Ambien

Ambien

Amerika’dan reçeteli ilaç mı getirmek istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Amerika’dan prescription’ı olan ya da olmayan ilaç siparişlerinizi bize iletin, tüm işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. Ambien de dahil olmak üzere dilediğiniz reçeteli ilacı nasıl getirebileceğiniz bilgileri bu makalemizde.

 

 

Ambien Hakkında

 

AMBİEN, uykuya dalmakta güçlük çeken yetişkinlerin kısa süreli tedavisi için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. AMBİEN CR ise, yine uykuya dalma ve / veya gece yarısı sık sık uyanma sorunu yaşayan yetişkinlerin tedavisi için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Bu iki ilaç 18 yaş üstü her birey için kullanılabilir fakat çocuklar için önerilmez.

 

 

Uyku problemi yaşayan milyonlarca kişi için rahatlıkla reçete edilebilen AMBİEN 1992'deki FDA onayından bu yana insanlara bu sorunu çözebilmeleri konusunda yardımcı oluyor. Bilindiği üzere insomnia (uykusuzluk hastalığı) ile başı dertte olan insanlar zamanının çoğunu uyuyarak değil uykuya dalmaya çalışarak geçirmek zorunda.

 

 

AMBİEN ise bu noktada beyin aktivitesini yavaşlatarak çalışan reçeteli bir uyku ilacı niteliğindedir. Daha erken uykuya dalabilmek için beynin susmasına izin veren AMBİEN’in, hızlı çalıştığı için yatmadan hemen önce alınması önerilmektedir.

 

 

AMBİEN tabletlerin alım dozu cinsiyete göre farklılık gösterebilmektedir. Kadınlar için önerilen başlangıç ​​dozu 5 mg iken erkekler için başlangıç ​​dozu 5 mg veya 10 mg'dır. Gerekirse her gece sadece 1 AMBİEN tablet alınması da önerilmektedir. Bununla birlikte AMBİEN kullanmak isteyenlerin eğer depresyon, akıl hastalığı, intihar düşüncesi geçmişi varsa; uyuşturucu veya alkolü kötüye kullanma/ alkol bağımlılığı öyküsü varsa; böbrek, karaciğer, akciğer hastalığı veya solunum problemleri varsa, hamileyse veya hamile kalmayı planlıyorsa emziriyorsa veya emzirmeyi planlıyorsa, kullanıma başlamadan önce doktora danışmaları gerekmektedir.

 

 

Önerilen miktarın dışına çıkılması tavsiye edilmeyen AMBİEN ve AMBİEN CR ürünleri uykuda yürüme, uyku-araba kullanma ve tam olarak uyanık değilken diğer faaliyetlerde bulunma gibi karmaşık uyku davranışları ortaya çıkabilir. Bu gibi davranışlar gözlemleyenlerin, aşırı doza maruz kalanların ya da uyku problemi 7-10 gün içerisinde çözülmeyenlerin acil tedavi olarak doktora başvurmaları gerekmektedir.

 

 

Ambien Sipariş

 

Amerika’dan reçeteli ilaç getirmek aslında sandığınız kadar zor değil. Eğer hali hazırda Amerika’da reçeteniz varsa ve refill aldıysanız ancak Türkiye’ye getirtemiyorsanız, bize yönlendirin, sizin için tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. Eğer henüz reçeteniz yoksa, talep ettiğiniz ilaç bilgilerini bize Whatsapp destek hattımızdan iletin, tüm sorularınızı yanıtlayalım. Amerikanpaketim çalışma prensiplerimizi içeren kısa videolarımız hemen aşağıda sizlerle.

 

 


Bu blog 23/03/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp