Bebird Ear Cleaning

Bebird Ear Cleaning

Yurtdışı alışverişlerini güvenilir bir şekilde yöneten Amerikanpaketim servisleriyle beraber, hızlı ve pratik bir yolla Bebird Ear Cleaning siparişi verebilirsiniz. İçeriğin devamından tüm alışverişlere ait kargo, vergi ve gümrük uygulamalarını üstlendiğimiz hizmet detaylarımıza ve Bebir Ear Cleaning ürün bilgilendirmelerine ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Bebird Ear Cleaning Hakkında

 

Amerika’da kurulmuş olan Bebird, 2018 yılından bu yana kulak temizleme çubukları üretimini ve satışını yürütmektedir. Kulak temizleme çubuklarının görüntülerle desteklenebildiği bir sisteme sahip Bebird Ear Cleaning, özellikle çocuklar için oldukça kullanışlı ve işe yarar bir üründür. 

 

 

 

 

Görünmeyen kulak kirinin temizlenmemesi sonucu geçici işitme kaybı ve duyma hasarı gibi sonuçlar meydana gelebilmektedir. Bebird Ear Cleaning ürünleri ile evde tedavi mümkün hale gelmiştir. Kulak kirini kolaylıkla görebilmeyi ve temizliğini sağlayan bu cihazlar sayesinde işitme sorunları önlenmektedir.

 

 

Bebird Ear Cleaning

 

 

Cihaza kulak başlıkları takıldıktan sonra uygulamaya girilerek cımbız özelliği aktif hale getirilir. Daha sonra temizleme işlemi otomatik olarak başlar. Kullanım talimatlarına uyularak temizlik yapılması tavsiye edilir. 

 

 

Bebird Ear Cleaning,

 

 

3,5 mm den oluşan kamera merceği sayesinde kulakiçi durumu rahatlıkla gözlemlenmektedir. Cihazda bulunan değiştirilebilir silikon kulak ucu sayesinde yetişkin ve çocuklar için ayarlanabilmektedir. Kamera lensinin net sonuçlar verebilmesi için kuru bir bez ya da çubuk ile temizlenerek kullanılmaya başlanması önerilmektedir. Temizleme esnasında alkollü bir bez ya da çubuk kullanılmamalıdır. 

 

 

Bebird Ear Cleaning

 

 

Her Bebird ürün çeşidinin kendine has şarj ünitesi bulunmaktadır. Temizleme kameralarının, şarj ünitelerinin ve ürünün genel kullanımının hakkında detaylı bilgiye ürün açıklamalarında yer verilmiştir. Bebird ürünlerinin son derece basit ve komplike olmayan bir kullanım şekli mevcuttur. 

 

 

Bebird Ear Cleaning

 

 

Bebird Ear Cleaning 1 saatlik şarj ile 10 güne kadar kullanım sağlamaktadır. 3 megapiksel kamerasıyla birlikte hem fotoğraf hem de video çekimi mümkündür. Ürün tablet ve mobil cihazlarla kolayca eşleşme bilmektedir. Bebird uygulamasının Play Store veya App Store’den indirilmesinin ardından kullanıma hazır hale gelir. 

Bebird Ear Cleaning ürünleri FDA (Food and Drug Administration) onaylıdır. Ürünlerin birden çok renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Bebird resmî web sitesinden 100’e yakın ülkeye ürün teslimatı yapılabilmektedir. 

 

 

Bebird Ear Cleaning

 

Bebird Ear Cleaning Türkiye 

 

Türkiye’den sipariş edeceğiniz Bebird Ear Cleaning ürünleri için iki servis kanalımızdan dilediğinizi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al servislerinden oluşan hizmet şekillerimiz ile gümrük işlemleri ve vergi ödemeleri kolaylıkla sağlanmaktadır. Amerikanpaketim sayesinde ekstra vergi uygulamasına veya kargo gecikmesine maruz kalmadan siparişlerinize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar için aşağıya eklenmiş videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 13/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp