Lovevery Türkiye

Bebeklerinizin gelişimi için gerekli olan ürünleri üreten ve sizlere sunan Lovevery ürünlerini sizin için satın alıyor, gerekirse yıllık üyeliğinizi sağlıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Nasıl mı? Buyrun yazımızın devamına.

 

 

Lovevery Hakkında

 

Lovevery, tüm ebeveynlerin çocuklarının güvende olduklarından emin olmaları ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak için uzmanlar tarafından tasarlanmış son derece güvenli oyun kit ve alanları sunan bir şirkettir. Lovevery, bebeğinizin en güvenli ve güzel şekilde vakit geçirebilmesi için tüm araştırmaları yaparak harika oyun alanları üretiyor.

 

 

Lovevery, yeni doğan bebeklerden çocuklara kadar geniş bir yaş yelpazesine hitap ediyor. Bilişsel, görsel, fiziksel ve motor gelişimini teşvik edecek şekilde özel olarak tasarlanmış Lovevery ürünleri, sürdürülebilir ve toksik olmayan malzemeler kullanarak imal edilmektedir. Bebekler ve küçük çocuklar için geliştirdiği eğitici oyun setleri ile tanınan marka, eğlenceli saatler geçirmek,  neşeli ve ilgi çekici oyunlar oynamanın yanı sıra çocuk odasına renk katmak için mükemmel bir tercih. Oldukça şık ürünleri ile ön plana çıkan Lovevery, oeko-TEX sertifikasına sahip yumuşak ve zararsız ürünler içermektedir.

 

 

Lovevery ürünleri, hiçbir alet ve edevata ihtiyaç duymaksızın maksimum iki dakikada kolaylıkla kurulabilir. Soya mürekkebiyle basılmış oyun kartları, su bazlı yüzeyler, tamamen organik pamuk kullanılarak yapılmış kumaşlar, diş çıkarma oyuncakları, plastik veya silikon içermeyen oyun minderleri, değiştirilebilir portatif stile sahip alanlar Lovevery tarafından sunulan ürünlerin içeriklerinden bazılarıdır.

 

 

İnsan beyni yaklaşık 100 milyar sinir hücresine sahiptir. Bunların hepsi doğumla beraber gelir. Ancak bebeklik döneminde bu sinir hücreleri arasındaki bağlar çok azdır. Bebeklerin beyinleri karmaşık bir iletişim ağı oluşturarak zamanla gelişir. Ağın yapısı, çocukların yaşamın ilk 3 yılında sahip oldukları deneyimlerden oluşur. Lovevery, yeni doğan bebeklerin yaşamlarında gelişimsel deneyimler yaratmaya yardımcı olan ürünler ve bilgiler sunan bir marka olarak çalışmalarını sürdürmekte. Lovevery, anne ve babaların bebeklerine tam olarak istedikleri ve her adımda ihtiyaç duydukları şeyi verdiklerinden emin olmalarına yardımcı olur.

 

 

Lovevery Sipariş

 

Lovevery’den sipariş vermeniz de oldukça kolay. İster tek tek satın alın, isterseniz aylık, yıllık üyelik yapın, tüm işlemlerinizi sizin için gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken Benim için satın al servisimizi kullanmak. Benim için satın al servisimizle Lovevery ürünlerinin siparişlerini nasıl vereceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu blog 19-02-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...