Solgar Ester C

7. yılımızı doldurduğumuz bu günlerde artık supplement ürünü gönderilmez algınızı kırdığımızı düşünüyoruz. Son ayların en çok tercih edilen markası Solgar’ın da dilediğiniz ürünü sipariş verebiliyorsunuz, adresinize teslim ediyoruz. Bu makaleminizin konusu ise Solgar Ester C.

 

 

Solgar Ester C Hakkında

 

Solgar markası tarafından üretilen Solgar Ester C, mideyi olumlu yönde etkileyen ve asidik olmayan benzersiz bir C vitamini sağlar. Portakal, mantalina gibi gıdalardan alınan C vitamini beraberinde oldukça asidik maddeleri de getirir. Bu durum bazı insanlarda probleme yol açabilmektedir. Solgar Ester C ile bu problem tamamen çözülüyor. Üstelik bununla da sınırlı kalmıyor. Ester-C içeriğindeki C vitamini metabolitleri, hücrelerde C vitamininin tutulmasını olumlu yönde etkiliyor ve ek faydalar sağlıyor. Ester C üretiminde, benzersiz bir kompleks oluşturmak için özel bir üretim süreci kullanılıyor. Bu iyi korunmuş kompleks ayrıca kuşburnu meyvesi ve kalsiyumla birlikte doğal biyoflavonoidler ve acerola meyvesi içermekte.

 

 

Ester C, yetişkinler için bir besin takviyesi olarak, günde iki kez tercihen yemeklerle beraber alınmalıdır. Ester C içeriğinde gluten, buğday, maya, şeker, tuz, yapay tatlar, tatlandırıcılar ve gıda boyası barındırmaz. 50 kapsül, 100 kapsül ve 250 kapsüllük şişeleri bulunmaktadır. Hamileler, emziren kadınlar, herhangi bir ilaç kullananlar veya herhangi bir tıbbi hastalığın yanı sıra kronik rahatsızlığı olanların, Ester C takviyesi almadan önce sağlık alanında bir uzmana danışması tavsiye edilir. Kullanım sürecinde herhangi olumsuz bir reaksiyon meydana gelmesi durumunda kullanımı durdurarak doktorunuza başvurun. Uygun görülmesi halinde doktor kontrolünde kullanıma devam edin. Ester C oda sıcaklığında saklanmalı ve çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır.

 

 

70 yılı aşkın süredir hizmet veren dev bir marka olan Solgar, pek çok alanda etkili olabilecek sağlıklı ürünler sunuyor. Yalnızca en iyi hammaddeleri özenle seçerek kullanan ve ciddi araştırmalarla formülasyonlar yaratan Solgar, mümkün olan en küçük gruplar halinde en iyi besin takviyelerini üretmeyi hedefliyor. Formülleri tamamen bilim destekli olmakla birlikte, yapay bileşenler, dolgu ve katkı maddelerinin kullanılmasından kaçınılıyor.

 

 

Solgar Ester C Satın Al

 

Solgar Ester C satın almak, kapınıza kadar getirtmek, aslında sandığınızdan daha kolay. Sizin için bunu daha da kolay hale getirmek için hızlı satın al linkinizi oluşturduk. Hemen aşağıda Solgar Ester C satın al butonuna tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz. Amerikanpaketim ile henüz tanışmadıysanız aşağıdaki videolarımız size fikir verebilir. Son olarak aklınıza takılan tüm sorular için de Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

Bu blog 15-02-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...