Antibiyotikli Krem Neosporin

Neosporin Ürünleri

Amerika’nın ve dünyanın en çok tercih edilen antibiyotikli kremi Neosporin, bugünkü blog köşemizin konuğu. Amerikanpaketim takipçilerinin yıktığı klişe `supplement gelmez, kozmetik gelmez, ilaç gelmez` konusunun da baş muhataplarından. Türkiye’de antibiyotikli krem bulmak bildiğiniz üzere kolay değil. Kimi ürünler ise reçeteli satılıyor ya da kalitesi düşük. Antibiyotikli Krem Neosporin ise benzerlerinin aksine, hızlı iyileştirme özelliği, açık yaraları kapatma, çocuklarda da kullanabilme, yakmama, kokusuz olma gibi özellikleri barındırıyor.


“antibiyotikli


Antibiyotikli Krem Neosporin Fiyatı


Antibiyotikli krem Neosporin fiyatı, farklı özellikteki ürünlerinde değişiklik gösteriyor ancak en çok tercih edilen antibiyotikli krem Neosporin ürünü 7.87$ dan satılıyor. Yaklaşık 28 gr içeriği bulunuyor. Yazımızın sonunda en çok tercih edilen antibiyotikli krem Neosporin ürünlerini de görebilirsiniz.


“antibiyotikli


Antibiyotikli Krem Neosporin Nerede Bulabilirim


Neosporin, ebay, walmart ve amazon gibi sitelerde mevcut. Özellikle hızlı gönderi ve fiyat avantajı için amazon’u tercih edebilirsiniz. Amazon’da bildiğiniz gibi kendi kredi kartınızla satın alarak banka komisyonu ödemekten de tasarruf edebilirsiniz. Yazımızın hemen sonundaki videomuzda detaylı şekilde anlatacağız.


“antibiyotikli


Nasıl Sipariş Verebilirim


Amazon’u bir örnek olarak verecek olursak, önce amazon’da siparişinizi oluşturuyorsunuz. Siparişinizi oluştururken unutmamanız gereken bir konu olarak Shipping Address kısmına Amerikanpaketim olarak size sağlamış olduğumuz adresi giriyorsunuz. Ardından Amerikanpaketim üzerinde antibiyotikli krem Neosporin siparişiniz için paket oluşturuyorsunuz. İşte bu kadar.


“antibiyotikli


Sizin için paketinizi teslim alıyor, kargo ve varsa vergi ücretini iletiyoruz. Ödemeniz ardından Türkiye adresinize 3-10 gün içerisinde teslim ediyoruz.


“antibiyotikli


Size Nasıl Ulaşabilirim


Eğer Amerikanpaketim ile yeni tanıştıysanız aklınızda birçok soru olduğuna eminiz. Çekinmeyin, hiçbir soru anlamsız ya da basit değildir. Tüm sorularınızı ister sayfamızın sol altında bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak whatsapp hattımızdan, isterseniz de destek@amerikanpaketim.com mail adresimizden sorabilirsiniz.


Sadece Neosprin ürünleri değil, dilediğiniz her ürünü Amerika’dan Türkiye adresinize en uygun kargo ücretleri ve gümrük takılma riski olmadan getirtebilirsiniz. Bize danışmadan yurtdışından alışveriş yapmayın.
Pain Relief Neo to Go!

$4.97
SATIN AL

Wound Cleanser For Kids To Help Kill Bacteria

$7.70
SATIN AL

Maximum-Strength Pain Relief Dual Action Antibiotic Ointment

$7.87
SATIN AL

Pain Itch Scar Antibiotic Ointment for Infection Prevention and Pain Relief

$8.36
SATIN AL

Pain Relief Dual Action Cream

$7.87
SATIN AL

Original Ointment First Aid Antibiotic Treatment 3 Pack Value Pack

$18.72
SATIN AL