Maison Francis Kurkdjian Parfümleri

Maison Francis Kurkdjian Parfümleri

Kendi zevkinize ve tarzını uygun koku bulmak her zaman mümkün olmuyor. Maison Francis Kurkdjian parfümleri kendi kokunuzu bulmanıza yardımcı olacak ürün yelpazesine sahip. Maison Francis Kurkdjian parfümlerini Amerika'dan sipariş edip hızlı ve güvenilir şekilde evinize kargolatmak istiyorsanız, Amerikanpaketim olarak sizin için çalışıyoruz. Maison Francis Kurkdjian ve Amerikanpaketim hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

Maison Francis Kurkdjian Hakkında

2009 yılında Francis Kurkdjian ile Marc Chaya’nın karşılaşması sayesinde kurulan marka sevilen kokularını her yaşam tarzına uygun biçimde şekillendirmeye devam etmektedir. Fransız teknik bilgisi ile koku alma arzusunun bir araya geldiği marka oldukça iddialıdır. Sayısız duyguları tek bir şişeye sığdırma arzusuyla yola çıkan marka, kişinin kullandığı parfümlerinin onun gardırobu olduğunu savunmaktadır. Tıpkı kullanılan kıyafetler gibi tarz ve kişiliğinizi parfüm dokunuşu olmadan tamamlayamayacağınızı iddia eden Masion Francis Kurkdjian, parfüm yaratmak gibi kullanmanın da bir sanat olduğunu savunmaktadır.

 

 

 

Dünyanın en ünlü parfüm markalarından biri olan Masion Francis Kurkdjian, hayal ettiği kokuları klasik şişelerine yansıtmayı başarmış ve başarısını aldığı ödüllerle taçlandırılmıştır. Parfümlerinde kullandığı kodları saflık, zamansızlık, incelik ve klasiklerin bir araya gelmesi ile oluştuğunu ifade etmektedir. Her kullandığınızda sizi bir yolculuğa çıkarak olan bu kokular vazgeçilmeziniz olacaktır.

 

Maison Francis Kurkdjian Parfümleri

 

Kadın, erkek, üniseks kokular üreten Masion Francis Kurkdjian, 35 ml’lik parfümleri ve büyük boy parfüm seçeneklerini parfüm meraklılarına sunmaktadır. Parfüm seçeneklerinin yanında parfüm kokuları ile bezenmiş vücut losyonları da mevcuttur. Kadın kokularında çiçeksi, meyveli, odunsu, oryantal, baharatlı, misk kokuları ile çeşitlilik yaratarak farklı kokuları kombinleyen marka aynı zamanda parfümlerin seyahat setlerini de satışa çıkararak yanınızda taşıyabileceğiniz minik parfümler de üretmektedir. Erkek parfümlerinde odunsu, oryantal, baharatlı ve kehribar notalarını ön plana çıkaran marka her erkeğin kendini çekici hissetmek için birkaç damla parfümün gerekliliğini ispatlamıştır. 

 

Maison Francis Kurkdjian Parfümleri

 

Masion Francis Kurkdjian parfümlerinin hiçbir yan etkisi bulunmadığını ve hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceğiniz ifade etmekte yine de tereddüt edenlere tester setlerini önermektedir. Böylece hem beğendiğiniz kokuyu keşfedebilir hem de vücudunuza kötü bir etkisi olup olmadığını test etme imkanına sahip olursunuz. Geniş yayılıma sahip Masion Francis Kurkdjian kokuları ilk sıktığınızda başlangıç yaptığı kokusunu kalp ve bitiş notalarında değiştirerek kendini hissettirmektedir. Daha iyi bir sonuç almak için parfümü temiz teninize sıktıktan sonra bir miktar beklemeniz gerekmektedir.

 

Maison Francis Kurkdjian Parfümleri

 

Masion Francis Kurkdjian Türkiye Satın Al

Masion Francis Kurkdjian parfümlerini Amerika'dan satın almak istiyorsanız, Amerikanpaketim sitemizi ziyaret ederek Amerika'dan alışverişi kolay ve hızlı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü tek tuşla evinize kargolatabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Masion Francis Kurkdjian ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 10/05/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp