Jedora

Jedora mücevher ve saat alışverişlerinde yurtdışı gümrük işlemlerini ve ürünler için oluşturulan vergi ödemelerini tamamlayan servislerimizi tercih ederek güvenilir bir sipariş yönetimi sağlayabilirsiniz. İçeriği okumaya devam ederek servislerimizi daha yakından tanıyabilir ve Jedora aksesuarlarından dilediğinizi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.    

 

 

 

Jedora Hakkında

 

Kadın, erkek ve çocuk aksesuarları tasarımcı ve satıcı firması Jedora, çeşitli değerli taşları kullanarak ortaya çıkardığı benzersiz parçalar ile ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Hem kendi ürünlerini hem de anlaşmalı markaların takılarını bünyesinde barındırmaktadır. Ürün çeşitlerinden bazıları:

  • Kadın ve erkek kolye çeşitleri,
  • Küpe,
  • Bilezik/bileklik,
  • Saat,
  • Yüzük/evlilik yüzükleri,
  • Takı seti,
  • Tamamı mücevherlerden oluşan aksesuarlar vb. 

 

 

 

 

Şık parçalardan günlük kullanıma uygun mücevher ve saatlere kadar pek çok ürün alternatifiyle alıcılarıyla buluşan Jedora, ünlü takı tasarımcıların imzası olan parçalara da koleksiyonunda yer vermektedir. 

 

 

Jedora

 

 

Ametist, zirkon gibi enerji taşları, doğum ayına özel taşlar, özelleştirilebilir takı türleriyle benzer aksesuar ve mücevher markalarına kıyasla birçok yan seçenek Jedora’da bulunmaktadır. Hediye için öneriler, uygun parçalardan lüks aksesuarlara kadar büyük fiyat aralığı, inci, altın, pırlanta, zümrüt, yakut ve sayısız değerli taş çeşidi Jedora müşterilerine hitap etmektedir. 

 

 

Jedora

 

 

Jedora’nın modaya uygun takı tasarımlarıyla hem spor hem de zarif bir stil elde etmek mümkündür. Sevgililer günü, yıldönümleri, yılbaşı hediyeleri ve doğum günleri gibi pek çok özel anıya eşlik eden aksesuarlar, uzun süreli kullanıma uygun formda üretilmektedir. 

 

 

Jedora

 

 

Her zevki yansıtan parçalara rastlanabilen saat koleksiyonunda, Gevril, MadaLuxe ve Philip Stein başta olmak üzere birden çok markanın da yer aldığı görülmektedir. Kordonları değiştirilebilen, her kombine uyum sağlayabilecek saat türlerine Jedora’da rastlamak mümkündür. 

 

 

Jedora

 

 

Ürünlerin tasarımlarında kullanan mücevher ve taşlara bilgi bölümünde detaylı olarak yer verilmektedir. Aynı ürünün renk ve model olarak farklı versiyonları da kategorilerin alt kalemlerinde bulunmaktadır. 

 

 

Jedora

 

 

Markaya ait alışveriş esnasında ödeme kolaylığı sunan seçenekleri mücevherat alımlarında tercih edilebilmektedir. Jedora resmî web sitesinden verilen siparişlerde yalnızca Amerika Birleşik Devletleri bölgesine alışveriş imkânı tanınmaktadır. 

 

 

 

Jedora

 

Jedora Sipariş

 

Jedora mücevherlerden ve yan aksesuarlardan vermek istediğiniz siparişlerde ödeme ve teslimat sürecini kolaylaştıran Amerikanpaketim hizmetleri sizlerle. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarından alışverişinize uygun olan hizmeti seçerek tüm işlemleri Amerikanpaketim aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Ürünler için oluşturulan vergi, kargo ve gümrük işlemlerini gerçekleştiren servislerimiz ile yurt dışından alışveriş yapmak artık çok kolay. Aşağıya eklenmiş bilgilendirme videolarından hizmetlerimizin işleyişini öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 16-02-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...