Spectramast DC

Spectramast DC

Spectramast DC, hayvancılık sürecinde ihtiyaç duyulabilen bir üründür. Özellikle büyükbaş hayvanların korunması ve tedavisi için kullanılan Spectramast DC ürünlerini Amerika’dan satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’in gümrükten geçirme garantisiyle bu ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.

 

 

 

Spectramast DC Hakkında

 

Spectramast, gelişen ve değişen teknoloji dünyasının etkilediği modern mandıralarda kullanılan bir antibiyotiktir. Bu mandıralarda bulunan sütten kesilmiş kuru ineklerde enfeksiyöz hastalıklara sebep olan bakterileri tedavi etmek için kullanılır. Kuru dönem, ineklerin olası hastalıklara yakalanma oranının yüksek olduğu bir dönemdir. Bu dönemi en az hasarla atlatmak için Spectramast kullanmalıdır. 

 

 

 

 

Spectramast'ın içerisinde bulunan Ceftiofur bileşeni çok önemlidir. Bu bileşen, bakteri hücre duvarını etkili bir şekilde tedavi etmeye yarar. Bakterinin içerisinde bulunan enzimlere müdahale edip hücre duvarı sentezini gerçekleştirir. Müdahale, bakteri hücresinin parçalanması ile devam eder.

 

 

Spectramast DC

 

 

Araştırmalara göre büyükbaş hayvanlarda görülen meme enfeksiyonlarının %50’si kuru dönemde oluşur. Bu dönemi kısa sürede atlatmak için Spectramast antibiyotiği kullanılmalıdır. Kuru inek döneminde ineğin sütü kullanılmamalıdır. 

 

 

Spectramast DC

 

 

Spectramast, kullanılacağı süre içerisinde hayvanın 30 gün boyunca kuru dönemde olması gerekir. Eğer herhangi bir kesim söz konusu ise kesimden 16 gün önce geri çekilmesi gerekir. Ürünü kullanmadan önce talimatlar özenle okunmalıdır. Ürünü uygulayacak kişinin penisilin ve sefalosporinlere karşı duyarlılığı varsa Spectramast’a maruz kalmamalıdır.

Spectramast DC

Ürün, günlük ve enjeksiyon yöntemi ile kullanılmalıdır. İki farklı boyutta paket vardır. Uygun olan paket satın alındıktan sonra 10mL’lik şırınga yardımı ile hayvana enjekte edilmelidir. Uygulamadan önce ineğin memeleri ılık su yardımı ile iyice temizlenmelidir. Memeyi kuruladıktan sonra sağım yapılmalıdır. Sonra alkollü ped yardımıyla yerleştirilecek emziğin ucu silinmelidir. Emzik ucu meme kanalına yerleştirilmelidir ve şırınga yardımıyla antibiyotik enjekte edilmelidir.

Tedaviye başlarken gerekli talimatları adım adım okuyup doğru bir şekilde uygulamaya özen gösterilmelidir. Doğru bir şekilde uygulama sonucunda %30 oranında enfeksiyon miktarında azalma görülür. 

 

 

Spectramast DC

 

Spectramast DC Türkiye

 

Büyükbaş ve küçükbaş yetiştiriciliği yapıyorsanız Spectramast antibiyotiğini mutlaka kullanmalısınız. Hayvanların sağlığını riske atmamak adına ürünü yetkili bir yerden almak gerekir. Söz konusu yetkili alışveriş siteleri ise Amerika’da hizmet vermektedir. Amerikanpaketim olarak size, Spectramast DC ürününü doğrudan ABD’den alma imkânı sunuyoruz. Ürünü isterseniz siz sipariş edin, isterseniz biz sizin yerinize alalım. Bizden hizmet almanız hâlinde ürünün gümrükte takılma ihtimali olmaz. Güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı kargo hizmetimiz sayesinde kısa sürede kapınıza kadar gelir. İzlemeniz gereken adımlar için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp