Revalor 200

Kesim için yetiştirilen sığır ve düveler’in verimliliğini artırmak için Revalor 200 piyasada adını duyurmuş önemli isimlerden bir tanesi. Ürünü ve Amerikanpaketim’in hizmetlerini yazımızın devamında daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Revalor 200 Hakkında

 

Hayvanların sağlığını önemseyen ve bu amaçla bilimsel çalışmalar yürüterek piyasaya pek çok ürün sürmüş olan MERCK Hayvan Sağlığı Merkezi, Revalor 200’ün de üreticisi konumunda bulunuyor. At ve çiftlik hayvanı veterinerlik alanında deneyimli profesyonellerle çalışan MERCK Hayvan Sağlığı Merkezi ekibi, veteriner hekimler için güvenilir bir ortak olarak kendini gösteriyor. Merkez, hayvanların ve onlara bakan insanların sağlığını geliştirebilmek adına çeşitli çalışmalar yürütüyor.

 

 

 

 

Sığır ve düveler için Revalor 200 dikkatli bilimsel çalışmalar üzerine piyasaya sürülmüş bir ürün ve üretimi sırasında sıkı kontrollerden geçerek veteriner hekimlerin kullanımına sunuluyor.

Revalor 200 sığırlar ve düveler (henüz doğurmamış dişi inek) için üretilmiş güvenilir bir ürün. Kesim için kapalı şekilde beslenen büyük baş hayvanların yem verimliliğini ve kazanç oranını arttırmak gibi işlevlere sahip.

Revalor 200’ün içerisinde trenbolon asetat ve estradiol bulunuyor. Bu maddeler yavaş salınan bir dağıtım sistemi içerisinde yer alıyor ve kesim için beslenen büyük baş hayvanlarda kilo verme oranını ve yem verimliliğini pozitif yönde etkiliyor.

Revalor 200

Bir paketin içerisinde 10x10 ürün bulunuyor. Her bir Revalor 200 implantı 10 pelet içeriyor ve her bir kartuşta 10 adet implant yer alıyor. İmplantların her biri 200 miligram trenbolon asetat ve 20 miligram estradiol içeriyor. 1 hayvana yalnızca 1 adet implant uygulanması gerekiyor ve bu implantlar yavaş salınım özelliği sayesinde 130 güne kadar etki gösteriyorlar. 

Revalor 200

Peletler sığır ve düvelerin kulağına implante ediliyor. İmplante edilen bölgeden çıkarılmaya çalışılmaması gerekiyor. Revalor 200 implantlarının üreme amaçlı hayvanlarda ve süt hayvanlarında uygulanması kesinlikle önerilmiyor. Ayrıca dana eti için yetiştirilen buzağılarda da uygulanmaması gerekiyor. Ürün yalnızca kesim amacıyla bakılan büyük baş hayvanlarda kullanılıyor.

Revalor 200

Revalor 200 Türkiye

 

Amerika dünyanın diğer bir ucu gibi görünebilir ancak Amerikanpaketim ile yalnızca bir tık ötesi. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” seçeneği ile dilediğiniz siteden alışveriş yapabilir ve ürünü sevkiyat adresimize kargolatarak kapınıza teslim etmemizi bekleyebilirsiniz. “Benim İçin Satın Al” seçeneği ile alışveriş yapmak içinse dilediğiniz siteden Revalor 200 ürününü Amerikanpaketim’in web sitesinde sepetinize eklemeniz gerekiyor. Tüm gümrük ve kargo işlemleriyle tarafımızca ilgileniyor ve Amerika’dan dilediğiniz ürünü adresinize sizi hiçbir şekilde uğraştırmadan teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 04-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...