Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil

Biossance markasına ait içeriği yüksek oranda doğal öz ve vitaminden oluşan Squalane Vitamin C Rose Oil siparişlerinizi Amerikanpaketim ile verebilir ve yurt dışı alışverişinin vergi, gümrük ve kargo işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile hem tüm uygulamaları tamamlıyor hem de siparişinizin adresinize güvenilir bir şekilde teslimatını sağlıyoruz. Amerikanpaketim’i ve Squalane Vitamin C Rose Oil cilt bakım ürününü keşfetmek için makaleyi okumaya devam edin. 

 

 

 

Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil Hakkında

 

Modern biyoteknik çalışmalar ile hazırlanan Biossance cilt bakımları, 2003’ten bu yana sürdürülebilir ve etkili bir ürün portföyü oluşturarak geniş müşteri kitlelerine hitap etmektedir. Markaya ait en çok satılan ve rağbet gören cilt bakım ürünlerinden biri olan Squalane Vitamin C Rose Oil, birçok amaca hizmet etmektedir. 

 

 

 

 

Squalane Vitamin C Rose Oil’in cilt bakım aşamasının son adımı olarak yüz bölgesini aydınlatma, canlandırma, sıkılaştırma ve nemlendirme görevi bulunmaktadır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez temiz cilde uygulanması önerilmektedir. Bunun yanı sıra daha nemli ve pürüzsüz bir makyaj için 2 damla ile fondöten ile karıştırılarak da kullanılabilir. 

 

 

Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil

 

 

Squalane Vitamin C Rose Oil tüm cilt tiplerine uygun bir nemlendirici üründür. Benzer bakım yağları gibi teni olduğundan daha yağlı göstermez ve hızlı emilir. Kollajen üretimini arttırarak, teni canlandırmak için gerekli vitamini sağlayarak ve cildi sıkılaştırarak daha canlı bir görünüme kavuşturur. Ciltte yağlı bir tabaka hissi oluşturmadan yoğun nemlendirme özelliğine sahip cilt bakım yağının, makyaj altında makyajın formunu bozmadan kullanılabilmesi avantajlarından biridir. Kuru cilt tipine sahip kadınlar için son derece yeterli bir nemlendirme sunar. 

 

 

Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil

 

 

30 ml boyutunda satılan Squalane Vitamin C Rose Oil, gül yağının kokusu ve yapışkan olmayan kıvamıyla her kadın için ideal bir nemlendirici ve sıkılaştırıcı cilt bakım ürünüdür. Squalane Vitamin C Rose Oil’i deneyen kadınların %97’si memnun kalmış ve önermiştir. 

 

 

Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil

 

 

Squalane Vitamin C Rose Oil içerisinde kullanılan malzemeler:

  • C vitamini
  • Şeker kamışından elde edilen Squalane maddesi
  • Damla sakızı
  • Gül özü
  • Kimyasal bileşenler 

Ürün içerisinde paraben, yapay koku, toksik madde bulunmamaktadır. Squalane Vitamin C Rose Oil vegan bir üründür ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.  

 

 

Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil

 

 

Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil Sipariş

 

Vereceğiniz Biossance Squalane Vitamin C Rose Oil siparişini sizler için hızlandıran ve kolaylaştıran servislerimiz ile alışveriş keyfinizi katlayabilirsiniz. Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetlerinden yararlanarak 3 adımda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz hizmet türü seçimi, ürün ve vergi ödemeleri ve adres bilgileri ile birlikte siparişlerinizde bulunan gümrük, vergi ve kargo işlemlerini sizin için tamamlayarak yurt dışı alışverişinizi gerçekleştiriyoruz. Amerikanpaketim’in sunduğu hizmet çerçevesini öğrenmek için aşağıdaki videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 05-01-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...