Petsmart

Evcil hayvanların da ihtiyaçlarının sonu gelmiyor. Tüm evcil hayvan ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan Petsmart her evcil hayvan ürün satışını sağlıyor. Türkiye’de de Petsmart ürünlerine erişmek artık çok kolay. Amerikan paketim olarak sizlere sağladığımız hizmet ve avantajlar için yazıyı okumaya devam edin.

 

 

 

Petsmart Hakkında

 

Evcil hayvanlar dünyanın her yerinde insanlara arkadaşlık ediyor. Bu arkadaşlığın bir sonucu olarak hayvanların her türlü ihtiyacına da sahipleri yanıt vermek durumunda. Mamalar, takviye edici gıdalar, aşılar, tırnak – diş bakımları ve keyfe göre aksesuarlar bunlara dahil. Petsmart tüm bu ürünleri tek bir adreste toplamayı hedeflemiş ve bununla birlikte hayvan sahiplerine farklı marka seçenekleri de sunmuş. Petsmart mağazasının sunduğu bazı marka seçenekleri: Purina Proplan, Canidae, Royal Canin, All Living Things, Simply Nourish, Greenies, Wellness. Bu markalar yalnızca bazı örnekler, daha fazlası da var.

 

 

 

 

Evcil hayvan türlerine göre de geniş bir içerik yelpazesi sunan Petsmarttan alabileceğiniz ürünlerin hayvanlara göre farklılıkları da şöyle: Köpek, kedi, balık, kuş, sürüngen, küçük evcil hayvan. Her bir hayvan türü için ihtiyaçlar oldukça farklı olabiliyor. 

 

 

Petsmart

 

 

Petsmart evcil hayvan vizyonu ile tüm ürünlerinde kaliteyi korumayı ve kaliteli ürünlerin satışını yapmayı tercih ediyor. Bununla beraber yardıma muhtaç sokak hayvanlarına yardım götürmeyi de kendisine görev edinmiş bir mağaza olduğu söylenebilir. Ürün yelpazesinde yataklardan kedi kumuna, eczane ürünlerinden mamalara ve ödül mamalarından vitamin takviyelerine kadar her şey bulunuyor.

 

 

Petsmart

 

 

Petsmart LLC Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Porto Riko’da 1600’ün üzerinde evcil hayvan mağazasının yanı sıra 200’den fazla mağaza içi Petshotel’i de işletmektedir. Evcil hayvan sahiplendirme gibi de pek çok hayvan canlısı uygulamalar mağazalar tarafından yapılmaktadır.

Siz de Türkiye’de bulmakta zorlandığınız evcil hayvan ürünlerine Petsmart ile erişmek isterseniz Amerikan paketimi tercih edebilirsiniz. Gelin nasıl yapacağınıza bir göz atalım.

 

 

 

Petsmart

 

Petsmart Türkiye Satın Al

 

Türkiye’de Petsmart ürünlerini satın almanın pek çok yolu var. Örneğin mağazanın online satış sisteminden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında satın alma işlemi için sizlere her koşulda destek sağlıyoruz. Ürünü sizin için almamızı istediğinizde “benim için satın al” seçeneğimizi hizmetinize sunuyor ve sorunsuz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Ürünü satın alırken bizden destek almak istediğinizde ise “kendim satın alacağım” seçeneğimiz ile satın alacağınızı ürünü yine tarafınıza ulaştırıyoruz. Hizmetlerimiz kargo ve gümrük işlemlerini kapsamaktadır. Detaylı bilgi için tanıtım videolarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 01-09-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...