TruSkin Vitamin C Serum

TruSkin Vitamin C Serum

Teknolojinin gelişmesiyle cildimize verdiğimiz önem de artıyor. Her gün cildimizi yıpratan yeni bir dış etken ortaya çıkarken, buna karşı olarak da cildimizi yeni bir ürünle koruyabiliyoruz. Yaşlanmayı önleyemiyoruz ancak geciktirebiliyoruz. TruSkin Vitamin C Serum ile kim istemez ki 10 yaş daha genç görünmeyi.

 

 

TruSkin Vitamin C Serum Hakkında

 

C vitamini, E vitamini ve hiyalüronik asit karışımını içeren bu ürün, serbest radikal hasarını minimuma indirmek ve vücut içerisinde sinerji yaratarak erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olmaktadır. TruSkin’in en çok satan ürünleri arasında yer alan bu yüz serumu, cildin en iyi üç onarıcısı olan C vitamini, E vitamini ve hiyalüronik asidi birleştirir. Bu harika formül; ipeksi, daha sıkı, daha parlak cilde sahip olmanıza yardımcı olurken aynı zamanda ciltteki hücre yenileme hızını da arttırarak cilt üzerinde restorasyon, hidrasyon ve koruma konusunda destek verir.

 

 

C vitamini, düzensiz cilt tonları, çopurlaşma, çeşitli yaralardan arta kalan ince çizgiler, şişlik ve güneş kaynaklı yanıkları azaltma yeteneği ile ünlüdür. Ancak E vitamini ile desteklendiğinde serbest radikalleri aşma becerisini ikiye katlayan işbirlikçi bir bağ oluşturduğu gösterilmiştir. C ve E vitaminiyle beraber hiyalüronik asit birleşiminin ise; parlaklığı arttırdığı, şişmeyi bastırdığı ve hasara karşı bir duruş sergilediği bilinmektedir. Hiyalüronik asit çok fazla bilinen bir asit türü değildir. Antioksidan özellikleri ve ağırlığının 1000 katına kadar havadan su çekme kabiliyetiyle dokuların uzun süreli nemlendirilmesini ve sağlığını destekleyen doğal olarak bir nemlendiricidir.

 

 

Nasıl Uygulanır?

 

Uygulama işlemi öncesi cildi temizlediğinizden emin olduktan sonra, parmak uçlarınıza 3-5 damla kadar serum alın. Parmak uçlarınızla nazikçe pürüzsüz ve temiz yüzünüze göz altı serumunu uygulayın. Serumun, gözleriniz ile doğrudan temas etmesine izin vermeyin. Uygulama işleminden sonra tamamen emilmesine izin verin. Tüm bu işlemlerin ardından yüzünüzü nemlendirici bir kremle ovalayabilirsiniz. Ardından en sevdiğiniz TruSkin nemlendiricisini takip edin. Bu ürünü yalnızca sabahları veya geceleri kullanmanız önemle tavsiye edilmektedir. Serumu uyguladıktan sonra güneşe çıkacaksanız mutlaka güneş koruyucu kullanın.

 

 

TruSkin Vitamin C Serum Sipariş

 

TruSkin Vitamin C Serum ürününün kolay satın alma linkini hemen aşağıya ekledik. Ancak ben kendim alıp, size göndericem diyorsanız bunun çözümü de oldukça kolay. İster bize satın aldırın, ister kendiniz satın alınm, her iki durumda da nasıl sipariş vereceğiniz detaylarını youtube kanalımızda iletiyoruz. Bunun hemen aşağıda da kısayol videolarını paylaşıyoruz. Muhakkak sorularınız olacaktır. Bunları da bize Whatsapp destek hattımızdan yazabilirsiniz.

 

 


Bu blog 24/02/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp