Hermes

Dünyanın en ikonik markalarından biridir şüphesiz Hermes. Markanın alamet-i farikası olan erişilmezlik algısını, networkümüz ve erişebilirliğimizin yettiğince siz Hermès sevenler için yıkmaya çalışıyoruz. Hermès seven herkesin bildiği üzere özellikle Kelly ve Birkin modelerini Hermès kapısından içeri girip sıradan bir şekilde sipariş veremezsiniz. İstediğiniz modeli. rengi sipariş vermeyi bir yana bırakın, eğer şanslıysanız stoklarında olan bir modeli dahi sipariş verebilmek için mağazanın diğer reyonlarından sipariş vermeniz gerekir. Ardından Kelly ve Birkin kapıları aralanır, açılmaz bile!Amerikanpaketim.com olarak Hermès’ten nasıl sipariş verilir, nasıl Kelly ya da Birkin sahibi olunur kısaca bahsedelim. Her şeyden evvel Hermès’in kendi websitesinde gördüğünüz ürünler ve stoklar, mağaza stokları değildir. Yani, websitesinde beğendiğiniz bir modelin numarası yoksa üzülmeyin, bize istemiş olduğunuz ürünün linkini ya da kodunu, varsa bedenini yazın, doğrudan mağaza ile iletişime geçerek tüm mağazaların stoklarını sorduralım. Eğer istemiş olduğunuz model ya da numara varsa ne güzel, hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede adresinize ulaştırabiliriz. Hermès ürünlerinde 1 seferde 2’den fazla ürün almazsanız gümrük riskiniz de olmaz. Sadece ürün fiyatını ve kargo bedelini ödeyerek bir Hermes sahibi olabilirsiniz.Unutulmaması gereken bir ayrıntı, Hermès hemen tüm ülkelere farklı koleksiyonlar ve modeller gönderir. Türkiye bu konuda zaten kısıtlıyken, Avrupa’da bulamadığınız bir modeli Amerika’da bulabilirsiniz.Gelelim en can alıcı konuya. Birkin ya da Kelly nasıl alabilirim? Öncelikle Türkiye’deki mağazalarına çok sınırlı sayıda gelen modeller, önce sadık müşterilere, ardından bekleme listesine, hiç kimsenin ilgisini çekmezse size kadar ulaşır. Düşünün ki sizden önce 20-100, kaç kişi varsa hiç birinin beğenmediği bir modeli, isterseniz size sunuyorlar. Burada 3 adet çözüm mevcuttur.1 - İstediğiniz renk, model, aksesuarı satın almak.Talebiniz çok net ve `bir kez Hermès alıyorum, istediğim olsun` ya da `onlardan zaten var bu olsun` diyenler için özel sipariş verebiliyoruz. Nasıl mı?Eğer talebiniz Hermès Birkin 35 cm Bleu Electique Palladium gibi spesifik bir model ise, Hermès’teki ağırlığımızı kullanarak siparişi geçebiliyor, 2-4 ay arası teslimatınızı yapmış oluyoruz. Hermès’te nasıl mı ağırlığımız var? Sizlerin sayesinde. Kullanıcılarımız sayesinde ayda belli bir tutarın üzerinde ve sürekli alışveriş yapıyoruz. Dolayısıyla, bu da bizi önemli müşteri konumuna sokuyor. Bu avantajımızı kullanarak birçok kişinin sahip olmadığı avantajlara sahip olabiliyoruz.
2 - Herhangi model de olsa olur. Beklemek istemiyorum.Daha evvel ilettiğimiz gibi Türkiye’ye sınırlı adette gelen modeller, `önemli` müşterilere gösterilerek önce onların beğenisine sunuluyor ve size sıra gelmiyor. Los Angeles ve bölgesindeki 11 mağazada `önemli` müşteri amerikanpaketim.com olarak biziz, dolayısıyla sizsiniz. Bu mağazalara gelen modeller ilk sıralarda bize gösteriliyor, biz de sizlerden gelen talepler doğrultusunda, sizinle paylaşıyoruz. Eğer tercih ederseniz, derhal gidip alıyor ve tarafınıza teslim ediyoruz.3 - İkinci el ya da daha çok model görmek istiyorum.Bu noktada birçok website var ancak Hermès konusunda sahtecilik ne yazık ki çok yaygın. ebay.com gibi ikinci el satış yapan siteler ya da bazı butiklerden satın alım yapabilirsiniz. Ancak sipariş vermeden evvel lütfen bizlere danışın.Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
destek@amerikanpaketim.com
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Sizin İçin Seçtiğimiz Hermes Ürünleri

Hermes Blue Jean Togo Leather Kelly

Monako Prensesi Grace Kelly ile aynı ismi taşıyan Hermès Kelly, 1932 yılında bir seyahat çantası olarak yapılmış olsa da uzun zamandır günlük olarak kullanımda olan bir çanta. Çantanın, aynı markanın başka bir modeli olan Birkin kadar olmasa da bir tür statü sembolü olduğunu söylemek mümkün. Egzotik derilerden üretilen Kelly modeline sahip olmak ya da ön sipariş vermek için Amerikapaketim.com'u ziyaret edebilir, bize sorularınızı sorabilirsiniz.

$11,406.00
SATIN AL

Hermes Canopee Togo Leather Birkin

Ünlü stil ikonu Jane Birkin'in ilham kaynağı olduğu Hermès Birkin çantaların her biri, neredeyse 50 saate yakın son derece detaylı ve titiz bir işçiliğin ürünü. Tamamına yakını elde üretilen çantaları son haline getiren ustalar, tam iki senelik bir eğitimden geçtikten sonra çantayı yapabilme onuruna erişiyor. Sınırlı sayıda üretilen ve ön sipariş ile sahip olabileceğiniz farklı renkteki Birkin çantaları Amerikapaketim.com olarak sizlere ulaştırıyoruz!

$11,937.00
SATIN AL

Hermes Oran Sandal

Markanın bir diğer çok satan ürünü de ''Oran'' ismiyle piyasaya sürülen terlikler. İlk bakışta markaya ait ''H'' harfinin dikkat çektiği Oran terlik, deri astarı, deri tabanı ve dana derisi yapısıyla hem çok dayanıklı hem de çok cool! Ürünün eBay ya da kendi sitesindeki linkini, sitemizin ana sayfasındaki gerekli alana kopyalayarak siz de Hermès Oran Sandal'ın farklı renklerine kolayca sahip olabilirsiniz.

$699.00
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular