Propolis Extract

Propolis Extract

İltihap ve bakterilere karşı savunma sağlayan ve iyileşmeye yardımcı Propolis Extract ürünlerine, Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu hizmetler ile sahip olabilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinizde vergi, kargo ve gümrük işlemleri için kolaylıklar sunan servislerimiz ve Propolis Extract hakkında daha geniş bilgiler edinmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Propolis Extract Hakkında

 

Reçine ile eşdeğer özelliklerde bulunan Propolis, arılar sayesinde koni ve kavak taşıyan ağaçlardan ve bu ağaçların tomurcuklarından üretilmektedir. Arıların kovan yaparken kullandıkları malzemelerden biri olan Propolisin insan sağlığı için birden çok faydası bulunmaktadır. Doğadan toplanan propolislerin bileşen sayısı 300’ den fazladır ve son 20 yılda sağlık alanında kullanımı yaygınlaşmıştır. 

 

 

 

 

Propolis ekstraktı doğada saf, su geçirmez, yapışkan formlu, ısı yalıtım özellikli ve antimikrobiyal yapıda bulunmaktadır. Sık bulunan bir öz olmasından kaynaklı olarak, çeşitli biyomedikal takviyelerin ana maddesi ve formülasyon bileşeni şeklinde kullanılmaktadır. Propolis mantar, bakteri ve virüsler için oldukça etkili ve hızlı aksiyon alınabilen bir maddedir. Bunların yanı sıra bağışıklık güçlendirici ve destekleyici olarak da tüketilebilmektedir. 

 

 

Propolis Extract

 

 

Kapsül, sıvı ve yağ formunda bulunan Propolis Extract’ların çeşitli kullanım şekilleri mevcuttur. İnsan vücudunda yiyecek ve içeceklerden, dış etkenlerden ve hastalıklardan dolayı oluşan parazitler, bakteriler ve iltihaplanmalar için kullanılabilmektedir. Ağız içinde ve etrafında çıkan yara, uçuk ve aftlar için de etkili bir üründür. 

 

 

Propolis Extract

 

 

Propolis Extract’ın aşağıda verilen koşullarda tüketilmesi önerilmez:

  • Astım, nefes darlığı gibi rahatsızlıkları bulunan kişiler,
  • Arı ürünlerine alerjisi bulunan kişiler,
  • Hamilelik ve emzirme sürecindeki kişiler vb.

 

 

Propolis Extract

 

 

Propolis Extract kapsül takviyeler bir günde 2 kez aç veya tok şekilde tüketilmelidir. Propolis Extract yağı takviyeleri bir günde 2 kez 5’er damla olacak şekilde yiyecek ve içeceklerle (yoğurt, su, meyve suyu gibi) tüketilmelidir. Propolis Extract spreyli takviyeler problemli bölgeye bir günde 2 kez 5’er damla olacak şekilde sürülerek kullanılmalıdır. 

 

 

Propolis Extract

 

 

Markaların organik ve doğal içerikli Propolis Extract ürünlerinde dolgu maddesi ve katkı maddesi yer almamaktadır. Propolis Extract’ın alkol eklenmiş ve alkolsüz seçenekleri de bulunmaktadır. 

 

 

Propolis Extract

 

Propolis Extract Türkiye

 

Hem cilt üstü hem de cilt altı sağlığı sunan Propolis Extract Türkiye alışverişlerini üstlendiğimiz Amerikanpaketim hizmetleri olarak, hem gümrük işlemlerini hem de vergi uygulamalarını tamamlıyoruz. Kendim Satın Alacağım veya Benim İçin Satın Al servislerinden kendinize uygun olan hizmeti seçtiğiniz takdirde, alışverişlerinizde karşınıza çıkabilecek ekstra vergi ödemeleriyle ve kargoların gümrüğe takılma sorunlarıyla karşılaşmayacağınız son derece güvenli bir teslimat süreci gerçekleşmektedir. Aşağıdaki videolardan aklınızdaki soruların yanıtlarına ve hizmet prosedürlerine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp