Antibiyotikli Krem Neosporin

Antibiyotikli Krem Neosporin

Amerika’nın ve dünyanın en çok tercih edilen antibiyotikli kremi Neosporin, bugünkü blog köşemizin konuğu. Amerikanpaketim takipçilerinin yıktığı klişe `supplement gelmez, kozmetik gelmez, ilaç gelmez` konusunun da baş muhataplarından. Türkiye’de antibiyotikli krem bulmak bildiğiniz üzere kolay değil. Kimi ürünler ise reçeteli satılıyor ya da kalitesi düşük. Antibiyotikli Krem Neosporin ise benzerlerinin aksine, hızlı iyileştirme özelliği, açık yaraları kapatma, çocuklarda da kullanabilme, yakmama, kokusuz olma gibi özellikleri barındırıyor.

 

“antibiyotikli

 

Antibiyotikli Krem Neosporin Fiyatı

 

Antibiyotikli krem Neosporin fiyatı, farklı özellikteki ürünlerinde değişiklik gösteriyor ancak en çok tercih edilen antibiyotikli krem Neosporin ürünü 7.87$ dan satılıyor. Yaklaşık 28 gr içeriği bulunuyor. Yazımızın sonunda en çok tercih edilen antibiyotikli krem Neosporin ürünlerini de görebilirsiniz.

 

“antibiyotikli

 

Antibiyotikli Krem Neosporin Nerede Bulabilirim

 

Neosporin, ebay, walmart ve amazon gibi sitelerde mevcut. Özellikle hızlı gönderi ve fiyat avantajı için amazon’u tercih edebilirsiniz. Amazon’da bildiğiniz gibi kendi kredi kartınızla satın alarak banka komisyonu ödemekten de tasarruf edebilirsiniz. Yazımızın hemen sonundaki videomuzda detaylı şekilde anlatacağız.

 

“antibiyotikli

 

Nasıl Sipariş Verebilirim

 

Amazon’u bir örnek olarak verecek olursak, önce amazon’da siparişinizi oluşturuyorsunuz. Siparişinizi oluştururken unutmamanız gereken bir konu olarak Shipping Address kısmına Amerikanpaketim olarak size sağlamış olduğumuz adresi giriyorsunuz. Ardından Amerikanpaketim üzerinde antibiyotikli krem Neosporin siparişiniz için paket oluşturuyorsunuz. İşte bu kadar.

 

“antibiyotikli

 

Sizin için paketinizi teslim alıyor, kargo ve varsa vergi ücretini iletiyoruz. Ödemeniz ardından Türkiye adresinize 3-10 gün içerisinde teslim ediyoruz.

 

“antibiyotikli

 

Size Nasıl Ulaşabilirim

 

Eğer Amerikanpaketim ile yeni tanıştıysanız aklınızda birçok soru olduğuna eminiz. Çekinmeyin, hiçbir soru anlamsız ya da basit değildir. Tüm sorularınızı ister sayfamızın sol altında bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak whatsapp hattımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden sorabilirsiniz.

 

Sadece Neosprin ürünleri değil, dilediğiniz her ürünü Amerika’dan Türkiye adresinize en uygun kargo ücretleri ve gümrük takılma riski olmadan getirtebilirsiniz. Bize danışmadan yurtdışından alışveriş yapmayın.

 

 


 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp