SARMs Nedir Nerede Satılır

SARMs Nedir Nerede Satılır

Bu makalemizde son günlerin en popüler vücut geliştirme supplementi olan SARMs’tan bahsedeceğiz. SARMs güvenli mi, SARMs nerede satılır, SARMs fiyatları gibi konulara hızlıca göz atacağız.

 

 

SARMs Nedir Nerede Satılır

 

Bildiğiniz gibi hemen her gün, yeni bir ürün çıkıyor ve eskisi çöp oluyor. Teknoloji geliştikçe yeni ürünler de sürekli hayatımıza giriyor ve hayatımızı kolaylaştırmada, hedeflerlerimize ulaşmamızda bize yardımcı oluyor. SARMs da bunlarda biri.

 

SARMs Nedir Nerede Satılır

 

SARMs Nedir?

 

SARMs aslında steroid ile benzer özellikler gösteriyor ancak kesinlikle aynı değil. Her ikisi de androjen receptorlerinize bağlanıyor ve DNA’nızdaki kas büyümesini destekliyor. Fakat steroidler, vücudunuzdaki farklı bölümleri de etkileyerek çeşitli yan etkilere sebep olabiliyor. Kesinliği olmaması ile birlikte prostat sorunları, saç dökülmesi ve sivilce gibi yan etkiler olabiliyor. Ancak SARMs sadece kas grubunuza odaklanarak, bilinen bir yan etkisi olmadan, kas büyümenizi etkiliyor. Böylece prostat, saç dökülmesi, sivilce gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Steroid’e gore bir başka güzel özelliği ise enjekte şeklinde değil, hap olarak alınabiliyor olması.

 

SARMs Nedir Nerede Satılır

 

SARMs Satın Almak Yasal Mı

 

SARMs şu anda yasal. Yarın ne olur bilinmez ancak şu anda hem Amerika’da hem de UK’de SARMs ürünlerine ulaşılabiliyor. Amerikanpaketim olarak steroid gibi birçok supplement grubundaki ürünü size gönderebildiğimiz gibi SARMs ürünlerini de tedarik edip, teslim edebiliyoruz. SARMs ürünlerinde herhangi bir reçete, milli sporcu olma gibi unsurlar da aranmıyor. Bildiğiniz gibi tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz.

 

SARMs Nedir Nerede Satılır

 

SARMs Yan Etkileri

Bilinen bir yan etkisi olmamasına rağmen, ciltte kızarıklık, yüksek kan basıncı gibi yan etkileri kısa süreli de olsa görülebilir. Bu nedenle dosajı küçükten büyüğe giderek almak önemlidir.

 

SARMs Nedir Nerede Satılır

 

Güncel olarak Amerika’daki birçok spor hocası ve antrenör, hem bireysel kullanımlarında, hem de öğrencilerine SARMs ürünlerini öneriyor. Birçok ünlünün de SARMs’ı daha evvelden keşfettiği ve kullandığı biliniyor.

 

SARMs Nasıl Satın Alırım

 

SARMs ürünlerini ister likit, ister içeceğinize katmak için toz, ister tablet olarak alabilirsiniz. Malum her yeni çıkan üründe olduğu gibi SARMs ürünlerinde de simsarlar iş başında. Bu nedenle, en çok sipariş verip, getirttiğimiz iki marka ve websitesini ileteceğiz. Yapmanız gereken ise oldukça basit. Sipariş vermek istediğiniz ürünü seçin, linkini kopyalayın ve Amerikanpaketim formunuza yapıştırın. Sizin için ürünü satın alacak, paketiniz Amerika adresimize ulaştığında bilgi vereceğiz. Paketinizi gümrük ve kargo ödemelerini yapmanız ardından, Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Sizden gümrük için ek bir belge ya da reçete talep etmeyeceğiz. Eğer bizimle yeni tanışıyorsanız, bu işlemi sadece SARMs ürünlerinde değil, dilediğiniz supplement ürününde de yapabilirsiniz.

 

SARMs Nedir Nerede Satılır

 

SARMs ürünleri için en çok sipariş aldığımız siteler Umbrella Pure Search ve Science Bio dur.

 

Bize Ulaşın

 

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Eğer ilk kez sipariş veriyorsanız, ilk siparişinizi birlikte oluşturabiliriz. Toplu olarak getirtmek istiyorsanız, o konuda da bir limitiniz olmadığını bilebilirsiniz.

 

 


Bu blog 13/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp