Canada Dry

Canada Dry Sipariş Vermek

Canada Dry geçmişi 1890’lı yıllara dayanan, içeriğindeki zencefil aramosıyla özellikle Amerika’da milyonlarca kişinin sıklıkla tükettiği bir içecektir. Canada Dry’ı daha önce tadanlar Amerika gibi milyonlarca tüketilen bir yerde deneyenler eminiz ki ulaşabilmekte sıkıntı çekiyorlardır. Canada Dry satışı yapan az da olsa belli başlı yerler olsa da onların da fiyat olarak her zaman alınabilecek bir avantajı yok. Çünkü diğer içecekler gibi yurt içinde sıklıkla bulunabilecek bir içecek değil maalesef. Ama bir çözümü var çünkü Amerikanpaketim.com sayesinde aklınıza gelebilecek her üründe olduğu gibi yurt dışından Canada Dry’ı da sorunsuz bir şekilde sipariş verebililiyorsunuz. Hem de kasa kasa…


canada


Canada Dry gibi bir ürünü Amerika’ya ya da satışı yapılabilen başka bir ülkeden bavula atıp getirebilmek o kadar kolay olmayacaktır. Ancak Amerikanpaketim.com gibi yıllardır yurt dışından elektronikten kozmetiğe, supplemente kadar her çeşit ürün lisanslı bir kurye firma olduğu için gümrükte takılma riski olmadan zahmetsizce isteyenlere ulaştırılabiliyor. Bu durum istediğiniz kadar sipariş verebileceğiniz Canada Dry gibi ürünler için de geçerlidir. İsterseniz tek seferde Canada Dry ile birlikte başka ürünler de sipariş verebilirsiniz hatta daha mantıklı olur. Daha önce Amerikanpaketim.com vasıtasıyla alışveriş yapmamış olanlar için sistemin nasıl işlediğine dair biraz bilgi vermek gerekirse;


canada


Yapmanız gereken şey Canada Dry’ı istediğiniz kadar satın alıp Amerikanpaketim.com’un çalışma birimini teslimat adresi olarak gösterebilirsiniz. Çünkü bizim çalışma adresimiz Amerika’dadır. Ya da Canada Dry almak istediğiniz ürün linkini web sitemize yönlendirebilirsiniz. Canada Dry ya da başka bir ürün / ürün grubu sipariş ettiyseniz Amerika’daki teslimat birimimize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde gümrüğe takılma riskini ortadan kaldıran çalışma sistemiyle Türkiye’deki adresinize teslim ederiz.


canada


Amerika’da sıkça satılan ürünlerden alışveriş yaparsanız süreç çok daha hızlı işleyecektir. Ama Amerika’da da Türkiye’de de istediğiniz ürünü bulamadıysanız Avrupa ya da Uzak Doğu’dan da Amerika’ya teslim edilebilecek şekilde sipariş verebilirsiniz. Biz her halükarda sizin adınıza teslimat süreciyle gümrüğe takılma riskini ortadan kaldırma avantajıyla ilgileniriz.


canada


İster Canada Dry olsun ister başka bir ürün ödemelerinizi yaparken kredi kartına taksit, tek çekim ya da havale yapabiliyorsunuz. O anda ödediğiniz toplam tutar dışında gümrükten geçerken dahi extra ödeme yapmazsınız (Aynı paket 1 kg’ı geçmediği sürece ayrı ödeme alınmaz. 1 kg’dan sonraki tutar da o anda hesaplanarak bir seferliğine kargo bedeliyle alınır). Herhangi bir hasar ihtimaline karşı tüm ürünler sigortalıdır. Ve tüm ürünlerin gönderim prosedürü o ürüne göre yapılır. Örneğin Canada Dry içecek olduğu için bir piyano taşınırkenki işlem ona uygulanmaz. Ve dediğimiz gibi her ihtimale karşı tüm ürünler sigortalıdır.


canada


Canada Dry siparişi ya da aklınıza gelebilecek tüm sorular için lütfen bize whatsapp ve [email protected] adreslerinden yazın. İnstagram ve youtube hesaplarımızdan takipte kalın. Keyifli alışverişler.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...