iRobot

iRobot

Yeni nesil teknoloji iRobot akıllı robotları satın alırken gümrük, kargo ve vergi işlemlerini sizler için hazır hale getirdiğimiz Amerikanpaketim hizmetlerini kullanabilirsiniz. Hizmetlerin nasıl çalıştığını ve iRobot markalı robotları daha yakından tanımak için makalenin devamını okuyabilirsiniz. 

 

 

 

iRobot Hakkında

 

Bir Amerikan markası olan iRobot, 1990’da kurulan ve ilk zamanlarında askeri uygulamalar için robot tasarımları yapan bir firmadır. Daha sonra ev robotları için üretimlere başlayan iRobot’un globalleşen ismi ile akıllı süpürge robotları alanında kendini geliştirmiştir. Temizlik için ayrı bir vakit yaratmak istemeyenlere akıllı süpürgelerin her yerden ayarlanabilen temizlik başlatma seçeneği en büyük özelliklerinden biridir. 

 

 

 

 

Pil ile çalışan iRobot akıllı süpürgeler, ev haritasını öğrenerek bir temizlik alanı oluşturur ve evde ulaşabildiği tüm alanları temizler. İsteğe göre sadece belirli noktalarda temizlik yapması da mümkündür. Cep telefonları ile entegre şekilde çalışan robotlar, uzun süreli çalışma saatleri ile evde olmadığınızda bile komut verilerek faaliyete geçebilmektedir. 

 

 

iRobot

 

 

iRobot tekerlekli akıllı süpürgeler, detaylı bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Tehlike sensörleri sayesinde zeminde bulunan kabloları, evcil hayvanların atıklarını ve diğer engelleri geçerek kodladığı alanları tek bir şarj ile temizleyebilmektedir. En küçük toz tanelerinden, toprak, yemek artığı gibi büyük parçalara kadar her türlü pisliği çekmektedir.

 

 

iRobot 

 

 

Şarj alanından ayrılıp temizliğinin tamamlayan iRobot süpürgeler, tekrar şarj istasyonlarına dönerek otomatik olarak şarj işlemini başlatırlar. Yeni çıkan Roomba j7+ Robot Vakumlu iRobot Select modeli, çöp haznesini kendi kendine boşaltma özelliğine sahiptir. Ayrıca aksesuarların otomatik yenilenmesi ve 3 yıl ara ile sunulan robot güncelleme/yükseltmeleri de bu yeni modelde yer alan özellikler arasındadır.

 

 

iRobot

 

 

iRobot süpürgeler 75 dakikanın üzerinde çalışabilmektedir. Düşük sesli ve az gürültülü olarak temizleme işlemini gerçekleştiren akıllı robotların üç adımdan oluşan temizlik sistemi mevcuttur. Akıllı süpürgeler, karşısına çıkan engel ve bu engellerden aldığı darbelere karşı dayanıklı yapıdadır Wi-fi bağlantısı ile rahatlıkla kontrol edilebilen süpürgeler yer kaplamayan küçük ebatları ile ayaklı ve kablolu süpürgelerden daha konforludur ve daha çok tercih edilmektedir. 

 

 

iRobot

 

iRobot Türkiye

 

iRobot markalı tüm teknolojik ürünleri sipariş etmek için Benim İçin Satın Al hizmetini kullanarak alışveriş sürecini hızlandırabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürün linkini bize göndermeniz halinde vergi, teslimat ve gümrük uygulamalarını güvenilir bir şekilde tamamlayarak adresinize ulaştırıyoruz. Kendim Satın Alacağım servisini tercih etmeniz halinde ürünün satın alma işlemini siz yaparken, gümrük ve teslimat işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Aşağıda verilen videolardan Amerikanpaketim hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 


 

 

 

 


Bu blog 18/11/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp