Atrantil

Sindirim sorunlarını çözmede 1 numaralı isim olan Atrantil müşteri memnuniyeti ve doğallığıyla öne çıkıyor. Atrantil ürünlerini Amerika’dan Türkiye’ye getiren isim ise Amerikanpaketim. Yazımızın devamında Atrantil ürünlerine ve Amerikanpaketim’in hizmetlerine yakından göz atacağız.

 

 

Atrantil Hakkında

Atrantil, bir doktor tarafından geliştirilmiş olup sindirim sorunlarını çözme konusundaki etkinliği kanıtlanan tek doğal ürün olarak piyasada adını duyurmayı başarıyor. Gastroenterolog tarafından geliştirilen ürün, ince bağırsaktan başlangıç alan sindirim sorunlarını, kabızlığı, ishali, şişkinliği ve rahatsızlık veren gaz sorununu ortadan kaldırıyor. Bu problemlere yol açan zararlı bakterileri ortadan kaldırmanın yanı sıra ince bağırsakta yerleşen vücuda yararlı bakterileri besleyerek genel sağlığı destekleyen bir postbiyotik olarak da işlev görüyor.

 

 

Dr. Kenneth Brown ve ekibinin çalışmalarıyla Atrantil’in etkinliği kanıtlanmış durumda. Yapılan çift kör deneme çalışması sonucunda kabızlık, şişkinlik ve gaz sorunları yaşayan kişiler üzerinde semptomların giderilmesinde %88 oranında bir başarı elde edilmiş. Açık etiket deneme çalışması ise en az 4 reçeteli bir tedaviden sonra bile hala semptomları giderilmeyen hastalar üzerinde yapılmış. Bu çalışma sonucu %80 oranında yüksek bir başarı elde edilmiş.

 

Atrantil

 

Atrantil diğer ilaçlardan ve probiyotiklerden farklı bir çalışma mekanizmasıyla işlev görüyor. Soruna neden olan bakterilere doğrudan saldırarak sorunu kökten çözüyor. Bağırsak problemlerinin esas etkeni metan gazı üreten bakteriler. Bu bakteriler ortadan kaldırılmadığı taktirde insan vücuduna alınan besinlerle beslenerek metan gazı üretmeye devam ediyorlar. Bunun sonucu olarak problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Atrantil içerisinde yer alan 3 doğal bitki ile sağıklı bir bağırsağı teşvik etmenin yanında uzun süreli bir rahatlamayı da beraberinde getiriyor. Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanmış olan Atrantil GDO ve gluten içermiyor. Antibiyotik, probiyotik ve sindirim enzimi özellikleri bulunmuyor. Gastroenterologlar tarafından önerilen ürün bağışıklık sistemini destekliyor ve kullanıcılarına günlük sindirim desteği sağlıyor.

 

Atrantil

 

Atrantil piyasada 90 ve 20 kapsüllük paketler halinde satılıyor. 20 kapsüllük kutu seyahat boy olarak geçiyor. Seyahat sırasında, spor salonuna giderken veya çantanıza atmak için mükemmel. Ara sıra kullanım için ve hareket halindeyken kolay bir taşıma için son derece ideal.

 

Atrantil

 

Atrantil Türkiye Satın Al

%100 doğal bir ilaç olan Atrantil’i Amerika’dan evinize kadar getirmenin en kolay ve güvenilir hizmetini Amerikanpaketim olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bunun için sizlere 2 farklı seçenek hazırlıyoruz. “Kendim satın alacağım” seçeneğinde Atrantil ürününü kendi sitesinden ya da satışını gerçekleştiren diğer sitelerden sipariş vererek teslimat adresi olarak Amerikanpaketim’in sevkiyat adresini seçmeniz gerekiyor. “Benim için satın al” seçeneğinde ilgili ürün linkini Amerikanpaketim internet sitesinden sepetinize ekleyebilir ve sizin için ürünü satın alıp teslim etmemize izin verebilirsiniz. Detaylar için aşağıda yer alan videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu blog 08-11-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...