Wayfair Amerika Alışveriş

Wayfair, kaliteli ev eşyalarını uygun fiyatlara satın alabileceğiniz yegane websitelerinden biri. Amerika’lı anneler için Target ne ifade ediyorsa Wayfair de aynı ifadeyi taşıyor. Hem özgün, hem kaliteli hem de makul fiyatlarla evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Wayfair’den siz de Türkiye’deki adresinize kapınıza kadar ürün getirtebilirsiniz.


Wayfair aslında Amerika’nın kimyasının dışında çok yeni bir firma, henüz 2002 yılında kurulan Wayfair, an itibariyle Amerika’daki hemen her adrese paket gönderimini yapmış durumda. Dünya çapında 11.000 tedarikçisi olan Wayfair 14 milyondan fazla ürün seçeneğiyle başınızı döndürecek.



Dilediğiniz Ürünü Getirtebilirsiniz



Herşeyden evvel bilinen bazı kalıpların dışında Amerikanpaketim sistemimiz ile Wayfair alışveriş sitesinden istediğiniz her ürünü Türkiye’ye getirtebilirsiniz. Evet yanlış okumadınız, Wayfair alışveriş sitesinde satışa sunulan her ürünü getirtebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak kozmetikten giyime, oto parçasından vitamin grubuna, ilaçlardan sporcu gıdalarına dilediğiniz her ürünü Türkiye adresinize hiçbir gümrük sorunu yaşamadan getirtebilirsiniz.



Sık Sorulan Sorular



Bu noktada akla üç soru geliyor, gümrük işlemleri nasıl olacak, ne kadar sürede gelecek, ne kadar ödeyeceğim.



Gümrük İşlemleri



Öncelikle genel olarak gümrük işlemlerinizi bireysel değil kurumsal yapıyoruz. Bu nedenle dilediğiniz her ürünü getirtebiliyorsunuz ve hiçbir limitiniz de bulunmuyor. Bildiğiniz gibi birçok ürün grubunda bireysel gönderimlerde yasaklar ya da limitler bulunuyor ancak Amerikanpaketim sistemimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu nedenle Wayfair alışveriş sitesinden hiçbir sipariş limitiniz olmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bir vitamin ya da ilaç istiyorsanız sizden reçete istemeyeceğiz. Bir kozmetik ürünü istiyorsanız belge ya da ek masraf talep etmeyeceğiz.






Ne Kadar Sürede Gelecek



İkinci konu ne kadar sürede gelecek. Amerikanpaketim olarak Amerika sevkiyat merkezimiz Los Angeles, California bölgesinde. Bunun en büyük özelliği birçok firmanın bulunduğu bölgede olduğumuz için Amerika içi kargolarınız hızlıca bize ulaşacak. Bize ulaşması ardından ise 3-8 iş günü içerisinde gümrük işlemleri de tamamlanarak Wayfair alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerinizi Türkiye adresinize, kapınıza kadar teslim edeceğiz.



Ne Kadar Ödeyeceğim



Son olarak ise ne kadar ödeyeceksiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde üç masrafınız olacak.



Ürün Ücreti



Ürün masrafı : Ürünü satın almak için ödenecek tutar.



Gümrük Vergisi



Gümrük Vergisi : Her ürün kategorisi için 0’dan %40’a çeşitli vergi oranları mevcut. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştığında bu vergi sizden talep edilecek. Kategori bazlı vergi oranınızı öğrenmek için whatsapp hattımızdan ya da telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.



Kargo Ücreti



Kargo ücreti : Paketinizin Türkiye adresinize kargolanması için talep edilen ücrettir. 1 kg’a kadar 19$, sonraki her ek kg için +10$ olacaktır. Paketinizi ne kadar büyütürseniz kargo ücretinden o kadar tasarruf edersiniz. Dilerseniz farklı websitelerinden de alışveriş yaparak, paketlerinizi birleştirmemizi talep edebilirsiniz. Yüksek hacimdeki gönderileriniz için detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.



Nasıl Alışveriş Yapacağım


Buraya kadar herşey mükemmel dediğinizi duyar gibiyiz. Peki şimdi ne olacak, Wayfair alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız.



Wayfair alışveriş sitesinden alışveriş yapmak için iki yöntemimiz var. Benim için satın al, kendim satın alacağım. Benim için satın al hizmetimizde, basit olarak, sizin için satın almamızı istediğiniz ürünü bize iletiyorsunuz ve sizin için satın alıyoruz. Kendim satın alacağım hizmetinde ise, ürünü Wayfair alışveriş sitesinden siz satın alıp, bize gönderiyorsunuz. Her iki hizmette de sevkiyat ve gümrük hizmetlerinizi sağlayarak paketinizi adresinize teslim ediyoruz.



Kendim Satın Alacağım


Wayfair alışveriş sitesinden kendim satın alacağım hizmetiyle alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.



1 - Amerikanpaketim sitemize ücretsiz üye olarak Amerika adresinizi alınız.



2 - Wayfair Alışveriş sitesinden alışverişinizi oluşturup, teslimat adresi olarak, size vermiş olduğumuz adresi giriniz.



Not : Fatura adresi olarak kredi kartınızın bağlı olduğu Türkiye adresinizi yazınız.



3 - Siparişinizi tamamlayarak Wayfair alışveriş sitesinin, paketinizi Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezine göndermesini sağlayınız.



Not : Bazı alışveriş siteleri, fatura ve teslimat adresi farklı olduğunda güvenlik gerekçesiyle size mail atarak, siparişin size ait olup olmadığını sorgulayabilir. Siparişinizi vermeniz ardından maillerinizi düzenli kontrol ediniz ve Wayfair alışveriş sitesinin kargo gönderimi yaptığına dair göndereceği maili bekleyiniz.



4 - Amerikanpaketim sayfanızda, Kendin Satın Alacağım servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız.



5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.



Benim İçin Satın Al


Wayfair alışveriş sitesinden benim için satın al hizmetiyle alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.



1 - Wayfair Alışveriş sitesine girerek, istediğiniz ürünü seçin. Ürün linkini kopyalayın.



2 - Kopyalamış olduğunuz ürün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki Benim İçin Satın Al butonu altındaki Sipariş Oluştur yanındaki kutucuğa yapıştırın.



3 - Açılan formdaki bilgileri doldurun. Sipariş ödemenizi tamamlayın.



4 - İletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize getirteceğiz.



5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.



Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.



Wayfair alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişler hakkında daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.



Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın Al



Kendim Satın Alacağım



Bu blog 13-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...