Hermes

Dünyanın en ikonik markalarından biridir şüphesiz Hermes. Markanın alamet-i farikası olan erişilmezlik algısını, networkümüz ve erişebilirliğimizin yettiğince siz Hermès sevenler için yıkmaya çalışıyoruz. Hermès seven herkesin bildiği üzere özellikle Kelly ve Birkin modelerini Hermès kapısından içeri girip sıradan bir şekilde sipariş veremezsiniz. İstediğiniz modeli. rengi sipariş vermeyi bir yana bırakın, eğer şanslıysanız stoklarında olan bir modeli dahi sipariş verebilmek için mağazanın diğer reyonlarından sipariş vermeniz gerekir. Ardından Kelly ve Birkin kapıları aralanır, açılmaz bile!

 

Hermes

 

Amerikanpaketim.com olarak Hermès’ten nasıl sipariş verilir, nasıl Kelly ya da Birkin sahibi olunur kısaca bahsedelim. Her şeyden evvel Hermès’in kendi websitesinde gördüğünüz ürünler ve stoklar, mağaza stokları değildir. Yani, websitesinde beğendiğiniz bir modelin numarası yoksa üzülmeyin, bize istemiş olduğunuz ürünün linkini ya da kodunu, varsa bedenini yazın, doğrudan mağaza ile iletişime geçerek tüm mağazaların stoklarını sorduralım. Eğer istemiş olduğunuz model ya da numara varsa ne güzel, hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede adresinize ulaştırabiliriz. Hermès ürünlerinde 1 seferde 2’den fazla ürün almazsanız gümrük riskiniz de olmaz. Sadece ürün fiyatını ve kargo bedelini ödeyerek bir Hermes sahibi olabilirsiniz.

 

Unutulmaması gereken bir ayrıntı, Hermès hemen tüm ülkelere farklı koleksiyonlar ve modeller gönderir. Türkiye bu konuda zaten kısıtlıyken, Avrupa’da bulamadığınız bir modeli Amerika’da bulabilirsiniz.

Gelelim en can alıcı konuya. Birkin ya da Kelly nasıl alabilirim? Öncelikle Türkiye’deki mağazalarına çok sınırlı sayıda gelen modeller, önce sadık müşterilere, ardından bekleme listesine, hiç kimsenin ilgisini çekmezse size kadar ulaşır. Düşünün ki sizden önce 20-100, kaç kişi varsa hiç birinin beğenmediği bir modeli, isterseniz size sunuyorlar. Burada 3 adet çözüm mevcuttur.

 

 

1 - İstediğiniz renk, model, aksesuarı satın almak.

Talebiniz çok net ve `bir kez Hermès alıyorum, istediğim olsun` ya da `onlardan zaten var bu olsun` diyenler için özel sipariş verebiliyoruz. Nasıl mı?

Eğer talebiniz Hermès Birkin 35 cm Bleu Electique Palladium gibi spesifik bir model ise, Hermès’teki ağırlığımızı kullanarak siparişi geçebiliyor, 2-4 ay arası teslimatınızı yapmış oluyoruz. Hermès’te nasıl mı ağırlığımız var? Sizlerin sayesinde. Kullanıcılarımız sayesinde ayda belli bir tutarın üzerinde ve sürekli alışveriş yapıyoruz. Dolayısıyla, bu da bizi önemli müşteri konumuna sokuyor. Bu avantajımızı kullanarak birçok kişinin sahip olmadığı avantajlara sahip olabiliyoruz.

 

2 - Herhangi model de olsa olur. Beklemek istemiyorum.

Daha evvel ilettiğimiz gibi Türkiye’ye sınırlı adette gelen modeller, `önemli` müşterilere gösterilerek önce onların beğenisine sunuluyor ve size sıra gelmiyor. Los Angeles ve bölgesindeki 11 mağazada `önemli` müşteri amerikanpaketim.com olarak biziz, dolayısıyla sizsiniz. Bu mağazalara gelen modeller ilk sıralarda bize gösteriliyor, biz de sizlerden gelen talepler doğrultusunda, sizinle paylaşıyoruz. Eğer tercih ederseniz, derhal gidip alıyor ve tarafınıza teslim ediyoruz.

 

 

3 - İkinci el ya da daha çok model görmek istiyorum.

Bu noktada birçok website var ancak Hermès konusunda sahtecilik ne yazık ki çok yaygın. ebay.com gibi ikinci el satış yapan siteler ya da bazı butiklerden satın alım yapabilirsiniz. Ancak sipariş vermeden evvel lütfen bizlere danışın.

 

 

Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

[email protected]

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...