Tom Ford Gözlük

Amerikanpaketim servisleriyle birlikte satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz markalardan biri de Tom Ford gözlükleridir. Alışverişlerinize ait gümrük uygulamalarını, kargo işlemlerini ve vergi ödemelerini tamamlayan hizmet kanallarıyla son derece konforlu bir sipariş deneyimi yaşayabilirsiniz. Makaleye göz atmayı sürdürerek servis alternatifleri ve Tom Ford Gözlük modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

 

 

Tom Ford Gözlük Hakkında

 

Tom Ford 2005 yılında kurulan hazır giyim, aksesuar, kozmetik ve parfümeri alanlarında hizmet veren lüks bir markadır. Dünya genelinde tanınan Amerika kökenli şirketin birçok mağazası bulunmaktadır. Tom Ford erkek ve kadın ürünleri, kalite ve performans açısından yüksek satış rakamlarına ulaşan ve oldukça beğeni alan geniş bir müşteri kitlesi mevcuttur. 

 

 

 

 

Tom Ford aksesuarlarının arasında gözlük, çanta, ayakkabı, kemer, takı , kravat , şapka gibi birçok yan ürün yer almaktadır. Erkek ve kadın güneş gözlüklerinde farklı model ve renklerde 50’den fazla çeşit bulunmaktadır. Birbirinden farklı koleksiyonlara ait olan güneş gözlüklerinde işçilik ve malzeme kalitesi oldukça ön plandadır. 

 

 

Tom Ford Gözlük

 

 

Yüksek fiyatlı Tom Ford güneş gözlüklerinde renkli çerçeveler, gözlük camları ve üretim malzemeleri kullanılmaktadır. En yeni Tom Ford erkek güneş gözlüğü modelleri:

  • Ethan modeli,
  • Camden modeli,
  • Buckley modeli,
  • Charles modeli,
  • Gilles modeli ve
  • Drew modelidir. 

 

 

Tom Ford Gözlük

 

 

Hemen her gözlük modeli için 3 ila 4 farklı renk alternatifi mevcuttur. Dikdörtgen, yuvarlak ve pilot çerçeveler en çok tercih edilen Tom Ford gözlük çerçeveleridir. Gözlük üretimlerinde renk solması, gözlük boyasının soyulması, gözlüklerin gevşemesi veya kırılması durumlarına rastlanmamaktadır. Bahsedilen deformasyonların yaşanması halinde 2 yıl geçerli garanti sunulmaktadır. 

 

 

Tom Ford Gözlük

 

 

Siyah, kahverengi, altın rengi, yeşil, gri, pembe, beyaz, kırmızı ve sayısız renk seçeneği bulunan erkek güneş gözlüklerinde küçük camların yanı sıra, büyük ve gösterişli gözlük camları da üretilmektedir. Düz renkli modellerle beraber kendinden desenli modellerin de yer aldığı Tom Ford erkek güneş gözlüğü kategorisinde, kafa yapısına uyumlu boyutlar bulunmaktadır. 

 

 

Tom Ford Gözlük

 

 

Tom Ford kadın ve erkek güneş gözlüklerinde metal, akrilik ve asetat olmak üzere 3 ana malzeme kullanılmaktadır. Gözlük çerçevelerinin sağlamlığı ve kulak üstünü rahatsız etmeyen ergonomik yapısı en belirgin özelliklerdir.  

 

 

Tom Ford Gözlük

 

Tom Ford Gözlük Sipariş

 

Tom Ford Gözlük siparişlerinde hızlı ve güvenli bir yurt dışı alışveriş kanalı arayan kişiler için Amerikanpaketim hizmetleri tüm beklentileri karşılayan servis kanalları sunmaktadır. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere iki hizmet sağlayan Amerikanpaketim, hizmetler kapsamında gümrük, vergi ve kargo taşıma işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Aşağıdaki videoları seyrederek servislerle ilgili daha geniş bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 29-03-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...