviyesinin minumum ölçüde, protein seviyesininse orta düzeyde olması gerektiğidir. İnsan duyunca haliyle şaşırıyor evet ancak keto diyeti özellikle kilo vermek için yağ oranının fazla olması gerektiğinden ters orantıda verimli sonuçlar alınan bir diyet türüdür.


keto


Herkesin kilo alırken ya da kilo verirken vücut endeksine göre ulaşmak istediği ölçü farklılık göstermektedir. Keto diyetini uygulayıp bu sayede sağlıklı kilo verenlerin sayısı gün geçtikçe arttıkça, onları referans alıp ya da uzmanların tavsiyeleriyle keto diyetini uygulayanların sayısı günümüzde çok daha fazla sayıya ulaşmaktadır. Ancak keto diyetini uygulayabilmek biraz sabır işidir çünkü özellikle karbonhidrat alımları 20 gr ile en fazla 50 gr arasında seyretmelidir. Dolayısıyla öğünler özellikle keto diyetine yeni başlandığında yağ, protein ve karbonhidrat değerlerine göre hesaplanmalıdır. Ama yine de bazı takviyeler almak gerekir ki bu da kişinin ihtiyacına göre değişebilir.


keto


Vücut, keto diyetinin beslenme düzenine alışsa da belli takviyelere ihtiyaç duymaktadır. Bunlar da mineraller, sindirim enzimleri, D vitaminleri, magnezyumlar, omega-3 yağ asitler vb. gibi kişinin ihtiyacına göre değişmektedir. Bu bağlamda keto diyeti uygulayanların hangi supplementi alması gerektiğine ihtiyaç duyulduğu takdirde uzman tavsiyesiyle de karar verilmesinde fayda vardır.Keto diyeti uygulayan herkesin alması gereken supplement farklı olacağı ve uzun vadede ihtiyaç duyulabileceği için istenilen supplemente ucuz, orijinal olarak ulaşabilmek önemlidir. Bu durum yurt dışından keto diyet ürünleri sipariş verilerek mümkündür. Hatta sadece supplement değil istediğiniz her ürünü sipariş verebileceğiniz gibi, keto diyetinde sıkça kullanılan bulletproof coffee bile sipariş verebilirsiniz. Çünkü;


keto


Amerikanpaketim.com gibi lisanslı aracı kurumlar sayesinde supplement, vitamin, elektronik ve kozmetik ürünleri de dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her ürün yurt dışından sipariş verilebilmektedir. Bunun için odak nokta almak istediğiniz keto diyeti ürünlerinin Amerika’ya teslimatnın yapılıyor olması gerekmektedir. Çünkü Amerikanpaketim.com’un çalışma adresi de Amerika’dadır. Bizler sipariş ettiğiniz keto diyeti ürünlerini ya da başka siperişlerinizi sizin adınıza alıp Türkiye’deki adresinize gönderiyoruz.


keto


Yurt dışından keto diyeti ürünlerini sipariş etmek isterseniz Amazon, eBay gibi dünyanın en güvenilir takviye ürünlerinin satışının yapıldığı Vitacost gibi güvenilir sitelerden alıp teslimat adresini Amerikanpaketim.com’un Amerika’daki adresine gönderin. Ya da almak istediğiniz keto diyet ürünlerinin bağlantı adresini sitemizden bize gönderin sizin adınıza alıp gümrükte takılma riski olmadan gönderelim. 1 kg geçmeyen paketlerde extra gümrük ücreti ödemeyeceğiniz için aynı pakete farklı ürünler koyabiliyorsunuz. Ya da paketleri kategorize edebiliyorsunuz.


keto


Ödemelerinizi kredi kartıyla taksitlendirebilir, tek çekim ödeyebilir ya da havale yapabilirsiniz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi extra ücret çıkmaz. Aldığınız ürünler bize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar gelecektir. Keto diyet ürünleri de dahil olmak üzere tüm ürünler hasar ihtimaline karşı tarafımızdan sigortalıdır.Amerikanpaketim.com’un sol alt köşesindeki whatsapp hattından, [email protected] adresinden aklınıza gelebilecek her türlü soru için bize ulaşın, youtube ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edin lütfen. Sağlıklı günler ve alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...