Living Proof Ürünleri

Dünyaca tüm kuaförler tarafından en çok tercih edilen aynı zamanda sekiz koleksiyonda ödül almaya hak kazanmış bir marka olan Living Proof Ürünlerine sahip olmak ister misiniz? Detaylar aşağıda.

 

 

 

Living Proof Ürünleri Hakkında

 

MIT Üniversite’sindeki kuaförler ve profesörler tarafından beklenmedik bir karışım olarak 2005 yılında kurulmuştur. Temel amaçları bilimsel veriler ve kaynakları baz alarak ürünler geliştirmeyi amaçlamıştır. Living Proof etkili, klinik teknolojiler barındıran 45 dahiyane ve kusursuz ürünle saç bakımı alanında hizmet sunmaktadır.

 

 

 

 

Saç bakım kremleri, şampuanlar ve şekillendiricilerin tamamında en az şekilde çaba sarf etmeyi ama en etkili sonucu almayı hedefleyen Living Proof sürekli olarak kendini yenilemesi sadece bu çağın ürünlerini değil gelecek çağların ürünlerini ve formüllerini yaparak saç tiplerinin ve insanların uzun yıllar kullanacağı ürünler üretmeye devam etmektedir.

 

 

Living Proof Ürünleri

 

 

Living Proof sağlıklı saç formülüyle kir tutmayan, neme karşı dayanıklı, parlak bir görünüm sağlayan aynı zamanda saç tellerini koruyan ve saçlarınızı daha sağlıklı bir hale getirmek için pürüzsüzleştirmeyi hedeflemiştir. Bir diğer formülü olan hacim veren – tekstüre molekül formülüyle saçınıza çok büyük bir hacim ve doku kazandırmayı amaçlamıştır. Son olarak kalınlaşma formülü ile saçınızı ve saç tellerinizi mikroskobik bir kalınlaşmaya sevk ederek uzun süreli kalınlık ve dolgunluk kazandırır.

 

 

Living Proof Ürünleri

 

 

İçerisinde silicon, paraben, ftalat, sülfat içermeyen Living Proof kaliteli ürün sunmasının yanı sıra en az seviyede zarar görmeniz için çaba sarf etmektedir. Kimyasal işlem görmüş saçlar için de kullanımında herhangi bir sorun olmayan Living Proof, PETA zulüm içermeyen sertifikalı olarak sadece bizlerin sağlığını korumakla kalmayıp hayvanları koruyarak hem küresel hem toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeye devam etmektedir.

 

 

Living Proof Ürünleri

 

 

TerraCycle ile ortaklık kuran Living Proof ürünlerinin ABD ve Kanada’da ambalajlarını, kutularını geri dönüştürmek için büyük bir adım atmıştır. 2025 yılına kadar tüm ambalajlarında saf plastik kullanımını %50 azaltmayı planlamaktadır. Geri dönüştürülmüş malzeme kullanım oranını %50’ye çıkartmayı ve tüm ambalajlarının %100 geri dönüştürülebilir olmasını sağlamayı hedeflemişlerdir.

 

 

Living Proof Ürünleri

 

 

Bu ürünlerin çevre dostu olması da kullanıcılar için tercih sebebi olurken gösterdiği etkiler her zaman olumlu olmaktadır. Living Proof internet sayfası üzerinden saç bakım testi yapabilir saçınızın durumunu ve ne tür bakım uygulamanız gerektiğini öğrenebilir size en uygun Living Proof ürününü seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 

 

Living Proof Ürünleri

 

Living Proof Satın Al

 

Living Proof Ürünlerini satın almak oldukça basit. Amerikan Paketim ile sizler için iki seçeneğimiz mevcut. Benim için Satın al veya Kendim Satın Alacağım seçeneklerinden birini tercih ediyorsunuz

geriye kalan tüm gümrük ve kargolama işlemlerinizi sürecin sonuna kadar biz takip ediyoruz. Detaylar aşağıdaki videolarımızda.

 

 

 

 

 

Bu blog 04-10-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...