Dime Beauty

Dime Beauty

Kozmetikte yüksek kaliteyi adresinize teslim ediyoruz. Dime Beauty ürünlerini ister siz sipariş verin, isterseniz bize satın aldırın, tüm gümrük işlemleriniz ardından sahip olmanızı sağlıyoruz.

 

 

Dime Beauty Hakkında

 

Baylee ve Ryan RELF ortaklığı ile ortaya çıkmış ve cilt bakımı alanında güvenilir bir isim yaratmış Amerika kökenli Dime Beauty, sıkça tercih edilen güzellik markalarından biridir. Kadınlar için cilt bakımı yapmak ve cilt sağlığını korumak her yaşta önemlidir. Cildiniz gün içinde birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Kirli hava, uzun süre kalıcı makyaj, güneş lekeleri gibi. Tüm bu zorluklara karşı ihtiyaç duyulan vitaminleri, kolajenleri, hücre yenileyici serumları ve çok daha fazlasını Dime Beauty’de bulmak mümkün.

 

 

“Uygun Fiyatlarla Lüks Cilt Bakımı, Güzellik ve Sağlık Ürünleri” sloganı ile pazarda yerini alan Dime Beauty, makyaj ürünlerinden besleyici kremlere, cilt sağlığını hedef alan serumlardan hoş kokulu parfümlere kadar, bir kadının ihtiyaç duyabileceği tüm güzellik araçlarını bünyesinde barındırmaktadır. Bunların yanı sıra, cilt tiplerindeki farklılıkları gözeterek özel olarak hazırlanmış olan paketler de mevcuttur.

 

 

Web sitesinde bulunan tüm ürünlerin içeriklerine, kullanım sıklıklarına ve sizlere vadettiği cilt konforunun detaylarına ürün açıklamalarından ulaşmak mümkün. Aynı zamanda ürünü cildinize uygulama şeklinizi, üründen önce ve sonra kullanmanızı tavsiye edilen yan ürünleri de öneri olarak sunmaktadır. Bu tutumlarıyla, kadınların güzellik ve cilt bakımlarına verdikleri önemi açıkça vurgulamışlardır.

 

 

Doğallık kadar geri dönüşüme de önem veren Dime Beauty, ürün paketlemesinde plastik yerine çok daha kolay bir biçimde dönüştürülebilen cam ambalajı tercih etmektedir.  Bu sayede EWG (Çevre Çalışma Grubu) onayından geçmiştir.

 

 

Sodyum sülfat, paraben, silikon gibi cilde son derece zararlı bu tip maddeler, cildin nefes almasını engeller, yeni hücreler üretmesini zorlaştırır ve erken yaşlanmaya yol açmaktadır. Dime Beauty ürünlerini vegan içeriklerden oluşacak şekilde üreterek, kadınlara cilt sağlığının en güzel makyajları olduğu vurgusunu yapmaktadır.

 

 

Cilt bakım ve sağlık ürünleri, çok fazla yan ihraçları olan ve sahte mal üretimleri ile piyasaya sürülen markaların olduğu bir platform türüdür. Bu nedenle seçimler ve satın alımlar çok dikkatli şekillerde yapılmalıdır. Dime Beauty kullanıcı yorumlarını ve geri dönüşleri dikkate alarak kalitesini arttırarak, her geçen gün çoğalan ürün çeşitliliğini de desteklemektedir.

 

 

Meyve özleri, aloe vera, doğal karbon ve çok çeşitli vitaminlerden oluşan su bazlı ürünleri ile, cilde yüzeysel değil derinlemesine temizlik ve bakım imkânı sunan Dime Beauty’nin, önümüzdeki yıllarda hemen her kozmetik ve kişisel bakım mağazasında karşımıza çıkabileceğini söyleyebiliriz.

 

 

Dime Beauty Türkiye Satın Al

 

Dime Beauty sadece kendi sitesinde unique olarak satılıyor. Bu nedenle oldukça özgün ve bazı kuralları mevcut. Eğer Amerika’da kullanabileceğiniz bir kredi kartınız yoksa, ne yazık ki Türk kredi kartları geçmiyor. Ama üzülmeyin. Sizin için satın alıp, adresinize teslim edebiliyoruz. Tüm yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak. Nasıl yapacağınız detaylarına hemen aşağıdaki videomuzdan ulaşabilirsiniz.

 

whatsapp