e bay

e bay

E bay, ne yazık ki paypal Türkiye’den çıktıktan sonra Türk kullanıcıları için alışveriş yapılamaz hale geldi. Bazı genius Türk kullanıcıları bazı arka kapılar buldu ancak bunlar da uzun vadede çözüm olmadı. Dilediğiniz her ürünü en uygun fiyatlara bulabildiğiniz yegane platform olan e bay kapılarını Amerikanpaketim olarak sizlere açıyoruz. E bay üzerinden dilediğiniz ürünün linkini bize iletmeniz akabinde, sizin için linkteki ürünü satın alıyor ve adresinize teslim ediyoruz.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Websitemizden sipariş verirken, dilerseniz sipariş vermek istediğiniz ürünü bize aldırabilir, dilerseniz kendiniz satın alarak, bizden sadece gümrük ve kargo hizmeti alabilirsiniz. Her iki sistemin de kendine göre farklı avantajları mevcuttur. Bize aldırmak isterseniz, taksitli alışveriş yapabilir ve tüm sürecin takibini bize bırakabilirsiniz. Kendiniz satın almak isterseniz banka komisyonu ödemez ve satın aldığınız websitesinden takibini yapabilirsiniz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

 

Gümrük Takılma Sorunu Yaşamayacaksınız!

Amerikanpaketim olarak, tüm ürünlerin resmi ithalatını yapmamızdan dolayı, elektronikten giyime, kozmetik ürünlerden supplamentlere, oto parçalarından cep telefonlarına, aklınıza gelebilecek her türlü ürünü, adet limiti olmaksızın satın alabilirsiniz. Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacak olup, belge ya da hizmet ücreti talep edilmeyecektir.

 

En Düşük Kargo Ücreti

Amerikanpaketim olarak kargo ücretleriniz ürün ücretlerinden bağımsız, sadece ürün ebatları ve kütlesel ağırlığına bakılarak hesaplanır. Diğer firmalar lbs üzerinden hesaplarken, Amerikanpaketim olarak kg üzerinden hesaplamakta ve en uygun kargo ücreti olan 19$’dan başlamaktayız.

 

Üyelik Bedeli Yok

Amerikanpaketim’in çeşitli hizmetlerinden faydalanmak için üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur. Sadece aldığınız hizmetin karşılığında ödeme yaparsınız.

 

Amerika’dan Dilediğinizi Getirtin

Dünyanın her yerinden, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adette getirtebilirsiniz. İsterseniz tohum, isterseniz oto parçası, isterseniz sporcu gıdası, isterseniz kozmetik ürünleri getirtebilirsiniz.

 

5 Günde Teslimat

Paketlerinizi 5 iş günü içerisinde express kargo hizmetimizle, gümrük işlemleri dahil olmak üzere Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz.

 

İstediğiniz Şekilde Ödeyin

Ürün ödemeleriniz, kargo ödemeleriniz, gümrük ödemeleriniz ister kredi kartınızla vade farksız 3 taksitle, dilerseniz papara ile, dilerseniz de banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles WhatApp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp