Givenchy TK-360 Sneakers

Givenchy, her sezon dikkat çeken sneakers modelleriyle öne çıkan bir markadır. Markanın tasarladığı kaliteli, kullanışlı ve şık ürünleri doğrudan Amerika’dan satın alabilirsiniz. Bunun için Amerikanpaketim ile iletişime geçmeniz yeterli. Gümrük sorunu yaşamadan alışveriş yapabilmek için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

 

 

 

Givenchy TK-360 Sneakers Hakkında

 

Son dönemlerin popüler markalarından biri olan Givenchy giyim, kozmetik, parfüm ve aksesuar alanlarına üretim yapan ve bu ürünleri kendi resmi mağazalarında satan bir Fransız markasıdır. 

Marka 1952 yılında kendi ile aynı ismi taşıyan Hubert de Givenchy tarafından bulunmuştur. Henüz 25 yaşında iken Fransa'da kendi moda evini açmayı başaran yetenekli modacı Hubert de Givenchy 1950'lerin sonuna kadar geçen kısa süre içerisinde Paris moda dünyasının en tanınan isimlerinden biri olmayı başarmıştır. 

 

 

 

 

Givenchy zaman içerisinde tasarlamış olduğu giyim, aksesuar, kozmetik ve özellikle de parfüm ürünleri ile hızla büyümüş, genişlemiş ve sektörde kendine çok sağlam bir yer edinmiştir. Ülkemizde de uzun süredir hizmet veren ve son derece kolay bir biçimde erişilebilir olan marka özellikle son yıllarda popülaritesini iyiden iyiye artırmış ve günümüzdeki konumuna erişmiştir.

 

 

Givenchy TK-360 Sneakers

 

 

Givenchy giyim kategorisi içerisinde şık ve kullanışlı ayakkabı modelleri de üretmektedir. Son derece orijinal, kaliteli hem gösterişli hem sade yapısı ile ve estetik açıdan tatmin edici bir tasarım olan Givenchy TK-360 Sneakers içinde bulunduğumuz dönem adına konuşmak gerekirse sezonun en dikkat çekici ve en iddialı ürünlerinden biridir. 

 

 

Givenchy TK-360 Sneakers

 

 

Givenchy TK-360 Sneakers modelinin tasarım ekibinin başında bulunan Matthew M. Williams bu ayakkabıyı rüya tasarımı olarak niteliyor. Oldukça büyük, geniş ve çizginin dışında bir tasarım olan Givenchy TK-360 Sneakers modeli tasarımcısı olan isim Matthew M. Williams'ın tutku projelerinden biri.

 

 

Givenchy TK-360 Sneakers

 

 

Model ilk olarak 2022 yılının bahar ve erken kış sezonu için çıkış yaptı ve yine 2022 yılının mayıs ayından itibaren Givenchy resmi satış yetkililerinde kendine sağlam bir yer edindi. Henüz piyasaya çıkalı çok kısa bir süre olmasına rağmen ikonik tasarımı ve benzersiz yapısı ile sezonun en çok dikkat çeken ve en çok tercih edilen ürünlerinden bir olmayı başardı.

 

 

Givenchy TK-360 Sneakers

 

Givenchy TK-360 Sneakers Satın Al 

 

Tasarımcısının bile hayran olduğu, çok şık, kaliteli ve çok orijinal bir dizayna sahip olan Givenchy TK-360 Sneakers ürününü satın almak için uygulayabileceğiniz birden fazla yöntem vardır. Doğrudan Amerika’dan satın almak için ise en güvenilir yöntem, Amerikanpaketim ile iletişime geçmektir. Ürünlerinizin gümrükte takılmayacağının garantisi veriyoruz. Ayrıca paketlerinizi büyük bir hassasiyetle, güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ürünleriniz herhangi bir zarar görmeden ve gümrükte takılmadan kapınıza kadar geliyor. Bu avantajlardan faydalanmak için WhatsApp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 12-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...