Merrell Ayakkabı

Merrell Ayakkabılar genelde yürüyüş, koşu,dağcılık, doğada keşif vb. aklımıza gelebilecek çoğu alanlarda tercih edilebildiği gibi rahatlık ve sağlamlığı bir arada sunarak yılın dört mevsimi kullanılabiliyor. Özellikle outdoor yaşamla ilgilenenler Merrell Ayakkabı kullanmış,  methini duymuş, okumuş olmalılar.


merrell


Son yıllarda Türkiye’de de özellikle outdoor yaşama, spora karşı büyük ilgi görülmektedir. Örneğin Likya yolunu yürümek için dünyanın öbür ucundan gelenler olduğu gibi Türkiye’den de Likya yoluna dair ilgi başta olmak üzere benzer ilgi alanları outdoor yaşam biçimi adına artmaktadır. Merrell Ayakkabı bu bağlamda araştırma alanına sıkça girmiş olmalıdır ki Türkiye’deki kullanıcıların da gözdesi haline gelmektedir. Çünkü marka Amerika başta olmak üzere tüm dünyada yıllardır şıklık, rahatlık ve sağlamlık anlayışını her zaman dilimi için önemsemektedir. Merrell Ayakkabı  ayrıca 48 numaraya kadar ayakkabı üreten nadir firmalardandır.


merrell


Merrell Ayakkabının üretim yeri yani dağıtım merkezi Amerika’dadır. Dolayısıyla bizler yurt içinden alışveriş yaparken ithal edilen kar marjına, dolar fiyatlarının artışına göre alışveriş yapabiliyoruz. Örneğin Türkiye’de Merrell Ayakkabı fiyatları neredeyse 1000 TL civarında satılabilirken hem Merrell Ayakkabının kendi online satış sitesinde hem de Amazon.com gibi mecralarda 59 dolardan satılabilmektedir. Yani mantıken yurt içinde 3 ayakkabı fiyatına satılan Merrell Ayakkabı yurt dışında neredeyse 1 ayakkabı parasına satılmaktadır. Neyse ki daha çok ürün seçeneğiyle ve %100 orijinallik güvencesiyle yurt dışından Merrell Ayakkabı Amerikanpaketim.com gibi aracı firmalar sayesinde sipariş edilebilmektedir.


merrell


Merrell Ayakkabı sipariş edilebildiği gibi başka ayakkabı markalarından ürünlerini de (Türkiye’de bulunmayan markalar dahil olmak üzere), elektronikten kozmetiğe her ürünü gümrüğe takılma riski olmadan sipariş edebilirsiniz. Merrell Ayakkabı gibi dağıtım merkezi Amerika’da olan firmalardan alışveriş yapmanın bir diğer avantajı Amerikanpaketim.com’un çalışma adresi de Amerika’da olduğu için size daha hızlı ulaşacak olmasıdır. Daha önce Amerikanpaketim.com aracılığıyla yurt dışından alışveriş yapmadıysanız kısaca bahsetmek gerekirse;


merrell


Siz Merrell Ayakkabıyı sipariş verip teslimat adresi olarak Amerikanpaketim.com’un Amerika’daki çalışma adresini gösterebilirsiniz. Ya da Amerikanpaketim.com’un internet sitesine almak istediğiniz Merrell Ayakkabı linkini yönlendirirsiniz biz direkt sizin adınıza satın alıp Türkiye’deki adresinize gümrüğe takılma riski olmadan göndeririz. 


merrell


Merrell Ayakkabı ya da hangi ürünü sipariş verdiyeseniz ürünler bize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde Türkiye’deki adresinize bu güne kadar binlerce kullanıcımıza ulaştırdığımız gibi sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır. Amerikanpaketim.com lisanslı aracı bir kurum olduğu için ürünler gümrüğe takılmaz ve her ürün herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.Merrell Ayakkabı alışverişi ya da başka ürünler hangisi olursa olsun, alışverişinizde yurt içindekinden farksız bir şekilde ödemelerinizi kredi kartıyla taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O anda yaptığınız toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi ek ücret ödemezsiniz. Gümrük geçiş ücreti ve kargo bedeli de o anda hesaplanır. Örneğin 3 adet Merrell Ayakkabı aldınız ve aynı pakette 1 kg geçmedi ya da 2 Merrell Ayakkabı 1 parfüm aldınız yine 1 kg geçmedi tek paket için aynı gümrük ücretini ödüyorsunuz. Ve isterseniz paketlerinizi kategorize edebiliyorsunuz.  Bunların hepsi alışveriş sırasında toplu olarak hesaplanıyor.Yurt dışından Merrell Ayakkabı ya da başka alışverişlerinizde akınıza gelebilecek her türlü soru için Amerikanpaketim.com’da bulunan whatsapp ve [email protected] adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Youtube ve instagram adreslerimizden bizleri takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...