Flir Thermal Camera

Flir markalı ürünler hem özellikleri hem de kaliteleri sebebiyle, kendine özgü kitlesini oluşturmuş durumda. Ancak henüz bizimle tanışmayan kullanıcıları vergiler, gümrük, ötv, kdv korkutuyor. Korkmayın, yazımızın tamamını okuyun ve nasıl kolaylıkla sipariş verebileceğinizi öğrenin.Flir Hakkında

 

Flir grubu olarak pek çok alanda çözümler sunuyor. Otomotiv, savunma, sanayi, deniz, kamu güvenliği, dış mekân, profesyonel ticaret alanında sunmuş olduğu çözümler ile bu alanlarda iş yaparken en iyiyi yakalayabilirsiniz. Otomotiv alanında çözümlerde termal kameralar ile birlikte iş yoğunluğunuzda pratikliği sağlayabilir, bu alanda çözümler üretebilirsiniz. Fabrikalarda kalite kontrolü sağlamak adına kullanabileceğiniz bu termal kameralar ile birlikte kaliteyi yakalayabilirsiniz. Bununla beraber ilgili bakım – onarım ihtiyaçları için de termal kameralar kullanılmaktadır. Gelişmiş sürücü desteği sayesinde sisteminizin daha iyi çalışmasını sağlayan bu cihazlar yardımıyla harikalar yaratabilir, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Sunmuş olduğu çözümlerle birlikte otomotiv dünyasının geleceğine ışık tutmayı hedefliyor.Savunma alanında ise sunmuş olduğu çözümler çok çeşitlidir. Kritik kararlar alma noktasında ve başarılı sonuçları hızlandıracak bir şekilde akıllı algılama ve tehdit teknolojisine sahip olabilirsiniz. İlgili ürünler SAR ekiplerini güçlendirmektedir. Flir ürünleri ile birlikte ilgili kaliteyi sağlayabilirsiniz. Hava, kara, deniz olmak üzere tüm radar sistemlerinin başarılı bir şekilde sunulduğu sitemizde el tipi askeri çözümlemeler de mevcuttur. CBRNE dedektörlerinden UAS / UGV sistemlerine kadar pek çok entegre çözümler bulabilirsiniz. Misyonu ve vizyonu gereğince tüm bu çözümler en kaliteli şekilde sizlere sunulmaya devam edecektir.Sanayi alanında sunmuş olduğu termal kamera çözümleri ile birlikte bakım – onarım işlemlerine yardım edilmesi ve kalite kontrol işleminin yapılması amaçlanmaktadır. Bu alanda ihtiyaçlarınız mevcutsa site üzerinden dilediğiniz ürünü seçebilir ve satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kontrol kabiliyetinizi arttıracak olan bu sistemler tamamen kalitelidir ve kendi alanında öncü teknolojiye sahiptir. Bu sayede sürekli olarak güncel teknolojiden faydalanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Deniz, dış mekân, profesyonel ticaret alanında sunmuş olduğu çözümlerde bulunmaktadır. Hangi sektörde iş yapıyorsanız kendi sektörünüze göre bir ürün bulmanız sitemiz üzerinden çok kolaydır. Flir, sizler için kaliteli ürünler sunmaya, bunları geliştirmeye, misyonu ve vizyonu gereğince devam edecektir. Bütün bu unsurlara sahip olmak için siteyi ziyaret edebilir ve dilediğiniz, ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek çok daha faydalı bir alışveriş yürütebilirsiniz.Flir Satın Al


Flir ürünlerini satın almak oldukça kolay. Flir sitesine girip, istediğiniz ürünü seçin, linkini kopyalayın, Amerikanpaketim Benim için satın al formuna yapıştırın ve siparişinizi tamamlayın.Bu aşama ardından sizin içın ürünü satın alacak ve Amerika sevkiyat merkezimize getirteceğiz.


Paketiniz ulaşması ardından gümrük ve kargo ücretlerini ileteceğiz. Ödemeniz ardından ise tüm gümrük işlemlerinizi de yaparak Türkiye’de vereceğiniz adrese teslim edeceğiz. İlettiklerimiz dışında sürpriz masraflar olmayacak.Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu blog 13-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...