Samsung Galaxy Z Flip3

Samsung Galaxy Z Flip3

Samsung Galaxy Z Flip3 modeli, teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi olarak karşınızda. Amerikanpaketim olarak sizler için tüm tedarik, kargo ve en önemlisi gümrük işlerini hallediyoruz ve bu benzersiz cep telefonunu Amerika’dan satın alabilmenizi sağlıyoruz. Samsung Galaxy Z Flip3 modelinin tüm özelliklerine ve bu telefonu Amerika’dan nasıl satın alabileceğinize yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Samsung Galaxy Z Flip3 Hakkında

 

Günümüzde her alanda kullanılan ve çok popüler olan Samsung akıllı telefonlar, her seferinde yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Samsung Galaxy şimdi de yepyeni gelişmiş özellikleri olan Samsung Galaxy Z Flip3 modeliyle piyasada ses getiriyor. Z Flip3’ün en belirgin özelliği ise katlanabilir olmasıdır. Katlandığında elde ve cepte taşınması kolay olurken açıldığında ise son derece geniş bir ekran kullanımına olanak tanır. Bu ürünün en güzel avantajlarından biri ise arka cam renginin isteğe göre ayarlanabilmesidir. Bu sayede istediğiniz renk uyumuna göre bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Samsung Galaxy Z Flip3, Samsung’un şimdiye kadarki en hızlı çipine sahiptir. Katlanır kompakt tasarım, yaptığınız her hareket için en üst düzeyde taşınabilirlik sunar. Küçük ceplere, el cüzdanlarına sığacak şekilde katlanabilen tam boyutlu bir akıllı telefondur. Bu görsel olarak harika ve 4,2'' katlanır kompakt tasarım, yaptığınız her hareket için en üst düzeyde taşınabilirlik sunar.

 

 

Samsung Galaxy Z Flip3

 

 

1,9 inç kapak ekranı, çeşitli bildirimleri görüntüler ve bunlarla sezgisel olarak etkileşim kurmanıza olanak tanır. Yüksek çözünürlüklü seflieler için çift arka kamerayı kullanabilirsiniz. Ayrıca selfielerinizin önzilemesini ikonik kapak ekranında görebilirsiniz. Çapraz olarak ölçüldüğünde, Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition'ın kapak ekranı boyutu tam dikdörtgende 1,9 inç ve yuvarlatılmış köşeler dikkate alındığında 1,8 inçtir.

 

 

Samsung Galaxy Z Flip3

 

 

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, güçlü ve şık Amour Alüminyum çerçeveyle üretilmiştir. Ön kapak ve arka kapak ise oldukça sert bir camdan yapılmıştır. Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, IPX8 olarak derecelendirilmiştir. IPX8, 1,5 metreye kadar tatlı suda 30 dakikaya kadar daldırma durumunda cihazın suya karşı dayanıklı olduğunu ifade etmektedir.

 

 

Samsung Galaxy Z Flip3

 

Samsung Galaxy Z Flip3 Türkiye Sipariş

 

Sipariş etmek istediğiniz Samsung Galaxy Z Flip3 ürünü için Amerikanpaketim’in kolaylık sunan servislerinden yararlanabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak hem gümrük hem de vergi uygulamalarını sizler için hazır ve kolay hâle getirmekteyiz. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım hizmetleriyle birlikte güvenli bir teslimat hizmeti de sunmaktayız. Hizmetlerimiz doğrultusunda, gerekli vergi ödemelerinin ve ürün ödemelerinin tamamlanmasının ardından Amerika’dan satın aldığınız ürünü güvenli bir şekilde Türkiye adresinize ulaştırıyoruz. Amerikanpaketim’in hızlı alışveriş hizmetlerini daha yakından öğrenmek için aşağıya eklenmiş olan videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 19/01/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp