Tag Heuer Carrera

Tag Heuer Carrera

Dünyanın en beğenilen kol saati markalarından olan Tag Heuer Carrera farklı renk ve modellerle sizleri bekliyor. Yüksek kaliteye sahip bu ürünleri Amerikanpaketim aracılığı ile Amerika’dan güvenle satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için makalenin devamını ve sitemizde yer alan videoları takip edebilirsiniz.

 

 

 

Tag Heuer Carrera Hakkında 

 

Bir İsveç markası olan Tag Heuer Carrera 1860’da kurulan köklü bir geçmişe sahiptir. En büyük saat markalarından biri olarak vaat ettiği kaliteyi çeşitli ürünleri ile yıllardır kullanıcılarına sunmaktadır. Dayanıklı, şık ve modern çizgisi ile oldukça tercih edilen markaların başında gelmektedir.

 

 

 

 

Her zevke uygun modelleri ve renkleri mevcut olan marka, çeşitli aksesuarlar da zenginleştirilebilmektedir. Mekaniğinin sağlamlığını uzun kullanım ömrü ile kanıtlayan mühendisleri aynı zamanda kullandığı kasalar ile düşmelere karşı da dayanıklı olmasını sağlamayı hedeflemekte ve bu hedeflerinde her geçen gün daha da başarılı olmaktadır. 

 

 

Tag Heuer Carrera

 

 

Kadınlara özel olarak tasarladığı ihtişamlı ve kibar modelleri oldukça beğenilmekte ve modayı yakından takip eden kadınları etkilemektedir. Yenilikçi çalışma prensipleri ile eşsiz kalitesini sürekli arttıran marka, kendi alanında bir öncü konumundadır. Siyah, metal ve beyaz gibi klasik renk seçenekleri ile kalmayıp yeşil ve mavi gibi tonlarla her zevke hitap etmeyi hedef edinmektedir. Bunun yanında kadranında hem klasik çizgiler ile hem de günümüze uygun elektronik görünümler sunarak, her yaşa uygun modeller sunmaktadır.

 

 

Tag Heuer Carrera

 

 

Farklı modellerinde birbirinden farklı özellikler ile kullanım kolaylığı sunan Tag Heuer Carrera sportif modelleri ile de ünlüdür. Spor araba tutkunlarına özel olarak çıkardığı koleksiyonu ile büyük beğeni toplarken suya ve toza karşı ekstra dayanıklılığı ile de tercih edilmektedir. Belirli zamanlarda çıkardığı özel ve sınırlı sayıda üretilen modelleri ile sıradanlığa meydan okuyarak kullanıcılarının kendilerini özel hissetmesini sağlamaktadır. 

Tag Heurer Carrera özellikleri:

  • Kaliteli malzemelerle donatılan uzun ömürlü ve bol çeşitli koleksiyona sahiptir.
  • Kadınlar ve erkeklere özel modelleri aynı zamanda farklı kordon modelleri sayesinde özelleştirilebilmektedir.
  • Düşme, çarpma ve ıslanma durumlarına özel olarak önlem alıp, ürünlerini güçlendirmiştir.
  • İnovasyona yaptığı yatırımlar sayesinde kalite ve tasarımı özelleştirerek her zevke uygun modeller üretmektedir.

 

 

Tag Heuer Carrera

 

Tag Heurer Carrera Türkiye

 

Tag Heurer Carrera’nın dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de fazlasıyla kullanıcısı bulunmakta. Ancak Türkiye’de bulunmayan diğer ürünler gibi Amerika’dan sipariş etme sürecinde aksaklıklar yaşanabilmektedir. Alışveriş yapmak istediğiniz siteden kendiniz satın aldığınızda Amerikanpaketim sitesinde yer alan Kendim Satın Alacağım seçeneğini seçerek paketi sizlere ulaştırmamızı talep edebilirsiniz. Veya bir diğer seçenek olan Benim İçin Satın Al ile adres bilgisi, kargo ve vergi ödemelerini tamamlayıp ürünün gümrükte takılma riski olmadan adresinize kolaylıkla ulaşmasını sağlamamızı talep edebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak sizlere sağladığımız tüm kolaylıkları sitemizde yer alan videolardan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp